Jump to content

Darkest Hour


necko

Recommended Posts

Steta, u Bosni nisu svirali nit These Fevered Times nit Tranquil, koje su obje trebale ici prema setlistu... Jbg, Johnu vrisnuo glas jos na tonskoj...

 

Kad bi samo znao kolko su se oni razvalili posle certa u BG-u, razumeo bi zasto mu je pukao glas :pivopije: . Momci su stvarno na leba da ih mazes, hoce i da popricaju i da ti pomognu, stvarno sam odusevljen njima i kao osobama i kao muzicarima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Upravo to stari!

Napili smo mi Johna, Lonestara i Paula prije nastupa.. Johnu pukao glas jos na tonskoj i ja ga rekao izlijecit (al odrase For the Soul.. na njoj!! uh..), a ove ekipe sto je doslo iz Zenice ponijeli sest litara domace rakije kojom smo ih ubili, izasli na stage mortus... :)

 

Al su likcine nevjerojatne, ostali smo pit nas par do nekih 3-4 ujutro, htjeli s nama na after party, al nisu mogli zbog Johna.. Frajer bukvalno nije mogao govorit.. Sutra u Zagrebu odsvirali, al koncert nije bio niti blizu ko u Sarajevu kak sam cuo od ekipe.. Lonestar je carcina najveca! :D

Edited by *Nameless*

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 4 weeks later...

Uzeh ja da preslusam malo ovaj bend i iznenadih se skroz - sta trazi bre ovo ovde? Prevashodno po meni melodeath, moze se tema slobodno mrdnuti na DM podforum. Za sad mi je favorit Hidden hands sa all star ekipom :haha:

I zao mi sto propustih cert, nisam bio u BGu ali da sam znao da je bend ovako dobar iscimao bih se da dodjem.

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

iako im poslednjih nekoliko albuma nemaju veze sa hardcore-om.

 

 

A činjenica je da im je publika 99% hardcoreovaca i možda se nađe neki melodeather, iako su tih poslednjih par izdanja su čist melodeath. :haha:

Edited by trenje

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne bih se složio sa zadnja dva posta, no da su DH metal bend, isto kao i svi metalcore i deathcore bendovi, to smatram, da.

 

Melodeath je kod njih samo forma. Metalcore, odnosno bolje rečeno hc/punk u ovom slučaju su najčešće ritmovi (što bi između ostalog, u kombinaciji s melodic deathom, dalo tu osnovu za metalcore, jelte), sam koncept i ideja benda je usko vezana za hardcore, što se može osjetit u tekstovima, odnosno ideologijom i pričom kojom su prožeti. S druge strane, način pristupu tekstovima je opet "metalski". Prema tome, kad sve rezimirate DH su, najbolje rečeno, kombinacija mdm-a i metalcorea(nwoahm-a).

 

E da, bend ne pati od breakdown-sindroma.

Edited by *Nameless*

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 10 months later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...