Jump to content

Edguy


Recommended Posts

ja se tako nadam vec jedno 3-4 godine

 

Pa ajde sad, kao da mi to ne ocekujemo vec 10000000000000 svetlosnih godina!!!

Doci ce!!! :meshuggah:

 

A sad to se nece desiti uskoro...

 

Mada ako crknu vize, brale ja idem na njihove koncerte van granice,

tako da sve u svemu dok ne dodju(a hoce!!! :metalac: ) nacicemo neku soluciju...

Jbg, po tom pitanju sam uvek pozitivna...(aj sad necu da pravim neke reklame...)

Edited by vainglory

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kaze cika Fruby-Edguy definitivno otpao :udri::udri::udri:

E,ajmo sad...sta je najblize nama sto se moze posetiti i koliko otprilike kesa treba za to?Vidim da je pola februara jos uvek slobodno,tako da ima vremena da uleti neka bliza lokacija(tipa Rumunija,Bugarska i te slicne koncertno razvijenije zemlje od nas :angry: ).Festivale otpisite u startu,posto Tobi rece da ce ih ove godine zaobici...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...

E neka im je srecna godina...

Bice ovo uspesna godina za sve njih,Tobiasa i jednog i drugog,Jensa,Dirka,Felixa...

Onnellista Uuta Vuota hahahaha...

Sto je meni sjebano sve nije bitno...

...Nek se oni svi lepo ozene ove godine,pa da pucamo....

:zeleni: :zeleni: :zeleni: :zeleni: :zeleni: :zeleni:

Edited by vainglory

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Dead Or Rock

Speedhoven

Nine Lives

Until We Rise Again

The Pharoah

Ministry of Saints

Drums

The Pride of Creation

The Headless Game

Save Me

Superheroes

--------------

Out of Control

Lavatory Love Machine

King of Fools

 

Moram priznati, vrlo zanimljiva lista :] Naravno, ima dosta tu toga da se menja, ali Headless game, Out Of Control, Pharaoh, nice.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Au carska setlista....stvarno shteta shto nece doci kod nas na ovoj turneji...a i svidja mi se shto forsiraju novi album koji je po meni fenomenalan.

 

Tooooo bre!!! I meni je album fenomenalan!!! Do jaja je setlista! ;) Kad bi josh ubacili Avantasia ili bilo koju pesmu sa Metal Opera ili The Scarecrow! :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

novi album je meni do jaja, najbolje pesme su mi

 

ministry of saints

dragon fly

9-2-9

thorn without a rose

 

 

ministry of saints naravno razbija u svakom mogucem smislu, posebno kad krene > tonight a thousand angels fall...

 

:)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zato ti i nije losh. Da si prvo slushao Madrake, Hellfire Club i Rocket Ride ... mada kazhem album ko album nije toliko losh, ali nema mi onaj 'edguy'evski shmek koji su imali prethodni, bilo da je Madrake koji je power metal, ili rocket ride koji je verovatno i vishe hard ili barem melodic nego klasican power...

mada eto priznajem meni je Ministry of Saints do jaja pesma, ali ostatak albuma mi je nekako bledunjav.

Share this post


Link to post
Share on other sites

sad slusam novi album u opste nije los

ovo je prvi album od njih da preslusavam :)

Auuuu,bolje lepo kreni od Savage Poetry-ja(ne onaj re-record,nego onaj iz 95-e).

Realno meni je to još uvek njihov najbolji i najkompletniji album.

 

mada eto priznajem meni je Ministry of Saints do jaja pesma, ali ostatak albuma mi je nekako bledunjav.

Upravo.A tu pesmu još uvek puštam gotovo svakodnevno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hellfire Club je prvi album koji sam cuo od Edguy-a i posle milion preslusavanja njihove diskografije i dalje mi je no.1 !! Theater Of Salvation i Vain Glory Opera su odmah iza njega...ostali ispod ova 3 !! :)

 

 

 

Nije los ovaj novi album...mozda mi bas zvuci cudno zato sto je Tobias 'probao' nesto drugo da uradi (dobro....nije ovo toliko nakaraban edguy album....koliko je The Scarecrow skravljenje imena Avantasia) !

Edited by RaVeN

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma poslednji Edguy i poslednja Avantasia su tolika razocaranja...Avantasia pogotovo zbog ogromnih ocekivanja ali da je sniman pod drugim imenom bio bi to album 6.5/10 ali novi edguy je smesan 2.5/10. Najgori album koji sam slusao vise od 3 puta. Da je pod drugim imenom, posle par pesama vec bi ga stavio na gomilu VIDJENO-DOSADNO-NEINSPIRISANO-DECIJE

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...