Jump to content

UFC / Ultimate Fighter


Vresište

Recommended Posts

Da, nase borbe zaista toliko traju. Verovatno borci nisu istog kvaliteta, pa zato jedan na startu prebije drugog.

 

 

 

Ne govorim istocno-hercegovacki...ne, ali stvarni ne kapiram poentu tih vasih avatara i izmisljanja nekih nepostojecih izraza, sta god to bilo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

:mad::mad::mad::mad:

Dodjavola, gde ste bili dosad?

Propade mi plan... :udri:

 

P.S. Chuck Liddel jebe keve...

 

CL je zanimljiv borac..kao pojava..pravi ulicni fajter...ali pogledaj njegovu tehniku koja je uzasna. Recimo, uporedjivati njega i Mirka Filipovica je zaista smesno.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

CL je zanimljiv borac..kao pojava..pravi ulicni fajter...ali pogledaj njegovu tehniku koja je uzasna. Recimo, uporedjivati njega i Mirka Filipovica je zaista smesno.

Uzhasna? Tipa niko josh nije submittovao (jer je jak rvach a pesnaje su mu k'o lokomotive u punom zaletu). Pa jeb'o je mamu Titu Ortizu u Januaru. Nazhalost nisam imao priliku da gledam mrskog nam ustashu u februarskoj borbi pa ne znam jel' u formi... mada ne verujem da bi se vratio nespreman.

 

P.S. Da bi nastavili da diskutujemo predlazhem da iskopirash shrafciger u saksiju i strpash je u avatar....

Share this post


Link to post
Share on other sites

priznajte da vas gledanje UF-a sexualno uzbudjuje. Svako ima neke svoje male "prljave tajne" :redface:

 

 

nije tajna, ali je prljava. :) ja redovno petkom pratim Smackdown/Raw recimo.. da imam vise od ova crna tri kanala u kuci, vjerovatno bi redovno gledala ESPN i sl. .. 20-ak muskaraca kako trce u sorcevima za loptom, plus VATERPOLO (:balav: :balav:) :):wub:

slazem se s gavrom s jedne strane za vitestvo, i podrzavam post, ali s druge strane kad sam ljuta, volim da gledam, jer me oslobadja stresa.. :D

 

 

ufnfisherrileycopyzn2.jpg

Edited by blondie

Share this post


Link to post
Share on other sites

3Tepško u ovako kasne/rane sate.

 

Kentucky Fried Collomboch i Ultimate Fighting Collomboch idu ruku pod ruku... nažalost, nemma pripremljenu priogdnu fotografiju osim na prvi pogled unrelated jedne. Postoji simbolikka naracvno

 

obey.png

 

Fakat...Fali nam umetnichko nada'nuche s tvoju stranu...vidish da smo svi izgoreli...

 

OFFTOPIC:

Lele dunjeranke....nasilje at it's most pointlessly best...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mogla bih ja da zatvorim ovu temu. Naime, radi se o ultimate fight-u, da vas podsetim samo.

PS. delicu vam besplatne ulaznice za vece borilackih vestina ako budete dobri.

 

 

Pa nemoj tako....u proseku svaki 3 post ima veze s temom (bar s onom na koju ti mislish)...evo ima par bash lepih linkicha...

 

 

P.S. e, da kolomboc je nepotkupljiv...osim ako ne delish ulaznice UFC68 :mhihi:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...