Jump to content

UFC / Ultimate Fighter


Vresište

Recommended Posts

Izvini ali to je tvoje lichno misljenje. Ne vidim po cemu je Fedor najkometentniji? Sve sto ja vidim u njegovim borbama jesu zivotinjski nagoni.

Kako sam ja primetio onaj covek vise ide na snagu i izdrzljvost nego na tehniku.

Belfort ima dobru rucnu tehniku. Cro cop i gonzaga imaju dobru kickbox tehniku.

Garzie ima dobru BJJ tehniku.

Fedor je samo mnogo jachi od svih njih. Nije nista tehnicki bolji.

Mozda gresim, moje opazanje.

 

Mislim da si ga zamijenio sa Bob Sapp-om :) On je taj koji divlja. Prosto je nemoguce da njegovu 10-ogodisnju (or so) dominaciju pripisujes zivotinjskim nagonima,nedostatku tehnike i nenormalnoj snazi. Naravno,zivotinjski nagoni,snaga ,izdrzljivost mogu samo da pomognu,ali da nije najkompletniji borac,kako bi dominirao? Mislim,cisto logicki izveden zakljucak.

 

 

 

 

 

 

 

 

Svi oni imaju crne pojaseve i debelo iskustvo u borilackim vestinama. Nema crni pojas u jiujitsu koliko ja znam vec u judou.

Nadam se da si svestan razlike izmedju SAMBO i Sport SAMBO.

 

 

 

 

Ne znam stvarno razliku do u detalje,mislim da se razlikuju po nekim pravilima,sto je dozvoljeno u jednom ,nije u drugom i tako to. Prvenstveno mislim na poluge. 

 

 

Nemaju svi crne pojaseve,eto Filipovic je na nivou plavog pojasa u Jiu-jitsu.

Edited by Just Like a Timepiece

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kao sto je vec receno.Napao je popio samo takve batine Randy-ja.Izgubio je svaku borbu protiv iole ozbiljnijeg protivnika.Jedino je Mirka obezglavio i mislim da zbog toga ga mongi previse cene.Ima on talenta,ali pogledaj drugu borbu protiv Werdum-a i sve ce ti biti jasno.Covek ga je dominirao,ali nije umeo da zavrisi na kraju je popio batine.

 

Ja ne bih preterano sudio borcima na osnovu takvih elemenata. Moze dai ma los dan, da naidje na borca kome ne odgovara tehnika koju borac koristi itd.

Ali u sluchaju emailenka, on vecinu pobeda dobija kako sam rekao u parteru, cesto i na opene.

Ipak mislim da Gonzaga ima bolju tehniku od Emalienka.

 

Mislim da si ga zamijenio sa Bob Sapp-om On je taj koji divlja. Prosto je nemoguce da njegovu 10-ogodisnju (or so) dominaciju pripisujes zivotinjskim nagonima,nedostatku tehnike i nenormalnoj snazi. Naravno,zivotinjski nagoni,snaga ,izdrzljivost mogu samo da pomognu,ali da nije najkompletniji borac,kako bi dominirao? Mislim,cisto logicki izveden zakljucak.

 

ne kazem ja da on tehnicki nula. SAmo da smatram da je slabiji od ostalih. DA ipak vise dobija na snagu nego na tehniku.

Naravno tehnika mu je dobra, bolja no mnogih ljudi.

 

Ma kakav bob sappa, sto mirko kaze vise se plasim kucica nego njega.

Ne znam stvarno razliku do u detalje,mislim da se razlikuju po nekim pravilima,sto je dozvoljeno u jednom ,nije u drugom i tako to. Prvenstveno mislim na poluge.

 

Nem ralike u pravilima, vec u samom pristupu stvari. Borbeni samo je stvoren da prebijes coveka, sportski da ga dobijes u ringu.

Samim tim SAMBO u svom pravom obliku ima mnogo vise nego sportski sambo.

 

zato sam hteo da ti navedem, da biti shampion u sportskom sambu, ipak nije neki odraz ekstremno jake tehnike. Ali svakako jeste za visoko postovanje,.

Edited by Bezlični

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nem ralike u pravilima, vec u samom pristupu stvari. Borbeni samo je stvoren da prebijes coveka, sportski da ga dobijes u ringu.

Samim tim SAMBO u svom pravom obliku ima mnogo vise nego sportski sambo.

 

zato sam hteo da ti navedem, da biti shampion u sportskom sambu, ipak nije neki odraz ekstremno jake tehnike. Ali svakako jeste za visoko postovanje,.

 

Fedor Emelianenko

From Wikipedia, the free encyclopedia Fedor Emelianenko

 

Primary fighting style Sambo, Judo, Boxing[3]

Mixed martial arts record

Wins 30

  By knockout 7

  By submission 16

  By decision 7

Losses 1

  By other 1

No contests 1

 

 

Fedor Vladimirovich Emelianenko (IPA: ['fʲodər jemilʲ'janʲenkə], Russian: Фëдор Владимирович Емельяненко) (born September 28, 1976) is a Russian heavyweight mixed martial arts fighter. He is the current World Alliance of Mixed Martial Arts Heavyweight Champion and the last holder of the Pride Heavyweight Championship. He has won numerous tournaments and accolades in multiple sports, most notably the Pride 2004 Grand Prix and the World Combat Sambo championship on four occasions, as well as medaling in the Russian national Judo championship.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fedor Emelianenko

From Wikipedia, the free encyclopedia Fedor Emelianenko

 

Primary fighting style Sambo, Judo, Boxing[3]

Mixed martial arts record

Wins 30

  By knockout 7

  By submission 16

  By decision 7

Losses 1

  By other 1

No contests 1

 

Pa koliko je 16 + 7 ?

Cisto da te upitim Decision ti je kada dobijes borbu na poene.

u parteskom smislu racunaju dosta poena za parter.

I tu je fedor kupio poena.

 

A submission ti je choke, lockup itd.

 

Fedor Vladimirovich Emelianenko (IPA: ['fʲodər jemilʲ'janʲenkə], Russian: Фëдор Владимирович Емельяненко) (born September 28, 1976) is a Russian heavyweight mixed martial arts fighter. He is the current World Alliance of Mixed Martial Arts Heavyweight Champion and the last holder of the Pride Heavyweight Championship. He has won numerous tournaments and accolades in multiple sports, most notably the Pride 2004 Grand Prix and the World Combat Sambo championship on four occasions, as well as medaling in the Russian national Judo championship.

 

Eh sto volim kad se na vikipediji vrljaju sa pojmovima. Kada bi pravi combat sambo napraivli takmicenje tu bi se lomile ruke i noge.

Isto ko kada bi od ratno judoa napravili takmicenje.

samobo ti je druze samoodbrana bez oruzije. Kao takva stvorena je da bude efektivna, brza, i da ti pomogne da onesposobis protivnika.

 

Ne pricamo ovde o sportskom nabadanju i slichno, vec o jako kvarnim udarcima, polugama, zahvatima, koje ako primis u ringu, moz samo da naneses minimum tezu telesnu povredu.

 

No dobro, nek se vrljaju.

Edited by Bezlični

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bezlicni ne bih da vredjam ali ti nemas pojma o mma ili trollujes samo tako.Ovo o Fjodoru necu komentarisati,jer je covek klasa za sebe.A o Gonzagi,da li si pogledao drugu borbu protiv Werdum-a.To nema veze sa losim danom ili cime vec.Ako ti nekoga konstanto saljes na patos low kickovima i posle svega toga popijes batine,to znaci da treba jos da vezbas i vezbas.Mada ni to nekima ne moze pomoci.Imam osecaj da si jedino gledao Napao vs Mirko.Pogledaj protiv dede Coture-a,Werduma obe i protiv Carwina.Ponavljam on je jako talaentovan,samo to i nsita vise.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bezlicni ne bih da vredjam ali ti nemas pojma o mma ili trollujes samo tako.

 

 

Dobro ajde. Nemam pojma.

Ja vec rekoh, mecheve ne pratim, ali vestine poznajem.

Bitno je da ovaj baja iznad zna sta je SAMBO, i da je Fedor trenirao Jiu Jitsu kako on rece.

Ako je vama fedorova ruchna tehnika NAJVISA MOGUCA u mma, kako izjavljujete onda veze nemate.

Ako vidite da covek ide na izdrzljivost vise nego na tehniku - opet se ne slazem.

 

 

Nikad ne moze dedor kao praktikant samba, i rvachkih vestina, da iam bolju rucnu tehniku od kick boxera ili tai bosera.

Kakav je recimo Gonzaga. NE moze jer je jednostavno nije vezbao.

 

 

I na kraju brate mili, ko mi ne veruje moze da se nadjemo nekad lepo, pa na tatami u ring, sportski sparing. .

Edited by Bezlični

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne,ne...potpuno si u pravu sto se tice nacina na koji on izlazi kao pobjednik.Ovo sam greskom pejstovao,pa reko' samo da dodam u prilog mojoj tvrdnji da je najbolji borac. I na ovom "no contest" mecu sa Minotaurom ga je unistio...bukvalno.

 

Nije samo stvar sa tim da se na wikipediji vrljaju sa terminima. Sad postoje 4-5 vrsta SAMBO-a i u svakoj se organizuju takmicenja. Naravno da nece lomiti ruke jedni drugima,kao sto ni u macevanju bosti jedne druge. Mada,sto se konkretno tice lomljenja ruke,i u judo-u ,ukoliko se protivnik prilikom poluge ne preda,redovno se desavaju lomovi. Imao sam druga koji ucestvovao i na sampionatu Balkana,on mi je isti pricao da je slomio jednom liku ruku.

 

edit:nema potreba za prozivkama sa "bajom",ja sam pogrijesio sa Jiu Jitsu-om,ti sa mijesanjem sportskog i combat sambom kad je Fedor u pitanju. Nemoj samo ,molim te,da zakazujemo sparing meceve na relaciji Cetinje -Krusevac. :)

 

I ko je pominjao njegovu rucnu tehniku kao "najvisu mogucu"? Sto prdis sad? Receno je da ima odlicnu rucnu tehniku i iza toga stojim. Mozda ne drzi gard kao boxer,ali kad dodje do "ground and pound" tehnike tu je neprikosnoven.

Edited by Just Like a Timepiece

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne,ne...potpuno si u pravu sto se tice nacina na koji on izlazi kao pobjednik.Ovo sam greskom pejstovao,pa reko' samo da dodam u prilog mojoj tvrdnji da je najbolji borac. I na ovom "no contest" mecu sa Minotaurom ga je unistio...bukvalno.

Onda nema problema slazemo se.

Da je najbolji sto se skora tiche jeste.

Ali da je najprefinjeniji tehnicki kako vi rekoste e tu ste ga peterali.

I ja sam doduse na nacin na koji sam rekao da ide samo na snagu.

 

Nije samo stvar sa tim da se na wikipediji vrljaju sa terminima. Sad postoje 4-5 vrsta SAMBO-a i u svakoj se organizuju takmicenja. Naravno da nece lomiti ruke jedni drugima,kao sto ni u macevanju bosti jedne druge. Mada,sto se konkretno tice lomljenja ruke,i u judo-u ,ukoliko se protivnik prilikom poluge ne preda,redovno se desavaju lomovi. Imao sam druga koji ucestvovao i na sampionatu Balkana,on mi je isti pricao da je slomio jednom liku ruku.

 

To jeste, ali nikad ti ne mozes borbene vestine da ubacis u sportske i takmicenje a da ih kvalitetno ne olubis.

Ja kad kazem COMBAT sambo, tu su tehnige gde ti krenes da ga bacis a uz put ga zuznes tako kolenom u facu, da mu polomis zube. To bash ne ide na mechu.

 

Desavaju se, povrede to stoji, neizbezno je. Ali ne znam jesi li ikad radio judo, ja imam ortaka koji je judo instruktor i drzao mi je par treninga interesovalo me.

Ono sto je sportski dzudo je apsolutno bezopasno u odnosu na borbeni. Borbeni ide na to da te POLOMI a ovaj da te pobedi.

Sad borba je to i u ringu, povrede su neizbezne, pricao am sa momkom kome je pukla kichma na mechu sada je invalid..

 

Pitaj drugara, mnogo je opasan borbeni dzudo. jednsotavno ide ka povredi, lomljenju....

 

I ko je pominjao njegovu rucnu tehniku kao "najvisu mogucu"? Sto prdis sad? Receno je da ima odlicnu rucnu tehniku i iza toga stojim. Mozda ne drzi gard kao boxer,ali kad dodje do "ground and pound" tehnike tu je neprikosnoven.

 

Onda smo se pogresno razumeli. Grund fight trenutno verovatno jeste neprikosloven. Posto garcie nema.

 

 

 

 

Pogledaj protiv dede Coture-a,Werduma obe i protiv Carwina.Ponavljam on je jako talaentovan,samo to i nsita vise.

 

Cekaj cekaj, a ti hoces da kazes da je SAMO jako talentovan?

Ja hocu da kazem da je rukama i nogama, jedan od najjachih.

Sve ove mecheve koje je izgubio izgubio je ako se ne varam na poene udaraca.

 

Ali coevk, koji moze da pruzi nokaut nogom kickboxeru je jako sposoban borac.

 

Konkretno, Coture, ima mnogo vise isksutva u njega po takvim ringovima.

Nije ni cudo sto ga je dobio na poene.

Edited by Bezlični

Share this post


Link to post
Share on other sites

Brate,popio je Gonzanga klasicni nokaut u trecoj rundi od Couture-a. Prosaraj malo You Tube-om,ne mari.

sad vidjeh: 4 poraza,svaki nokautom

 

Pardon nisam gledao ceo mech, Ali znam da ga je u prve dve runde cepao uz zid ringa pa udri prljavo.

I da mu je razbio nos.

 

Mozda ja to pomesam kazem ti ne pratim mecheve redovno.

Ali evo sad sam pustio ceo mech premotao sam na sredinu.

 

Daj bre.. ako je nekom tehnika da greko romanski rvach nabije nekog u klinchi i tu ga bije na kratke distance.

 

To nije tehnika... to je stratetegija.

 

Mislim ne znam sta vi tachno gledate. Ali ovo je jako ne tehnicka borba bila.

To nije to da si los BORAC, to je da se ne slazis u ringu.

 

ja idalje drzim da je gonzaga jedan od najboljih boraca.

Tehnicki mnogo bolji od mnogih.

 

Ima li neko nek link za sniamk od minotaura, to bi hteo da vidim. Taj lik me impresionira a nikad insam gledao nijedan mech.

Edited by Bezlični

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sto ne mijenja cinjenicu da je njegova "strategija" bolja od Gonzangine tehnike i da ga je unistio od batina. ;)

 

Nego...Brock Lesnar,anyone?

 

Gledao sam mu meceve...Perspektivan momak. Nevjerovatno brz za svoju gradju (190cm/120kg). Nokautirao je Couture-a,izgubio od Frank Mir-a predajom. Unistavao je Mir-a u tom mecu,i ovaj genijalac ga snadje na jednu polugu. Fenomenalan potez.

 

edit: Ovaj Mir je sad nokautirao Minotaura,po prvi put u karijeri da je neko to uspio. Imas sve na Tube,ja nemam pristup sajtu na poslu.

Edited by Just Like a Timepiece

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kao sto rekoh pogledaj meceve pa onda nesto pricaj.Tvoje prica spada u domen teortisanja.Teorija i prikazano u ringu su daleko jedno od drugog.Gameplan je veoma bitan ako umes da ga sproveds.A estetski dojam u MMA e postoji.Postoji samo pobednik i porazeni.I da,Gonzaga je samo talenat,jebei gatekeeper i nista vise.Covek ima dobar stand up,extra BJJ,ali kad dodje pred iole ozbiljnije borce on GUBI.Popio je dva puta TKO od Werduma,covek ciji je standup daleko losiji od Napaovog.

 

A o Lesnar-u,treba njemu jos borbi da bi se nesto moglo reci.Ima potencijal,ali nema iskustvo.Pogledaj borbu protiv Herring-a,koji bio out na pocetku borbe,ali ovaj nije mogao da ga zavrsi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sto ne mijenja cinjenicu da je njegova "strategija" bolja od Gonzangine tehnike i da ga je unistio od batina. ;)

.

 

 

To jes al ga po nekim mojim gledanjima na stvari ne cini boljim borcem. No ocigledno ne gledamo isto na pojam borca.

pa ce da zavrsimo pricu na tome. :pivopije:

 

Tvoje prica spada u domen teortisanja.Teorija i prikazano u ringu su daleko jedno od drugog

 

To si u pravu. meni ono u ringu sto se prikaze bitno je trentak kada se radi neka tehnicka strana. Kada je kompletan mech u pitanju poraz, pobeda mi je nebitno.

 

.I da,Gonzaga je samo talenat,jebei gatekeeper i nista vise.Covek ima dobar stand up,extra BJJ,ali kad dodje pred iole ozbiljnije borce on GUBI.

 

Opet ja se ponavljam, on je odlichan bjj i mau tai bokser. ne zna da se rve. Lose mu ide parter sem ground bjj fight.

to protiv Werduma nisam gledao, kad pogledam pa cu da javim misljenje.

 

nego ce mi da neko likove za minotaura ja trazio po youtube al nista nenadjoh.

 

gledao sam weduna protiv gonzage, pardin.

 

A jbt covece zar ti ne vidis da njega uvek dobijaju tako sto ga izmore rvanjem, pa ga posle lako zabodu.

 

Sve sto bi Napao trebao da uvezba jeste da ne dozvoljava da ga hvataju na greko romans/rvache hvatove. Tu je slab jako.

 

 

Edited by Bezlični

Share this post


Link to post
Share on other sites

Protiv Werdum-a,je bilo ovako:Napao lowkick ovaj pada i ceka groundgame.GG pokazuje da ustane.I tako dok nije popio batine.Ni pokusaj submissona,niti GnP.On jednostavno nema resenja za ozbiljne borce.Protiv Carwina,je popio samo takav KO.Treba li da ponovim da je Gonzaga poceo opasno da puni Carwina,ali opet jedan udarac na pravo mesto u pravo vreme i kraj.To je njegov najveci problemNiko ne spori da je on jako nezgodan borac.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Protiv Werdum-a,je bilo ovako:Napao lowkick ovaj pada i ceka groundgame.GG pokazuje da ustane.I tako dok nije popio batine.Ni pokusaj submissona,niti GnP.On jednostavno nema resenja za ozbiljne borce.Protiv Carwina,je popio samo takav KO.Treba li da ponovim da je Gonzaga poceo opasno da puni Carwina,ali opet jedan udarac na pravo mesto u pravo vreme i kraj.To je njegov najveci problemNiko ne spori da je on jako nezgodan borac.

 

Pa brate, nemoj sad nije bilo suba-a.

Ipak su imali 3 mecha. U onom u kom sam ja gledao bilo je subba dosta.

 

One nema resenje za ozbiljne sportiste, zaborce ima. :)

 

Kada kazem pojma borac, gledam necije znanje vestine, i sposobnoti da se snadje u realnoj situaciji.

Jeste da teorisem, ali realno gonzaga bih ih napumpao u stvarnosti sve u 16.

 

msm, vecinu.

Nego gledao sam jednu najavu za neki mech izmedju koture i josh nekog.

Mech je bio skoro... a ne mogu da se setim kako se zove lik.

Lik je abnormalno veliki i brz. KRece se ko puma sto se nikad ne bi reklo po njegovim dimenzijama.

 

Jel imate predstavu, koga trazim?

 

Naso sam

Brock Lesnar

 

Edited by Bezlični

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nego...Brock Lesnar,anyone?

 

Gledao sam mu meceve...Perspektivan momak. Nevjerovatno brz za svoju gradju (190cm/120kg). Nokautirao je Couture-a,izgubio od Frank Mir-a predajom. Unistavao je Mir-a u tom mecu,i ovaj genijalac ga snadje na jednu polugu. Fenomenalan potez.

 

edit: Ovaj Mir je sad nokautirao Minotaura,po prvi put u karijeri da je neko to uspio. Imas sve na Tube,ja nemam pristup sajtu na poslu.

 

 

Nego gledao sam jednu najavu za neki mech izmedju koture i josh nekog.

Mech je bio skoro... a ne mogu da se setim kako se zove lik.

Lik je abnormalno veliki i brz. KRece se ko puma sto se nikad ne bi reklo po njegovim dimenzijama.

 

Jel imate predstavu, koga trazim?

Ti si kralj,stvarno :)

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ti si kralj,stvarno :)

 

 

haha brate ja to ne pratim nesto, nego imam sad slobodnog vremena pa ubijam vreme :D

 

Cekam da mi otvore temu koju sam sad ja postavio ovde na sportu pa tamo moze da pricamo o borilackim vestinama :P na mom terenu.

 

On je iz WWE ako se ne varam, nije ono americko rvanje ni malo naivno.

Edited by Bezlični

Share this post


Link to post
Share on other sites

311o2mc.jpg

 

http://www.imdb.com/title/tt1307989/

 

http://rapidshare.com/files/225545988/NeverS.DVDRip.x264-DEViSE.part1.rar      
http://rapidshare.com/files/225544947/NeverS.DVDRip.x264-DEViSE.part2.rar
http://rapidshare.com/files/225545991/NeverS.DVDRip.x264-DEViSE.part3.rar   
http://rapidshare.com/files/225544827/NeverS.DVDRip.x264-DEViSE.part4.rar

Share this post


Link to post
Share on other sites

^ Nemojte skidati ovo gore!

 

Pogrešio sam! Ooooo kako sam samo pogrešio!! Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!

 

 

Isto sam se ja zajebo kad sam skidao beyond the ring.

Hahha, mafija pere pare, glupavim filmovima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Znam da nije tema boks , ali je najblize tome .

 

Mislim da je red da se izjavi saucesce jednom od najvecih boksera i boraca svih vremena Majku Tajsonu ! :( .

 

Tasjonova kcerka na aparatima .

 

Tasjonova kcerka preminula .

 

Tajsonova kcerka se ugusila kablom .

 

Kakva tuzna zivotna prica jedne legende :( .

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...
Guest Dawn of War turnir

Poštovani,

 

Imam veliko zadovoljstvo da vam predstavim osnivanje nove grupe Kaizen MMA Akademije koja ce poceti sa radom od Septembra.

 

Termini nove grupe:

 

Cetvrtak 20.30 - 22.00

Subota 12.00 - 13.30

Nedelja 15.00 - 16.30

 

 

Treneri nove grupe ce biti Aleksandar Milicevic i Stefan Božic. Ovde ih možete videti u akciji:

 

Aleksandar Milicevic (crvena kaciga) VS Miljan Jakšic

 

 

Aleksandar Milicevic VS Nikola Minic

 

Prvi deo

 

Drugi deo

 

 

Stefan Božic (crveni štitnici)

 

 

Od Septembra uvodimo i novi sistem placanja i placanje ce se vršiti na 6 i 5 meseci. Ukoliko dode do povreda, sa lekarskim nalazom možete "zamrznuti" vaš status tako da vam necemo naplatiti period odsustva (ukoliko je 30 dana ili više). To znaci da ukoliko platite za 6 meseci treninga a potom odsustvujete zbog povrede recimo 2 meseca, u sledecoj sezoni ne placate za 5 meseci vec za 3 ili vam vracamo novac.

 

Septembar - Februar (6 meseci) - 18.000 dinara

Mart - Jul (5 meseci) - 15.000 dinara

 

U Augustu se nece raditi kao i nekoliko dana pre i posle Nove Godine.

 

Placanje za period od Septembra do Februara treba da se izvrši u prvih nekoliko treninga u Septembru mesecu.

 

01. Septembra u 18.30 u prostorijama Kaizen MMA Akademije: http://www.kaizenmma.com/kontakt.html ce se održati prezentacija i upis novih clanova (pod uslovom da se pre toga ne popune sva mesta sa ljudima sa liste cekanja) zato vam je najbolje da požurite i uplatite pre toga i osigurate vaše mesto u Kaizen-u.

 

Broj polaznika je ogranicen.

 

Ukoliko vas zanima kako izgleda trening u Kaizen-u na sajtu letnjeg kampa možete videti promo clip sa detaljima sa treninga: www.mmaletnjikamp.com

 

S obzirom da cu biti na odmoru od 20 - 25 Augusta, ukoliko želite tada da uplatite molim vas kontaktirajte Stefana Božica:

 

Stefan Božic

mob. 064/890-9119

e-mail: [email protected]

 

 

 

Sve najbolje,

 

 

Mark Lajhner

Kaizen MMA Akademija

www.kaizenmma.com

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...