Jump to content

UFC / Ultimate Fighter


Vresište

Recommended Posts

Одлична борба, Роџерс је показао много више него што су многи очекивали од њега. Федоров нокаут је ремек дјело. Прича се да је наредни противник Алистер Оверим (или Оверем). Ако је ово истина биће занимљиво пошто је дотични много јак, вјешт и напредује из дана у дан. Наравно Емелианенко је бољи, краљ овог спорта али никад се не зна... прича о непобједивом човјеку је мит. Ја као велики Федоров фан би волио да мит не буде никад срушен али сам свјестан да се то може десити и да би било много стресно. То даје додатну тензију његовим мечевима.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim  da sam ja bio nervozniji dok sam gledao mec,nego sto je on bio kad je ulazio u kavez. :haha: Jos ovamo u related vidim "The wait is over" naslov,u infou "brutal knockout,bloody Fedor",pomislio sam da je sto posto popio nokaut i onda kad je dosao onaj desni kroše... :veseli:

Edited by Poor Twisted Me
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hodajuca legenda! Kako je raspalio chamugu, groma nije cuo. Al je ogroman onaj Rodzers, i bas pokretan za svoju konstituciju.. al dzabe sve.

Fedor bi zbog reputacije trebao ubrzo da s epovuce, al racunam da svaki sledeci mec nosi jos veci novac. Svi zele da vide najboljeg MMA borca u istoriji, a i mogucnost da po prvi put vide njegov pad. Sto znam, mislim da ce Fedor postupit pametno, al se rusima nikad ne zna - guzica zine kad zasuskaju milioni. Vidjecemo, Overem je zajeban borac, atleta i pravi kolos, bije kako god oces. Filipovica je ugnjavio kao malo dijete prije 2 godine, al je to proglaseno bez pobjednika jer je holandjanin udario kro policajca u jajca. Al ga je sabijao profesionalno do tad, prvi put tad da vidim totalnu nemoc hrvatskog borca...

Ipak i Overem ima mane, previse je otvoren borac, sto je skoro nedje platio protiv Bonjanskog koga je isto tako tukao kao magarca citav mec u K-1, i onda se otvorio i popio penetralnu po sred glave. Nadjite taj mec na netu, kao i onaj kad je prosuo Badr Harija kao iz sale. Zajeban borac definitivno, jedva cekam taj mec koji je valjda po sledu dogadjaja prilicno izvjestan(ako vec i nije zakazan u medjuvremenu, ne znam jer sam slabo pratio MMA u poslednje vrijeme).

 

LAST EMPEROR!!!!!

fedor.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da,da..Badr Harija je prosuo samo tako na onom takmicenju dje je Filipovic imao najdosadniji mec u istoriji sa onim Hong Men Chaom,kako li vec. A Bonjanski ga je dobio,jer je to bio k1 turnir. Nema borbe na podu ,"prljavih" udaraca, inace bi i njega pojeo. Inace,Overeem je povrijedio desnu ruku jer je sa bratom rastavio od zivota petoricu momaka iz obezbjedjenja nekog nocnog kluba.

 

"Alistair attended some famous dance club with his brother Valentine," said Boon. "Went to the toilet and did not have coins to pay the toilet woman. Alistair told her he would pay a euro when he came back, because he did not have change. Then the security guard who was near by started to get involved. Brother Valentine saw the incident and also started asking what the problem was. They offered to pay, but by then 6 security guards came over surrounding them. The Overeem brothers were asked to leave, Alistair was already outside when he saw his brother Valentine fighting. Valentine still was discussing the situation on his way outside with one of the security guards hit Valentine in the face with a flash light. Three security guards dived onto Valentine and brother Alistair wanted to go back inside to help his brother. This resulted in five security guards in the hospital."

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fedor je covek od celika,smlatio je ovu mrcinu.Neverovatno je kako ne menja izraz lica ni u jednoj situaciji,ni kad bije protivnika a ni kad njega biju.

Jbt imao je zajeban mec protiv onog Marka Hunta,Hunt mu je napravio jebenu polugu na ruci od koje puca rame,neverovatno koliko je Fedor uspeo da iskrivi ruku i izvukao se na kraju,i naravno Fedor ga je pobedio istom polugom.

http://www.youtube.com/watch?v=jgFIe7npTg0

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gledao sam to, nevjerovatno kako mu debeljko nije slomio ruku. Fedor je objedinio tehniku, snagu i enormnu izdrzljivost. Pa kad mu nije pukao vrat protiv Rendlmana(nadjite taj mec ko nije gledao), i da onda onako rutinski dobije borbu iz skroz izgubljene pozicije... imao je on brdo teskih borbi, i svaku je zavrsio na carski nacin.

 

Gledao sam intervju Rodzersa, bio je bas nervozan :haha: Mozda i bude nekog revansa poslije Overeema, al o tome cemo pricat tek nakon eventualne pobjede ruskog imperatora. Fantastican borac i licnost, bar je ovako u javnom nastupu sacuvao skromnost za razliku od nekih daleko gorih boraca koji olako izigravaju legende.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Одлична борба, Роџерс је показао много више него што су многи очекивали од њега. Федоров нокаут је ремек дјело. Прича се да је наредни противник Алистер Оверим (или Оверем). Ако је ово истина биће занимљиво пошто је дотични много јак, вјешт и напредује из дана у дан. Наравно Емелианенко је бољи, краљ овог спорта али никад се не зна... прича о непобједивом човјеку је мит. Ја као велики Федоров фан би волио да мит не буде никад срушен али сам свјестан да се то може десити и да би било много стресно. То даје додатну тензију његовим мечевима.

 

Fedor ima jedan poraz koliko mi je poznato,od nekog japanca na pocetku karijere...nego zanimljivo je da lik jos nije naucio engleski,a i boli ga kurac koj ce mu. Neka mu obezbede prevodioca ako hoce intervju :haha:

 

 

Skromnost mu je najveca vrlina,covek prica kad udje u oktagon posle i pre toga trenira i uziva. Chamuga ko chamuga voli mnogo da prica, svaki crnja je takav,cim nesto vise postignu u karijeri niko im nije ravan. Jebo ih Muhamed Ali :evotigana:

Edited by LoveHateLove

Share this post


Link to post
Share on other sites

Doktorski nokaut. Slicno je nabo onog Arnofskog, il kako li se vec zove. Ko da ga je grom strefio :haha: A i on je poceo dobro, bio je u prednosti i zadao vise udaraca nego Fedor. I taman kad mislis da ga imas, bam!

Odlican gif :mrgreen:

Edited by morbid god

Share this post


Link to post
Share on other sites

Doktorski nokaut. Slicno je nabo onog Arnofskog, il kako li se vec zove. Ko da ga je grom strefio :haha: A i on je poceo dobro, bio je u prednosti i zadao vise udaraca nego Fedor. I taman kad mislis da ga imas, bam!

Odlican gif :mrgreen:

 

http://www.youtube.com/watch?v=cpq-TSQNViA&feature=related

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mocno, samo sto anakonda moze da drzi taj stisak satima ;)

Al kad te dofati ovaj maculjan, vrat ode za 2 sekunde. Jaka mi je scena kad gusi ovog lika pred kraj, kako se usrao zivot ti jebem :haha: Mada svako bi normalan, zamisljam koliki su bizgovi svi ti tamo kad trpe enormne batine i onakve zahvate.

Share this post


Link to post
Share on other sites

To je i stvar psihe i celicne volje.

Posle Fedora najcvrsci mi je Minotauro,on ume da istrpi dobre batine jer ne zna da se bije u gardu,samo u parteru.

A Cro Cop je na kraju poceo da bezi od Fedora po ringu,pokusao je da pegla rusa nogama,onda mu je ovaj vratio nogom i skontao da je i tu dobar samo ih ne koristi toliko...

Iscitavao sam malo prethodne strane pre neki dan,jbt reci da fedor nema tehniku vec se bije na snagu je glupost :haha:

Onda bi mnogo jaci od njega bili daleko uspesniji...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da...bilo je i takvih postova,nazalost.

 

A evo jos malo MMA u sluzbi nauke. Bas Rutten,jos jedna legenda,ciji udarac je smrtonosan. Necu pojasnjavati,sve imate ovdje. Covjek koji 20 godina vrsi testove sigurnosti kola je morao da ponovi test,jer nije vjerovao jacini udarca:

 

http://www.youtube.com/watch?v=QGjPnLjvvrs

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...