Jump to content

Papa Roach


Recommended Posts

ja sam aktivno slusala prva 2 - infest i lovehatetragedy. to su dobri albumi po meni, pogotovu infest. posle toga znam da su izdali getting away with murder ali njega nisam slusala. pre neki dan sam videla ovaj novi spot i zgranula se!!! prvo sam mislila da su promenili pevaca, al kad sam na netu videla da je ovaj emo gay coby dick---> :puke:

 

posle toga, nemam zelju da preslusam album...

Share this post


Link to post
Share on other sites

lovehatetragedy je u odnosu na ovaj novi keva. she loves me not nije losa pesmica... :opusteno:

 

tad su bar vizuelno licili na nesto. ovo sad ne lici ni na sta, ko da su krenuli na gay paradu... :puke:

 

izgleda da je sad trend da postanes komecijala i shit. u pocetku krenu normalno, mislis bice nesto od njih, a onda se razocaras... isto to se desilo i kornu. adema je uzas novi album. soil isto limp bizkit.. uzas... :no:

Edited by Natasha!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa ne znam..Nisam nikad imao njihov album,ali nije me ni privlacilo da imam tako neshto..Oni su predstavnici onih bendova koju su poceli da srozavaju nesto sto se zvalo Nu metal(bar po meni)!!

Imaju par "onako" pesama,bar sto sam gledao na spotovima,ali mislim da momci uopste nemaju svoje JA u muzici!!!Kad su se pojavili bili su "skenjani momci sa losim detinjstvom":)a sada izgledaju kao MOTLEY CRUE iz zlatnog im perioda:)))

Mada i za ovo postoji publika.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad su se pojavili bili su "skenjani momci sa losim detinjstvom":)

 

ali 80% NU metal textova pevaju o skenjanom detinjstvu :)

 

ili pljuju po ljudima (slipknot) ili su zlostavljani u detinjstvu (korn & co.) :)

 

jebiga, to je NU metal i zasto bi Papa Roach odstupao od toga...

Share this post


Link to post
Share on other sites

sa tim imidzom su krenuli jos od" getting away with murder" albuma, na kome je i bila (bar) jedna dobra pesma i to naslovna, a ostale nisam ni preslusao.

inace sam od njih samo infest preslusao koji uopste nije los, a ovo ostalo je manje-vise gubljenje vremena.

 

sto se vokala tice, on je meni uvek bio katastrofa (kao lik), a iz njegovih intervjua se vidi da je prava debilcina... ma ustvari, ko ga jebe. :spava:

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma vokal ko vokal nije los.

e sad sto izgleda kao da se firca u bilju svaki dan, to je druga prica u koju ne bi zalazio.

 

 

MOLIM?!? :o :o :o

 

zadji u pricu molim te...

 

edit: hahha, pogresno sam procitala :) :) :) bolje da ne kazem sta sam pomislila :)

 

Edited by Natasha!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

ljudi nemojte da vas izgled zavara.Ja sam tek sad skinuo nov album i iznenadio sam se jer odlicno zvuci, nisu trebali za spot da izaberu Forever trebali su To Be Loved ili Crash!!! :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 6 months later...

Slažem se sa vama što se tiče albuma Infest, to im je najbolja stvar koju su sastavili, sve ostalo je sve lošije i lošije. Mada mi Getting Away with murder nije loš, barem Koijev vokal u pomenutoj pesmi. Al' su usrali sa textovima, kao što rekoh, svakim albumom bivali su sve lošiji i lošiji.

 

Novi album nije neko remek delo, niti je sranje, samo ostatak nekada dobrog benda.

 

Omiljena pesma od njih mi je Infest.

Edited by Koma_

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 11 months later...
  • 3 months later...

8bfa6539a1ef2b3f1feb93efe1aefe1e.jpg

 

Genre: Modern Rock / Nu Metal
Info: WMA@128 Kbps; 42,7 mb; U.S.A.

Tracklist:

1. Days of War
2. Change or Die
3. Hollywood Whore
4. I Almost Told You That I Loved You
5. Lifeline
6. Had Enough
7. Live This Down
8. March Out of the Darkness
9. Into the Light
10. Carry Me
11. Nights of Love
12. State of Emergency

Total Playing Time: 46:20


http://rapidshare.com/files/196101844/PRM_www.mediaportal.ru_.rar
http://depositfiles.com/files/p8cl794y5
http://letitbit.net/download/9f86d9592875/PRM09-www.mediaportal.ru.rar.html

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...