Jump to content

S.t.a.l.k.e.r.


Anоnymous

Recommended Posts

Isplatilo se čekanje. Najbolja igra u poslednjih 9 godina. Fallout atmosfera. Bethesda sux. Sam S.T.A.L.K.E.R. vredi više nego ceo Elder Scrolls serijal. Post-Nuclear feel, horror, cyberpunk...ma ima svega.

 

Rusi su zakon.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ha, ha, ha no way! Sudeci po trailerima i screenshotovima igra nije nista specijalno. Ne znam cemu tolika fama oko ove igre.

 

Sam S.T.A.L.K.E.R. vredi više nego ceo Elder Scrolls serija

 

Ajoj... to moze samo da kaze neko ko bas nesto i ne voli Elder Scrolls. :no:

 

 

Bioshock! E to je igra vredna cekanja... (barem kada su FPS igre u pitanju).

Edited by Sinstrel

Share this post


Link to post
Share on other sites

^ditto

 

ja se secam dana kada sam je video u nekom shugavom chasopisu koji vishe ne postoji...to je bilo pre circa 6 godina...od tada sam bio dovoljno lud da uhvatim da procitam i "piknik pored puta" i da odgledam Stalker...kasnije su izmenili pricu iz korena ali i dalje je odlicna....

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Presao igru malopre :) ...igrao sam je neprestano jedno 7 dana :) ...presao sve sto se moze preci...neverovatna igra, ponovo se osecam kao malo dete zeljno video igrica :) ...necu nista da vam pricam, samo nabavite jebenu igru...necete zazaliti! :da:

 

Bruka...jos sam pod utiskom...

Share this post


Link to post
Share on other sites

je si li nashao ovo...prosuo sam se kada sam video...

 

http://i2.photobucket.com/albums/y2/chipdi...-25-40_l05_.jpg

 

stvarno ko odigra ovo nece zazaliti...na nekim sajtovima je igra dobila ocene 8 ili 7...to ne pokazuje pravi kvalitet igre vec se odnosi na bugove....znaci probajte...radi cak i na bash sranje kompjuterima,necete zazaliti...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Помислих да је нека игра слична Фолауту у питању, па се обрадовах. Кад оно - пуцачина! Јеб'ле вас пуцачине.

 

I couldn't agree more. najvise me nerviraju igre bazirane na Diablu. to nisu avanture. to su gym-for-index-finger igre. ubijanje 80000 gmazova i vracanje kroz 700 ekrana da bi druidu sedam spratova iznad tebe doneo magijski predmet nije dovoljno da nesto bude avantura. Ultima vec jeste.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Treba mnogo RAM-a. Giga je dosta za medium, za high treba bar giga ipo. Od ostalog ne treba neka perverzija, bar za razuman nivo detalja.

 

istalker.jpg

 

Ovo je naravno na highest. Meni u 1024 high radi sasvim fino (7300GT), osim što swapuje non-stop.

Edited by voodoo84

Share this post


Link to post
Share on other sites

pazi ja igram 1024x768,sve na maximum detaljima....imam seckanja ali veoma retko..sve to na 3200+ athlon 64,2 gb rama i 7100gs...znaci vece govno od te graficke ne postoji :)...i 6200 je jachi od ove...i leti...

Edited by darthmaul

Share this post


Link to post
Share on other sites

Majku mu , ja moram da iskljucim dinamy lights na p4 dual core 3.4ghz + 7900gt + 1gb rama, izgleda treba ram da bi radila dobro ?! Moram da uzmem jos 1gb ne vredi...

sve u svemu jedino sto mi za sada smeta u igrici je ono sto nema kada pogodis protivnika da mu otkines nogu,ili da se barem lepo vidi kada ga pogodis i kada mu napravis ranu i te fore. Ili kada ga zakoljes da se lepo vidi, a ne ono... to mi jedino smeta sve ostalo je izgleda ok !

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da je ova igra bila sve sto je trebala da bude bila bi najbolja igrica svih vremena, no doubt. Ali prebrzali su, ostavili dobrih 60% neodradjeno (ako ne i vise) i ovako sad imamo samo jednu prilicno dobru i zabavnu ali i ubagovanu i nezavrseno-delujucu igru. Recimo, ceprkajuci po fajlovima u datotekama neki likovi su nasli skinove i cak modele za jos desetine monstruma, kod za voznju vozila, slobodan AI kod (NPC-ovi piche nevezano sa glavnim likom po mapama, imaju svoje zadatke, spavaju, jedu itd). Dalje, planirano je bilo u pocetku da opcioni quest-ovi ne budu tako genericki kao sto su sada, ali je opet ocigledno nestalo vremena, mape su trebale da budu mnogo vece (samim tim vozila su logicnija) i tako dalje. Steta, zaista.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Majku mu , ja moram da iskljucim dinamy lights na p4 dual core 3.4ghz + 7900gt + 1gb rama, izgleda treba ram da bi radila dobro ?! Moram da uzmem jos 1gb ne vredi...

sve u svemu jedino sto mi za sada smeta u igrici je ono sto nema kada pogodis protivnika da mu otkines nogu,ili da se barem lepo vidi kada ga pogodis i kada mu napravis ranu i te fore. Ili kada ga zakoljes da se lepo vidi, a ne ono... to mi jedino smeta sve ostalo je izgleda ok !

 

 

Ti si meni nesto prebacivao za Graficku? :) :) :)

 

Meni igra radi na 1280x1024.. Full detalji (antilaisizng, itd..) bez ikakvog seckanja!!

 

 

Dobra je grafika, al me sama igra nijenesto navukla.. ne znam, jbg star sam ja vise za PC igre.. :) :)

Edited by Nazzgul

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...