Jump to content

Edguy


Recommended Posts

Intervju je odlican, zaista dobra i za promenu nestandardna pitanja :)

 

A album... meni se svidja, otprilike sam znao sta da ocekujem. Mislim da je solidan album, odlican ako ste Edguy fan, ali ako niste onda onako, pitanje da li ce privuci nekoga ko ranije nije voleo Edguy, sumnjam...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Intervju je odlican, zaista dobra i za promenu nestandardna pitanja :)

 

A album... meni se svidja, otprilike sam znao sta da ocekujem. Mislim da je solidan album, odlican ako ste Edguy fan, ali ako niste onda onako, pitanje da li ce privuci nekoga ko ranije nije voleo Edguy, sumnjam...

Ja nisam imao pojma sta da ocekujem, ne mogu reci ni da sam neki veliki fan, mislim slusam ih onako, povremeno...

Al' album mi je super! Ceo dan ga slusam! Sve pesme su mi dobre! Bas mi leg'o! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kratko i jasno:

 

Meni najbolje pesme - Sex Fire Religion i Dragonflay, dok na stari Edguy najviše vuku i nisu loše - The Pride of Creation i Speedhoven. Sve u svemu, prosečan album, mada ne i dosadan, može se skontati već na prvo slušanje. Ja ga definitivno neću mnogo slušati. Kad se pojavio Rocket Ride, to je bilo drugo vreme, tada sam se baš naložio na taj album. Sada mi on više ne leži toliko kao raniji albumi Edguy-a, a ovaj novi je još slabiji. Na njemu nema ni Wasted Time, ni Sacrifice, niti nekog drugog hita koji može da izvadi stvar. 2+2 pesme koje sam pomenuo da vredi slušati, i to je to.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za koji dan, trenutno se puno uči...

 

Uff...toliko uchish pa da ne mozesh da izdvojish 50 minuta da preslushash album?

Ne znam za vas, al ja sam zadovoljan...to je to, album koji se bori za najbolje ostvarenje godine. :da: Ako bude uopshte tog koncerta kod nas, da ga opiche celog live ne bih se uopshte bunio...Ocena:10/10. :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...