Jump to content

UFC / Ultimate Fighter


Vresište

Recommended Posts

Gledao sam meč i skenjao sam se... Silva stvarno nije ličio na sebe. Triangle choke je bio regularan i svaka mu čast, na kraju je izgledalo da je to spremao duže vreme.

I nije mi tačno jasno kako al' ovaj što je ceo meč bio gore je izgledao kao da je popio par nokaut-a dok se na Silvinoj faci ništa nije videlo od onih udaraca :haha:

Edited by Dead Man Walking

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...
Guest Шејтанов Чобан

Зато што је после вероватно онако глупог пораза полудео,па ће следећег противника дословно раскомадати.

Још ако буде реванш са Werdumom ето додатне стимулације да некога унакази.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Шејтанов Чобан

2:15 пропуштено дављење,2:50 пропуштена полуга.

Осим овог песничења борба нема баш много креативности.Брок крене силовито али се брзо умори и после је рањив

Edited by Шејтанов Чобан
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cain je trenutno,uz Fedora i Alistera,najbolji MMA heavyweight. Prejak je i u stand up borbi i u parteru.

A ova UFC menadzmentom napumpana kreatura je napokon pokazala da je smijesan borac. Nikakav stand up,izdusio poslije 2 minuta borbe...i on se smije Fedoru. 

 

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Шејтанов Чобан

Како бих волео да га видим против Федора,мада сумњам да ће се то десити.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel gleda neko kvalifikacije za k1 finale u fajt klubu na jurosportu?Lebaner dobio mec a sudije dosudile extra rundu pa je napustio ring.Sefo klasika nespreman za 3 runde,jedva je imao snage i za cele dve.Aerts radi sad,deda is back with a bang da osvoji osamnaesti k1 turnir. :haha: Odo da gledam do kraja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ranije smo mnogo gledali k1,cak snimali na video kasete dok jos nije bilo brzog neta.Obozavao sam Ignjasova,Mark Hanta,Hoosta,Lebanera,Sefa,Martin Holma pa i Leka zbog rucne tehnike iako je boksovao pod hrvatskom zastavom.Zadnji borac koji se pojavio sa dobrom tehnikom (da ne mlati bez veze) za mene je Ruslan Karaev i Petr Vandracek,pravi vitezovi s mudima do kolena... :D Jedno vreme sam bio bez jurosporta kad sam odjavio kablovsku a sad imam iptv mada mi se vise svidjalo dok nije postojao fight club,iseckaju ga,od jednog dogadjaja naprave tri emisije,i reklame su jako duge i dosadne.Mnogo sam voleo ranije da gledam i max k1 gde su oni nepoznati petlici sa Tajlanda al tu uvek najbolje batine,brzina i tehnika.Hit k1 je bio kad je debilcina Bob Sap ucestvovao,svi se izivljavali nad njim a on siroma place kao bebce,konjina od 860 kila. :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Administrator

Ranije smo mnogo gledali k1,cak snimali na video kasete dok jos nije bilo brzog neta.Obozavao sam Ignjasova,Mark Hanta,Hoosta,Lebanera,Sefa,Martin Holma pa i Leka zbog rucne tehnike iako je boksovao pod hrvatskom zastavom.Zadnji borac koji se pojavio sa dobrom tehnikom (da ne mlati bez veze) za mene je Ruslan Karaev i Petr Vandracek,pravi vitezovi s mudima do kolena... :D Jedno vreme sam bio bez jurosporta kad sam odjavio kablovsku a sad imam iptv mada mi se vise svidjalo dok nije postojao fight club,iseckaju ga,od jednog dogadjaja naprave tri emisije,i reklame su jako duge i dosadne.Mnogo sam voleo ranije da gledam i max k1 gde su oni nepoznati petlici sa Tajlanda al tu uvek najbolje batine,brzina i tehnika.Hit k1 je bio kad je debilcina Bob Sap ucestvovao,svi se izivljavali nad njim a on siroma place kao bebce,konjina od 860 kila. :haha:

 

Ignjasov je meni bio favorit , Crveni Skorpion su ga zvali ako se ne varam , veoma brzi napadi rukama i imao je i dobru tehniku sa nogama. Kasnije je postao kesa i los.

 

Ali , mislim da si zaboravio jednog od najboljih K1 boraca , po meni , Letece Koleno , aka Remy Bonjasky.

Edited by Administrator

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...