Jump to content

UFC / Ultimate Fighter


Vresište

Recommended Posts

A koji kurac se ja nerviram? Nijedan UFC borac nema skor od preko 10 vezanih pobjeda,Fedor je imao 30. To je sport u kom SVAKO gubi,doslo je vrijeme i za Fedora. Najjace je to sto je 2 puta izbjegao polugu i nastavio da ga udara,ali kurac..dvostruki svjetski šampion u BJJ,u trenutku kad Fedora jos ni znoj nije probio (jer bi mu bilo 5 puta teže napraviti polugu kad je klizav),je morao ovo da iskoristi. Fedor je precijenio sebe,mislio je da ce ga odma dokrajciti,ali...

 

 

I dalje je najjači.

 

 

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa brate, nakon onog udarca koji je obalio Werduma, svako bi krenuo da ga finisira. Fedor je rekao da se zajebao jer je u jednom momentu stao, a to je Werdum iskoristio i odradio polugu. Majstorski.

Nije u pitanju precjenjivanje, prosto momenat nepaznje koji u ovakvim borbama skupo kosta. Ja kad procitah da je izgubio, prvo sam se iznervirao da ga mozda ovaj nije napucao. Vidjeo si i sam koliko je legendi otislo isprebijano pod stare dane. Poraz jeste poraz, al Fedor i dalje ostaje dostojanstven i najbolji MMA borac svih vremena.

 

Sad ostaje jos jedna borba, dal revans protiv Werduma il neka druga (izgleda definitivno otpada borba Alister-Fedor).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam gledao sinoc/jutros. Fora je u tome da je trebao da zna da je Werdum najjaci na ledjima u parteru (imaš klip kad ga je oborio Karitanov i zove ga da ustane,a Werdum odozdo zove njega da ga napadne). 

No dobro...zakljucao ga je da nije mogao bolje. Dupla poluga,jer mu triangle choke nije bio dovoljan.

Volio bih da bude rematch. Vidjecemo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

sta znam,mislim da mu je popustila koncetracija jer je imao stvarno predugu pauzu pa se vjerovatno napalio u medjuvremenu.da mu se izvukao iz prve poluge bilo bi werdumu cao zdravo.ako mu ne da rematch stvarno je karnisero.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ево ти плус мајсторе. Човек је ненорманалан..његове полуге су ушле у историју овог спорта.

Кад је био клинац, ваљда, прегазило га је возило. Зато на леђима има ожиљак.

 

Pregazio ga kamion.. prvo su mislili da nece da prezivi pa je preziveo, pa su mislili da nece da prohoda pa je prohoda, i na kraju postaade mma borac prve lige.

Vaistinu ima odlichnu tehniku za parter i svaki tip rvanja ( sem grckorimskog) no mlitav je po malo kada dodje do udarnja i sutiranja.

 

Anyway, ima neko neke dobre forume\sajtove za skidanje ufc pride mma mecheva generalno?

Share this post


Link to post
Share on other sites

:haha: 'ladno ste odmah počastili Josifa minusom, to nije lepo, nanositi ljudima bol u predelu prepona... :lol:

ontopičk - stvarno izgleda da mu je prsla koncentracija, nekako mu se olako bacio među noge, u choke i polugu... jeftino...

Share this post


Link to post
Share on other sites

kazem ti,werdumov tim je iskusno odugovlacio,fedor je prenapaljen usao u mec.u revansu,ako werdum bude dovoljno glup i prihvati ga,prognoziram mu teske tjelesne povrede.iz aviona se vidjelo koliko je fedor superiorniji.a da je werdum majstor,majstor je,svaka mu cast i tu nema pogovora.

Share this post


Link to post
Share on other sites

I dalje je neprikosnoven. Ja kad procitah da je izgubio, mislio da ga je ovaj izlomio il tako nesto. A onda se sjetih da je Werdum BJJ :haha:

 

Ostao je jos jedan mec po ugovoru, i to je to. Fedor ide u politicare, vec ga vidim ko gradonacelnika Moskve za 5 godina.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lesnar vs. Overeem bila bi dobra borba. Dva asteroida, ne zna se ko je gadniji.

 

Dva fizički najjača borca u mma sigurno.

 

 

 Fleshko, jer ima nesto novo za Fedora?

Samo neke špekulacije tipa:

 

 

Strikeforce CEO, Scott Coker has revealed he believes former PRIDE champion, Fedor Emelianenko should fight Strikeforce Heavyweight champion, Alistair Overeem next, despite Fedor losing his last fight to Fabricio Werdum.

 

 

 

Speaking via Sherdog.com, Coker said:

 

 

 

“My feeling is maybe Fedor should fight Alistair Overeem and whoever wins that fight gets to fight Fabricio Werdum. I would love to see that fight too, Alistair and Fedor, I would love to see that fight happen.”

 

 

 

“Here’s the thing, we just saw Fedor fight Werdum; I’m not saying we couldn’t do the rematch [Fedor vs. Werdum] first but I’m saying there are a couple options on the table. Until we sit down with M-1, we’re just talking about different options and that [Fedor vs. Overeem] is one of the options.”

 

 

 

With Werdum needing surgery and being out till October, this fight would make the most sense since both men are healthy to fight.

 

 

 

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

E svaka cast Lesnaru. Kako ga Carwin je istukao u prvoj rundi. Onaj aperkat i posebno laktom kad ga je poklopio na zemlji.. i da sve to Brock izdrzi. Odlicna borba, Carwin se definitivno potrosio u toj prvoj rundi, a i onda je napravio manju gresku u drugoj kad je dozvolio da ga Lesnar ovako oburda. Zivotinje su, al moram dodat da Lesnar stvarno nije dobar u stand up borbi.

Edited by morbid god

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...