Jump to content

Dark Funeral


Narsil

Recommended Posts

Pravo da ti kazem, ja sam zeljan toga da cujem 2 rifa po pjesmi, ali kvalitetna rifa. Mislim da ce Dark Funeral to da isporuce, al eto ostaje nam da vidimo. Ove 2 uvodne stvari su mi odlicne, jos ako album bude na takvom nivou - odlicno.

 

A za Marduk stoji da je izdao razlicit album, iako ga ja bas previse ne mirisem zbog stvari koje sam iznio 100x. Ipak mi se popravio utisak kad je sve to malo sleglo, i kad su stigli tekstovi(koji stvarno dobro leze). No, to je nije tema :mrgreen:

Edited by morbid god

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pravo da ti kazem, ja sam zeljan toga da cujem 2 rifa po pjesmi, ali kvalitetna rifa. Mislim da ce Dark Funeral to da isporuce, al eto ostaje nam da vidimo. Ove 2 uvodne stvari su mi odlicne, jos ako album bude na takvom nivou - odlicno.

 

E bas to i meni sad ne treba nista vise.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bar nije izbacio X-ti isti album zaredom, a ovo miriše upravo na to. Preslušao sam ove preview-ove, ako ima 2-3 interesantna rifa na albumu, ostalo... Aj videćemo kad procuri.

 

 

Није, јер да се држао тог "истог" можда би од албума и било нешто. Funeral-i имају добар, стари рецепт за клање, и јебу маме. Прошли албум није био исти као и сви претходни, а сваким наредним су напредовали у домену онога што њих у ствари чини. За разлику од неких бендова овог правца који су своју кожу продали, врло јефтино и пичкински. А ово што сам чуо је прејебено добро.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Baš sam sad obrnuo Atteru sa takvim uživanjem da mi nije bilo dobro, postajem veoma nestrpljiv :rockdevil:

 

Nego aj ovako, kaže mali Erik iz Wataina da je Dark funeral bend koji je "lost his will to oppose long ago and changed it with will to entertain". Wtf? Šta vi kažete, meni DF nikad nije bio nešto klovnovski bend.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mali Erik mnogo kenja. Jest da mi je Watain medju omiljene bendove, al mogu samo da se sagnu Dark Funeralu. I pusi karu(znam da bi volio, a i ja!), ja mislio novi link. Obrnuo sam njihovu kompletnu diskografiju prije nedelju-dvije, uh kako to razbija i sabija.

 

edit: kolko puta napisah ja. u picku materinu, pravi sam egoista.

Edited by morbid god

Share this post


Link to post
Share on other sites

И ја постајем нестрпљив, слушах данас исти албум на линији, седео и уживао. Радујем се унапред. А за Ерика би било боље да прави музику уместо што сере.

 

 

Едит: Морбидни упао у пост и написао од речи до речи све што сам ја хтео ал' рек'о да ме Гојко не бије после...

Edited by Narsil

Share this post


Link to post
Share on other sites

И ја постајем нестрпљив, слушах данас исти албум на линији, седео и уживао. Радујем се унапред. А за Ерика би било боље да прави музику уместо што сере.

 

 

Едит: Морбидни упао у пост и написао од речи до речи све што сам ја хтео ал' рек'о да ме Гојко не бије после...

Ja te ekstremne oblike metala rabim iskljucivo na slusalicama. Mnogo bolje prodirem kroz losu produkciju, a na liniji gruvam samo pop/disco i te slicne drkalice sa finom produkcijom.

Edited by morbid god

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mali Erik mnogo kenja. Jest da mi je Watain medju omiljene bendove, al mogu samo da se sagnu Dark Funeralu. I pusi karu(znam da bi volio, a i ja!), ja mislio novi link. Obrnuo sam njihovu kompletnu diskografiju prije nedelju-dvije, uh kako to razbija i sabija.

:mhihi:

 

edit: kolko puta napisah ja. u picku materinu, pravi sam egoista.

ccc :rockdevil:

 

 

 

И ја постајем нестрпљив, слушах данас исти албум на линији, седео и уживао. Радујем се унапред. А за Ерика би било боље да прави музику уместо што сере.

 

 

Едит: Морбидни упао у пост и написао од речи до речи све што сам ја хтео ал' рек'о да ме Гојко не бије после...

:lol:

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mali Erik je potpuno ubo suštinu Dark Funerala - hiperbrzi švedski black metal, veoma kvalitetan, idejno potpuno prazan. Goddess Of Sodomy? My Latex Queen? Muzika je fenomenalna, ali tekstovi su apsolutno klovnovski.

 

Jest da mi je Watain medju omiljene bendove, al mogu samo da se sagnu Dark Funeralu.

 

Sada već kenjaš :da: Ali neka, nije proleće daleko. Čuće se.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobro, 1349 je zasrala do koske, Marduk je onako malo zasrucnuo, a Watain će zato valjda da izuje :da: Ali zato šta sve još ide u 2010... Ondskapt, Carpathian Forest, Thorns, Deathspell Omega, Shining, biće vala muzike za svačije (kozje) uši.

Edited by Gojko

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...