Jump to content

Edguy


Recommended Posts

Dobar je album...mnogo!

Sta fali?

 

Meni je bez obzira,veoma dobar!!!!

Ne mora sad biti nesto bolji od ostalih,

Bitno je samo da se moze slusati... :meshuggah:

 

Pesme su mi vise nego gotivne...Edguy je to ipak!!!

Edited by vainglory

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma da, samo ides na download i kraj. Al' ne moras skidati, dacu ti ja zajedno sa onim CD-om kog ti dajem vec par meseci. :)

 

E ajde... ali da mi doneses!!!!!!! :mhihi:

Javi mi kad dolazis... :mrgreen:

 

 

pre ces da nakacis virus preko LimeWirea nego preko rapida i torrenta

 

Well...that's new!!!

Hvala puno na ovoj informaciji!! :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sad bash slusham 'Nuclear Blast Allstars' i moram da kazem da mi je "Dirty Wings" bolja od 50% pesama sa "Scarecrow" i od 90% sa "Tinnitus Sanctus" ...

 

Ta pesma je fenomenalna... tako da i nije tesko da bude bolja od svih pesama sa pomenutih albuma...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kalendar za februar se prilicno popuniJo,a nas jos uvek nema nigde...:(((A specijalni gost na vecini koncerata je Matos...pa zaaaaaamislite pun Skc kako peva Sign of the cross :rockdevil:

Josh da Edguy mozhe da napuni SKC bilo bi lepo... nije da ja ne bih voleo to da vidim ali budimo realni... Josh su na prolece Kreator (jebesh kreator ELUVEITIE !) i HammerFall i josh neshto... tako da...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Docice valjda jednog dana,nadam se, ali to nece biti 2009 koliko mi se cini...

Mozda bas nema toliko onih koji ih gotive...

...ali ih barem ima u nekom broju,i oni ce garant kupiti karte!!!

 

Iz dana u dan sebi govorim:"docice oni,sigurno!"

Mora to da se desi kad tad,jednostavno mora...

 

Edited by vainglory

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne bih da zvucim pesimisticno, ali mislim da je Edguy jedan od bendova koji u svetu vaze za popularne i jake bendove, i stoga drze solidnu cenu koju zahtevaju za svoje nastupe, a da kod nas sa tom cenom nema neke realne isplativosti dovoditi ih. Barem ne ukoliko nemash sponzore koji ce da pomognu finansiranje koncerata, a to se skoro nece ovde desiti rekao bih, za razliku od normalnog sveta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zar se nije pričalo da je "Rock The Nation" vršio pregovore da ih dovedu,i da je dogovor maltene već bio postignut?

A i verujte da ih hoćemo videti nekada(moguće i vrlo uskoro)jer setite se novembra prošle godine,koncert je bio objavljen ali nije održan jer je prostor zauzet.

Tako da,ima uslova i para da se dovedu,i verujte da će biti dovedini što pre.

 

 

Inače,što se albuma tiče,solidan je,nije medju najboljima ali je sasvim solidan i slušljiv.

Najviše mi se dojmi Ministry Of Saints koju vrlooo često slušam,ima mnogo zarazan refren.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zar se nije pričalo da je "Rock The Nation" vršio pregovore da ih dovedu,i da je dogovor maltene već bio postignut?

A i verujte da ih hoćemo videti nekada(moguće i vrlo uskoro)jer setite se novembra prošle godine,koncert je bio objavljen ali nije održan jer je prostor zauzet.

Tako da,ima uslova i para da se dovedu,i verujte da će biti dovedini što pre.

 

 

Inače,što se albuma tiče,solidan je,nije medju najboljima ali je sasvim solidan i slušljiv.

Najviše mi se dojmi Ministry Of Saints koju vrlooo često slušam,ima mnogo zarazan refren.

Tobi i Jens rekoshe da ima neshto sa Rock the Nationsom u vezi koncerta ovde, ali kao josh nishta nije bilo sigurno... kapiram da od toga na kraju nazalost nce biti nishta, ali sacekajmo mozda nas i iznenade.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...