Jump to content

Seventh Angel


Death rider

Recommended Posts

  • 1 year later...
  • Replies 61
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nisma uopste bio primetio ovu temu. Slucajno sam nabavio prvi njihov album na disku na berzi sa 100 djunti (original, dakako). Vokal dosta vuce na death metal, a svirka je dosta komplikovana, cak na momente previse komplikovana da bi lako mogla da se slusa. Bend i ima samo dva albuma, a najbolje je sto im je omote za oba radio Rodni Metjuz. Oba su apsolutno genijalna, kao i svi njegovi radovi!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Fenomenalan bend iz Britanije.

Izdali 2 albuma i neki kusur demoa koji su prethodili albumima.

Imao sam srece da nadjem oba albuma i mogu reci da sam vise nego odusevljen, ako zanemarimo textove (meni to nikad nije bio problem :) )

Dosta su mracni, thrash naravno, nekako slicni Iced Earthu, Matt Barlow eri, ali vise iz vokal perspektive.

Nazalost nemaju myspace niti neki sajt pa dam link, ono ako vas interesuje drmnite ime na metal arhivama pa cete mozda i dobiti neki sajt/info/shtagod.

Ako ste mozda culi neke stvari, molim vas recite :D

Meni je Lament For The Weary, drugi album, mnogo bolji od prvog, koji je takodje dobar, strasne su melodije i solaze, ne sa tehnicke strane vec sa... umetnicke :D

Omiljena pesma mi je No Longer A Child, mada svaka pesma ima jedan ili vise deonica koje mi se jako dopadaju.

 

Do tell...

 

 

Uzdravlje B)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima jos jedna tema? Il je ta bash prosla :D

Ej Ang odakle si ti? Nesto si mi poznat... Kao da sam te vidjao na svirkama u Droljistu... Jes mozda bio na svirci kad je Blaza radio Slayer/Pantera tribjut?

Fifth Angel... onaj neki power?

 

Uzdravlje B)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma nema shanse da je bolji od Seventha... (ovo je bilo da prikrije ono sto cu sad da kazem, da neispadne spam :D )

 

Ma jes bio il nisi, na toj svirci, za SrBski novak, u droljani.

Kazem da si mi samo neshto poznat...

 

Uzdravlje B)

Share this post


Link to post
Share on other sites

IPB Image

 

Jednostavno mislim da su svi ti hriscanski bendovi pozeraj.

 

Seventh Angel je odlican bend i bash se vidi da nisu pozeraj, s muzicke strane, nek zavija o cemu oce, zika valja, vokal valja, text mi je ne bitan.

 

Uzdravlje B)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Istini za volju, Stano, veci su pozeraj satanisticki bendovi, jer vecina njih ne veruje u ono sto peva. Hriscanski bendovi svi odreda su 100% u tome. Po tome su oni x puta iskreniji.

 

Realno,nisi skapirao sta ocu da kazem.Nebitno...Mrizm Christian metal podjednako kao emo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ajde thrash ali death i black christian?! Wtf=?! To prosto ne ide jedno sa drugim, jer zna se sta ideoloski cini jedan death i black bend. Ako gledamo celo pakovanje, to ne moze jedno sa drugim, e sad druga je stvar sto ti ljudi vole recimo black a veruju i u Hrista, ali to je samo po sebi nespojivo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...