Jump to content

Edguy


Recommended Posts

Ja ga nazalost nisam slusala i gledala uzivo, al' lik u intervjuima izgleda bas zabavan. Verujem da zna da napravi i odlicnu atmosferu. :rockdevil:

Bas je nekako druzeljubiv. Ne znam kol'ko ja mogu da sudim o tome jer ga nisam ni videla ni cula uzivo, a kamoli upoznala, al' jednostavno mi tako izgleda. :da:

 

 

Ma nemoj da brines...imaces prilike da ga gledas iz prvih redova u Skc-u very soon :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako si tako uverena, jel znas nesto sto mi ne znamo :twisted:

Sapnuo mi Tobias na Szigetu dok sam visila sa ograde :)

Ma,prosta racunica...novi album...evropska turneja...interesovanja ocigledno ima...i ono stvarno,bio bi red... :rockdevil:

Edited by r'n'r angel

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma,prosta racunica...novi album...evropska turneja...interesovanja ocigledno ima...i ono stvarno,bio bi red... :rockdevil:

I ako bi organizator malo ranije objavio koncert....bila bi sigurno puna sala !!

 

 

Ako se vrate u biznis ovi iz Teranostre....ocekujem da to bude njihov prvi comeback koncert !!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Realno voleli bi svi da bude puna sala, ali to je kod nas nazalost nemoguce....800 je neki max ako mene pitate...

 

Ako je za Castle sa ONAKVIM line up-om prodato 300 karata,ovih 800 je puna kapa...Uostalom,sta vredi sto je,npr.na Peppersima bilo preko 80000 ljudi,kada je koncert ispao tako kako je ispao...Ovako nas 800 fanova i Tobi...uzivancija:)

Nije bitno koliko ce biti ljudi,nego kakva ce biti atmosfera...a to ne moze da omane u Skc-u nikako...Uostalom,Tobias je izjavio da vise voli da nastupa po manjim klubovima...tako da-sve je na nasoj strani :) ...Elderane?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Iskreno i bolje je kad je manje. Ja sam se prvi put na Evergrey-u fenomenalno proveo jer su bas pravi fanovi toga benda bili. Iako zasluzuju vise ipak je bolje 800 pravih koji ce iskreno uzivati u svim pesmama nego 80000 pozera koji ce doci jer je bend trenutno popularan.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Iskreno i bolje je kad je manje. Ja sam se prvi put na Evergrey-u fenomenalno proveo jer su bas pravi fanovi toga benda bili. Iako zasluzuju vise ipak je bolje 800 pravih koji ce iskreno uzivati u svim pesmama nego 80000 pozera koji ce doci jer je bend trenutno popularan.

 

 

Upravo... :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

TinnitusSanctusCoverSmall.jpg

 

Edguy have just revealed the album cover for their forthcoming new studio album "Tinnitus Sanctus" which will be released worldwide on November 14th. Last Saturday the record company invited the press to the studio where the album was played to several European journalists who were all really impressed with the fresh and heavy sound. More than one journalist came up with the memorable remark that the album will underline Edguy's status of having become Germany's leading Hard'n'Heavy band, setting off to new horizons, featuring typical trademarks without repeating themselves. This album is a statement of innovation and credibility and as Tobias has put it,"A vitamin shot in the arm of a boring and predictable genre!"

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kao prvo omot je veoma vazan vizualni dozivljaj albuma i ako je omot los onda mi oduzme bar 20-30% dozivljaja.

 

A da li je u fazonu ili ne, sigurno nije. Ocekivao sam mnogo vise jer nisu vise pocetnici niti neki undergorund bend vec svetske metal zvezde od kojih se ocekuje vise.

 

ps. ni prosli omoti im nisu nesto, cas izuzecima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Omot nije u njihovom fazonu ?!?!?!?

 

Mega LOL

 

pogledaj samo ovo :

 

Album_hellfireclub.jpg

Album_vaingloryopera.jpg

Album_kingdomofmadness.jpg

 

:)

 

Inace novi omot je po meni bas do jaja, savrseno se uklapa u ime albuma, i naravno ima tu saljivu notu (a Edguy je prepoznatljiv po humoru koji se provlaci po albumima), a to je ova krv koja curi iz uveta...

100 puta bolji omot nego neki kompjuterski koje danas svi stavljaju i svi su isti (cudovista, zmajevi, itd...)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Omot nije u njihovom fazonu ?!?!?!?

 

Mega LOL

 

pogledaj samo ovo :

 

Album_hellfireclub.jpg

Album_vaingloryopera.jpg

Album_kingdomofmadness.jpg

 

:)

 

Inace novi omot je po meni bas do jaja, savrseno se uklapa u ime albuma, i naravno ima tu saljivu notu (a Edguy je prepoznatljiv po humoru koji se provlaci po albumima), a to je ova krv koja curi iz uveta...

100 puta bolji omot nego neki kompjuterski koje danas svi stavljaju i svi su isti (cudovista, zmajevi, itd...)

 

To i ja kažem, a mogao si da ubaciš i za Theater of Salvation, ona statua se baš uklapa s ovim novim.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Omot mora da nosi pricu albuma, ovaj omot nosi.............javicu ti se kad skontam.

 

A koja je prica ovog albuma molim te? Nisu ni objavili o cemu se na albumu pre svega radi, rekli su da ce album biti u drugacijem fazonu od predjasnjih albuma tako da ne mozemo jos znati o cemu se radi. A i sad kad pogledam omot HellFire Club-a ako taj omot nosi pricu albuma onda nisam siguran zasto omoti uopste postoje...

Edited by Vangelis

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...