Jump to content

Dimmu Borgir


Natasha!

Recommended Posts

Ре-издање нема ништа од оне искрености и енергије коју има оригинал.

Slazem se Gavro! Stari ima mnogo vise "duse"! Mada... ni reizdanje nije lose ali stari Stormblast mi je neuporedivo bolji.

 

 

Svinjari.Ma rece mi burazer da su trazili 58 000 evra da dodju.toliko je moj komsija platio najnovijeg audija a4 automatik...

Daj brate reci komsi da da Borgiru audija samo da sviraju kod nas, reci mu da ce biti nezaboravno i da ce se ludo provesti! :bigblue::)

Share this post


Link to post
Share on other sites

bojan:

 

bro, ovaj alvbum nema samo par dobrih pesama! sve su odlicne na svoj nacin... nisu jednolicne i svaka u sebi nosi nesto novo :rockdevil:

 

ovaj album je za 2 klase bolji od DCA :da:

 

black:

 

mozda ti vremenom dodje. nije ovo ipak album na prvu loptu...

Edited by Natasha!

Share this post


Link to post
Share on other sites

ovaj album je posle puritanicala meni najbolji! TSO je fenomenalan spot , odushevljen sam!

 

 

spot je bruka :rockdevil: , kvalitet čist! nisam još videla da neko u metalu uopšte ima spot na sličnu foru... obično su svi isti, liče jedni na druge, i priglupi su...

 

meni je ovaj u prva 4 DB albuma! :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

zanimljiviji?

 

pa sta treba da rade zaboga? :)

 

ne vidim da su ostali albumi "zanimljiviji" (da citiram)...

 

slazem se, meni je ovaj album ok. Nije mi jasno zasto ljudi volu puno da se prave pametni, ni ne poslusaju nesto a vec govore "bip#

 

mogao je biti bolji, ali opet to se UVEK moze.

 

Ima par odlicnih numera, par loshih, i par krsh.

 

Spot za TSO je mnogoooo dobar, mada me Sharky u nekim momentima podseca na Dani Filtha ... verovatno zbog sminke\armora kojeg nosi :confused:

 

edit"

 

suocite se sa tim, da su loshi, ne bi imali Vortexa u bendu :muzicar: ... covek je po meni jedan od najboljih muzicara danas, verovatno mu je jedina preteca Kralj Majoneza (king Diamond)

Edited by Shitbusters

Share this post


Link to post
Share on other sites

nema potrebe za promenom.

Od njih ocekujem jos gomilu generickih albuma...

Управо тако.

Мислим да би Dimmu Borgir требали мало више да се друже са Darkthrone, Enslaved па Satyricon и сличнима, можда нешто од тог карактера пређе и на њих ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Управо тако.

Мислим да би Dimmu Borgir требали мало више да се друже са Darkthrone, Enslaved па Satyricon и сличнима, можда нешто од тог карактера пређе и на њих ...

 

Bas sam na te bendove i mislio dok sam pisao poruku :pivopije: .

Ok ... i na Mayhem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne, ni slučajno da se ne ogledaju na darkthrone i satyricon, ne zato što su ovi loši, daleko bilo, već zato što bi tada izgubili svoj identitet, ono po čemu su prepoznatljivi, pa makar to i nekome zvučalo mekano i previše melodično.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Нема никакве везе са мелодичношћу, имбецилно је одбацивати нешто јер је мелодично па чак и мекано.

Не, овај албум нема идентитет а и сам бенд га има све мање и то се рефлектује на музику.

Реците, ви којима се допада - шта сте ново чули на њему?

Шта је узбудљиво на новом албуму?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...