Jump to content

Dark Funeral


Narsil

Recommended Posts

http://www.darkfuneral.se/darkfuneral.htm

 

Jeste Abyss, stare usi me ne varaju, to je taj zvuk gitare.

 

Da, da. Sad pročitah. Takođe i:

 

The album will also include two versions (censored and uncensored) of their brand new video for “My Funeral” which was shot over the August 21-23 weekend at the Abyss Studios.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Posebno mi je simpatican latinski, ovo je 100% pisao neki new wave religious orthodox black mjetal fan. Bravo mu ga, israo se ko foka.

 

Kurac moj, orthodox fanovi makar znaju latinski. Dark Funeral latinski je na nivou Belphegora, još nijednu rečenicu ne sastaviše bez greške. Čak i sam naziv albuma je potpuni promašaj...

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel znas kolko se fan Dark Funerala potresa tom cinjenicom :haha: Jeste da su se mogli potrudit oko toga, al na kraju je isti kurac bio naziv albuma ispravan ili promasaj..

A ovom ortodoksnom fanu dzabe sto zna latinski, kad se tako israo u onoj recenziji da sam pomislio kako je u pitanju neki burkina faso bend koji ni instrumente ne drzi pravilno.

 

Angelus je jebeno zakucavanje, tako fino ponire u paklene ambise da mi je toplo oko srca.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jebeni yumetal mi obrisa čitav post... Ajmo ponovo:

 

Provrteo sam album još par puta i mogu samo da kažem da je podbacio i razočarao. Prvo što me je frapiralo jeste očajna produkcija; ne mogu da verujem da je onako tanak i pretreblovan zvuk izašao iz Abyss-a leta gospodnjeg 2009. Drugo, albumu užasno fale "hitovi" - hiperzarazni rifovi koji pesmu čine trenutno pamtljivom. Čak ni prva pesma na albumu, koja je kod DF-a poslovično razvaljivačka (King Antichrist, Arrival Of Satan's Empire, Ravenna Strigoi Mortii), na ovom albumu je blah. Jedina pesma koja mi je zaista zapala za uvo jeste naslovna, ovo ostalo mi je jednostavno previše ravno i dosadno, osim tu i tamo ponekog rifa koji izleti kao zanimljivost. Sve u svemu, pustiću album da se kiseli neko vreme, pa ću mu dati novu šansu, ali trenutni utisak je isti kao i za novi Gorgoroth - bezidejno i isforsirano, sa replay vrednošću nula. Šteta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Provrteo sam album još par puta i mogu samo da kažem da je podbacio i razočarao. Prvo što me je frapiralo jeste očajna produkcija; ne mogu da verujem da je onako tanak i pretreblovan zvuk izašao iz Abyss-a leta gospodnjeg 2009.

 

Jesi ti siguran da si slusao pravi album? :haha:

 

 

Drugo, albumu užasno fale "hitovi" - hiperzarazni rifovi koji pesmu čine trenutno pamtljivom.

 

Fuck off commercial Black Metal fans.

 

 

Čak ni prva pesma na albumu, koja je kod DF-a poslovično razvaljivačka (King Antichrist, Arrival Of Satan's Empire, Ravenna Strigoi Mortii)

 

Izostavio si glavnu otvaraljku.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jebeni yumetal mi obrisa čitav post... Ajmo ponovo:

 

Provrteo sam album još par puta i mogu samo da kažem da je podbacio i razočarao. Prvo što me je frapiralo jeste očajna produkcija; ne mogu da verujem da je onako tanak i pretreblovan zvuk izašao iz Abyss-a leta gospodnjeg 2009. Drugo, albumu užasno fale "hitovi" - hiperzarazni rifovi koji pesmu čine trenutno pamtljivom. Čak ni prva pesma na albumu, koja je kod DF-a poslovično razvaljivačka (King Antichrist, Arrival Of Satan's Empire, Ravenna Strigoi Mortii), na ovom albumu je blah. Jedina pesma koja mi je zaista zapala za uvo jeste naslovna, ovo ostalo mi je jednostavno previše ravno i dosadno, osim tu i tamo ponekog rifa koji izleti kao zanimljivost. Sve u svemu, pustiću album da se kiseli neko vreme, pa ću mu dati novu šansu, ali trenutni utisak je isti kao i za novi Gorgoroth - bezidejno i isforsirano, sa replay vrednošću nula. Šteta.

Kapiram da ti se produkcija ne svidja, al ona je karakteristicna za Dark Funeral. I naravno, producenti iz Abyss-a su zvuk oblikovali prema zeljama clanova benda, ne obrnuto.

Ne bih komentarisao ovo da je album ravan i dosadan(daleko od toga,al nebitno), medjutim spomenuo bih ovo boldovano - nevjerovatno je da poredjujes novi Gorgoroth i Dark Funeral. Angelus sije G.-ovo poslednje chedo po mnogo cemu, posebno po tome sto je mnogo brzi, zanimljiviji.. mislim da si ovo poredjenje napravio cisto da bi izhejtovao album u inat drugima, jer ko slusa i voli muziku Dark Funerala, ovaj album sigurno ne nalazi bezidejnim i isforsiranim. Sad me pomalo podsjecas na Josifa iz starih dana, on je tako dolazio da iz cistog inata hejtuje old skul raw armatura black metal.

Eto tolko. Pozdrav.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...