Jump to content

Mobilni telefoni


Aleksandar

Recommended Posts

A drugo, imam i opciju Google Nexus One (koji mi se mnogo vise svidja), pa da pitam, mozda ga je neko koristio, sta misli o istom...

To je sjajan telefon koji se, koliko ja znam, retko nalazi u slobodnoj prodaji.ssvugde sam samo citao hvale na njegov racun!

 

Jos metar dana crncenja i nadam se da cu moci da se i ja pohvalim galaksijem..mada ako mislim da mi baterija iole drzi moram i neki mp3 plejer duzmem inace ode baterija..koliko mu je bese prosek baterije.. 2-3 dana? Inace, nemam pojma sa rutovanjem i tim custom romovima pa cu se verovatno i ja muciti :D Ima trenje da se smori!

Edited by Ozziris

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da vas pitam, experte za fonove :) Razmisljam da uzmem HTC Touch HD ali mi se ne svidja sto ima Windows OS, a ne Android. Da li moze da se ubaci Android umesto W-os-a?

 

A drugo, imam i opciju Google Nexus One (koji mi se mnogo vise svidja), pa da pitam, mozda ga je neko koristio, sta misli o istom...

 

Nexus One je raritet kod nas k'o sto rece covek, a Touch HD je zastareo... Nego, navijaj ti lepo HTC HD2, mogu se naci za 200-230. Znaci svakih par dana se pojavi neki navodno nov/ocuvan za 220, ali kad se uzme da ga je Telesmor davao za 18000 din uz Prenesi 1GB, nije cudo!

 

Elem, em je hardver vrh vrhova od pre oko godinu kad je izasao, em i ovo sto danas izbacuje HTC je u stvari isti djavo. Ekran 4.3", ne moz se porediti s ovim kepecima...

Cak i sam Win 6.5 na njemu moze da se uz x aplikacijica nabudzi da izgleda i radi lepo (ipak, ima Sense), a realno to je najuhakovaniji telefon od svih:

osim mora Android ROMova, postoje i WIN7 ROMovi za njega. Pri tome, Android se instalira na interni fles, znaci k'o da je rodjen s njim, i radi sve.

 

Ja sam vijao taj telefon i bio sam pred kupovinom, kad mi je naleteo Dell Streak koji prosto nisam mogao da propustim :D

 

Kolega s posla ima HD2 i ima samo reci hvale, drzi dual boot jer mu je ok i Windows, mada k'o sto rekoh mozes da Windows penzionises i pretvoris ga u Desire HD tako sto's staviti neki NAND Android rom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wildfire S.

 

Mito, nijedan od tih telefona, reci mi koji ti je budžet pa da vidimo dalje.

 

Lemi, prvo proveri da li ti radi download mode, isključiš telefon i onda ga uključi sa kombinacjom volume down+home+power button, ako radi prelazimo na sledeći korak, ako ne radi prvo moramo da mu flešujemo fix za download mode.

 

 

Šinigami, što se tiče Touch HD, ja bih izbegao to, idi na Android. Ovo što ti je predložio Demonic za HTC HD2 nije loša varijanta jer može i Android da se stavi, ali taj Android ne radi toliko dobro koliko radi native na telefonima (tipa HTC Desire, itd).

Edited by trenje

Share this post


Link to post
Share on other sites

Šta ti se pojavi kada isključiš telefon i pokušaš da ga uključiš onom kombinacijom koju sam napisao gore? Trebalo bi da ti se pojavi Android koji utovara ugalj i ispod njega piše Downloading, don't turn off.

Edited by trenje

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sad možeš da uđeš u download mode?

 

Skidaj ovo:

 

http://www.multiupload.com/H8ZGD0NSE2

 

Pa flešuj po upustvu odavde:

 

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1102881

 

Tebi treba sa repartition, ako ne možeš da nađeš 512 pit fajl javi mi, mada bi trebalo da je u arhivi sa firmwareom koji ćeš skinuti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Je l' to zvanicni firmware?Ako nije,je l radi provereno?

 

Poskidao sam,ali nije isto kao sto pise na sajtu.Na sajtu je PDA_XXJVK_Sbl.tar.md5 a meni je PDA_XXJVK.tar.md5,takodje na sajtu CSC.OXAJVK.tar.md5 a meni je CSC.OXAJVP.tar.md5.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma to su samo finese, slobodno stavljaj tako, samo je bitno da PDA bude u PDA Phone u Phone i CSC u CSC. Zvanični je firmware od samsunga, samo što nije izašao preko Kiesa, nije budžen, sve je stock.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...