Jump to content

Warlock & Doro Pesch


B.A.D.

Recommended Posts

...а ускоро ће и код нас постати прошлост. Ех, младости!

Али, стварно не знам шта треба да коментаришем за њену личну карту. Могу да ставим и своју, па да видимо чија је лепша. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Претпостављам да циљаш на Rammstein? Не знам,. не волим их и не слушам.

 

Претпостављам да циљаш на Rammstein? Не знам,. не волим их и не слушам.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Hehe trenutno na poslu "cepam" Warlock i Doro... Pola kolega otislo na godisnji, ostale sefica i ja koje gotivimo ..da kazem...gitarsku ziku, haha i kako je dobar osecaj!!! :) Eh..kad se kolege ne bi vratile :P

Oni smaraju sa nekim trulim komercijalnim albanizmom i turcizmom,hausom i technom..nemam pojma.. Ovo je milina.. Ko god nam udje u kancelariju - "dobra vam zika" Ijooo :):D sreca sreca radost!

 

JA ljublju worlok :) haha

Share this post


Link to post
Share on other sites

Јеси ли уочио колику је американизацију звук доживео тамо око "Triumph And Agony"? Чак је и спот за 'All We Are' снимљен у Америци.

Share this post


Link to post
Share on other sites

shteta anyway, Doro, kao vokal, stvarno ima mloooogo dobar glas...

tako sam i ja mislila, ali u poslednje vreme njen vokal me malko iritira. valjda zato sto sve peva nekako isto i glas joj je uvek tako barsunast. ali je zato kao pojava neprevazidjena.

 

@ZmYchE - imenjakinjo, sto ne rece da imas warlock? ;) ovde vec godinu dana nema dzentlmena koji bi se smilovao da mi to nareze...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni Doro, kao bend, nikako da legne...a radovi od "M II M" pa na dalje su blagi uzas...shteta anyway, Doro, kao vokal, stvarno ima mloooogo dobar glas...al ne mogu da se naslusam pesme "I Rule The Ruins" koliko je dobra : )

 

 

Erm...mi tu mi tu mi tu!!!!!! :wub:

I Unholly Love (i spot i spot i spot..i gitarista i gitarista i gitarista hahaha :) :) :) ) :wub:

 

@Kali :shy: pa što se nisi raspitala..bem li ga... :D

 

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ZmYchE - imenjakinjo, sto ne rece da imas warlock? ;) ovde vec godinu dana nema dzentlmena koji bi se smilovao da mi to nareze...

Неки од џентлмена то ни немају како да ти нарежу, ја имам комплет дискографију на плочама и друго ми не треба.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Јеси ли уочио колику је американизацију звук доживео тамо око "Triumph And Agony"? Чак је и спот за 'All We Are' снимљен у Америци.

 

Da ti budem iskren warlocka nisam slushao sto godina, al sa ovih Doro kompilacija chuh par pesama koje su sa toga, i ono zvuci nesto kao pocetak Doro karijere, "all We are" je kanda himnicna pesma, no meni dosadna, ali kazem - I RULE THE RUINS :rockdevil:

 

"Doro Pesch has a rough edged voice that is appropriate to the Metal genre, yet flirts with sounding like a more polished and sober sounding version of Janis Joplin at times."

 

mene se ovaj opis svidja ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Вибрато уме да јој буде очајан!

meni se cini da je njoj vibrato stalno prisutan u glasu, nekako ne deluje skroz kompaktno kad peva.

 

Неки од џентлмена то ни немају како да ти нарежу, ја имам комплет дискографију на плочама и друго ми не треба.

pa, nisu ni audio kasete tako lose, zar ne? uostalom, do svoje 15-te sam bila emotivno vezana za njih :)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

meni se cini da je njoj vibrato stalno prisutan u glasu, nekako ne deluje skroz kompaktno kad peva.

pa, nisu ni audio kasete tako lose, zar ne? uostalom, do svoje 15-te sam bila emotivno vezana za njih :)

Могла си онда дати касете, па бих ти све поснимавао. Откуд знам, људи се данас махом гнушају касета.

 

Јесте јој вибрато стално присутан, али кад баш дође до изражаја звучи одвратно.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Мени је мноооого боље. На прва три албум, па и на четвртом (само што је на прва три то био БЕНД), су растурали колико је то био добар хеви метал. Треба да видиш снимак из Лондона из 1985.

Share this post


Link to post
Share on other sites

А зашто онда уопште траћиш време постујући овде? Ја примерице не слушам ну метал, па ни не идем на тај форум.

Edited by RNA

Share this post


Link to post
Share on other sites

Могла си онда дати касете, па бих ти све поснимавао. Откуд знам, људи се данас махом гнушају касета.

pa, kad se vec toliko nudis, mogao bi da mi narezes novog king-a, jer mi je to trenutno najprece ;)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima da se skine i king bez voice-overa, ali zaboravih link... Ako ga iskopam, linkovacu....

 

Sto se tice Doro - njenog solo rada, pa bez obzira sto tu i nema toliko heavy zvuka, pesme stvarno nisu lose. Balade su i meni su licno ok.

 

Love me in black, Fur Immer, Calling The Wind, I give my blood, Kiss me lika a cobra, let love rain on me... I jos stvari..ali ono...sta znam... :wub: nja :P

Pritom su tu i pesme iz doba warlocka koje su se pojavljivale i na njenim albumima :D weee

Ma volem je! I volem ih!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ја не волем баладе, обрни окрени, тако да не волем ни већи део соло каријере. Сем тога, показало се да је она та која привлачи пажњу, али су најбоље песме писали момци из старог бенда, посебно Петер Сигети.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ако хоћеш, није проблем, само је промо у питању са оним досадним гласом.

hocu, nego sta! :razz:

 

@ZmYchE - ja takodje ne volem nesto balade. primera radi, na poslednjem albumu mi se bas svidjaju malo pokretljivije pesme, tipa haunted heart & thunderspell :rockdevil:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...