Jump to content

Dimmu Borgir


Natasha!

Recommended Posts

Kako ovde ima retarda. Zato ni ne gotivim blekere. Svima je bitnije da budu tr00 (chitaj pozeri) nego da opusteno slushaju muziku.

Kao prvo, meni je ortak preporuchio Burn in Hell (posto zna da volim hard rock i heavy metal), nakon sto sam mu ja reko da mi se svidjaju neke posme koje su njihove, a ne obrade.

 

To sto ovde ima retarda koji shitaju samo zadnja dva posta, za to me zabole bulja.

Sigurno je bila gomila kretena koji su rekli da su se prodali kad su pocheli da pevaju na engleskom. Zar mislite da njih zabole za to.

 

Ja iskreno nisam neki fan Dimmu Borgir, i ne svidja mi se dosta njihovih pesama, ali zato znam zbog chega mi se neke pesme svidjaju i znam sta mi se svidja kod njih. I slusham ih zato sto meni prijaju, a ne zato sto jesu ili nisu na norveshkom.

Nazalost, osecam da na ovoj temi, pola ljudi koji pishu nemaju pojma ni zasto slushaju Dimmu Borgir, nego oce da budu blekeri, pa im neko reko da to treba da slushaju i onda, osecajuci se konstanto pod pretnjom da ih "razotkriju", smaraju druge kako nisu tr00.

 

Nadjite zivot, ljudi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slažem se sa svim tim, sem jedne stvari: Dimmu nikad nije bio i nikad i neće biti tr00, pa tako ni ljudi koji vise ovde nisu tr00 :D

 

E da, ovo je upućeno svima: opaska koja se često čuje na ovom forumu, "nađite život", je krajnje idiotska. Uzeću recimo death cult legiona za primer, njega je isto tako neko prozvao da "nađe život". Ispostavilo se da je u pitanju bio debeli 15-ogodišnjak koji proziva "Rambovog sina" koji pritom ima i devojku :)

 

P.S. DCL, za ovo mi dođeš jedan original :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

In sorte je odlican, ali tekstovi su prazni, shturi! Jedan stih otpeva i po sest sedam puta u pesmi! Jeste da je ispricao celu tu pricu, to stoji, ali su tekstovi mogli biti bolji s obzirom da je dimmu u pitanju!

Edited by Dragan Pagan

Share this post


Link to post
Share on other sites

definitivno meni najbolji sotaje for all tid,ne zato sto se deklarisem kao tr00,ili sl.,vec zato sto ti raniji albumi uvek imaju svoj smek,i makar po meni,te prvence uvek rade zbog sebe,dok vec kad postanu poznati,rade albume da bi dobili kintu ili da slucajno ne bi poremetili onaj redosled :1 godina-1 album

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svima je bitnije da budu tr00 (chitaj pozeri) nego da opusteno slushaju muziku.

 

Nazalost, osecam da na ovoj temi, pola ljudi koji pishu nemaju pojma ni zasto slushaju Dimmu Borgir, nego oce da budu blekeri, pa im neko reko da to treba da slushaju i onda, osecajuci se konstanto pod pretnjom da ih "razotkriju", smaraju druge kako nisu tr00.

 

Nadjite zivot, ljudi.

 

 

Kao prvo,ja da zelim da budem troo ne bih slusao Cecu,imao bih verovatno dugu kosu,ne bi se oblacio fensi i ne bi se razbijao od vezbanja u teretani svaki dan vec bi verovatno ceo dan bacao hejt na one koji ne slusaju metal.Zato pre nego sto lupis tako nesto razmisli malo kakvi su ljudi oko tebe!

 

 

 

Slažem se sa svim tim, sem jedne stvari: Dimmu nikad nije bio i nikad i neće biti tr00, pa tako ni ljudi koji vise ovde nisu tr00 :D

 

E da, ovo je upućeno svima: opaska koja se često čuje na ovom forumu, "nađite život", je krajnje idiotska. Uzeću recimo death cult legiona za primer, njega je isto tako neko prozvao da "nađe život". Ispostavilo se da je u pitanju bio debeli 15-ogodišnjak koji proziva "Rambovog sina" koji pritom ima i devojku :)

 

P.S. DCL, za ovo mi dođeš jedan original :)

 

Na kog klinca mislis?Mnogi su me prozivali,uglavnom zbog toga sto ne volim mayhem i burzum.Jbg,predrasude.

Ocesh Ghost Reveries? :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

brace:

kao prvo, cim se ti toliko ubudjujes i pises tolike postove ocigledno si ti taj koji nema zivot. a pod dva, burazeru slusas hard n heavy i ne znam sta ti sad prosipas pamet o tome ko je tr00 a ko ne kad si sam rekao da ne slusas black metal tako da mislim da nisi kompetentan da pricas o nekom bendu i ljudima koji to slusaju.

 

gojko:

bas me zabole ***** dal je DB tr00, meni se dopada njihova muzika i sve ostalo mi je nebitno.

 

black desire:

nisam rekla da je ta pesma losa ali 90% pesama su bolje od nje po svim kriterijumima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Natasha, svaka ti chast. Ti si jedini slepac koji ovde postuje, a nemash slovne greske. :no:

 

Ja sam lepo reko, da mi se svidjaju neki element koje sam cuo samo kod borgira, ali da mi se zato i neke pesme svidjaju bas zato sto sam prepoznao neke stvari koje inace volim u njima. I, batali vishe.

 

Umesto da postujesh nesto pametno ovde ili da postujesh o muzici i pesmama, ti smarash ljude. I kad vece oces da smarash ljude onda bar procitaj sve, a ne da lupetash nesto.

 

A i ti si mi neki faktor pa da kazes da je 90% posto pesama bolje po svim kriterijumima.

 

 

Koji smarach..... :no:

Sta tebe boli bulja, sto se meni svidja ta pesma.

Edited by Brace

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trudim se da nemam slovne greske jer studiram srpski jezik i knjizevnost a i sta tebe zabole **** dal ja imam slovne greske. Nisam nepismena bla :mrtav:

 

S tobom se ne vredi ubedjivati... A ti se malo smiri i nemoj da vredjas ljude. A ti si totalno nekompetentan da pricas o meni kao osobi i o mom slusanju muzike tako da - tisina :)

 

ma taj termin troo je glupost.koliko se samo ljudi lozi na to.mene corpse pejnt uopste ne privlaci,i te sekire,bodlje.slusam muziku,mislim ako je tim bendovima to ok nek furaju kako hoce a ja da ih sledim oblaceci se tako...hm stavio bi prst na celo i zapitao se

 

 

potpisujem. :da:

 

al ovde neki drugacije shvataju taj termin... :udri:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Natasha, svaka ti chast. Ti si jedini slepac koji ovde postuje, a nemash slovne greske. :no:

 

Ja sam lepo reko, da mi se svidjaju neki element koje sam cuo samo kod borgira, ali da mi se zato i neke pesme svidjaju bas zato sto sam prepoznao neke stvari koje inace volim u njima. I, batali vishe.

 

Umesto da postujesh nesto pametno ovde ili da postujesh o muzici i pesmama, ti smarash ljude. I kad vece oces da smarash ljude onda bar procitaj sve, a ne da lupetash nesto.

 

A i ti si mi neki faktor pa da kazes da je 90% posto pesama bolje po svim kriterijumima.

Koji smarach..... :no:

Sta tebe boli bulja, sto se meni svidja ta pesma.

 

Aman covece,ko si ti da nekome govoris da nadje zivot.Ima nolifera na svakom forumu al ti koji si dosao juce ovde vec se nesto pravis pametan.Ja se trudim da budem prirodan,troo je seljacki naziv za one koji padaju pod uticaj ideologije nekog benda.'Hej on ima sekiru,moram i ja jednu da nabavim'

Slusaj sta ti se slusa,ako nisi troo jos bolje,u mojim ocima takvi ljudi su daleko normalniji od onih koji su troo.TROO,sta to znaci uopste?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ti mi nesto reci.

 

Kao prvo ja sam na ovom forumu isto koliko i ti, cak i malo duze, a zato vidim da si ti uspeo za tih godinu dana da nabijesh 1290 postova, a ja 200.

 

I mojne vishe da me smarash "no liferu".

Share this post


Link to post
Share on other sites

Brace:

Ako ne mozes normalno da diskutujes o nekim stvarima bez vredjanja i svadjanja onda ovo mesto definitivno nije za tebe. Ok je da nam se razlikuju misljenja, ali nacin na koji ti iznosis svoja misljenja je prilicno infantilan i maliciozan.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aj da ne spamujem ovishe ovde.

Ti imash svoj trip, Natasha ima neke svoje ideje, ja svoje. To ko je u pravu i kome sta smeta nek ostavi za sebe.

Ja ovde postujem, u ovoj temi, chisto o muzici, a ako vama smeta to sto ja slusham ove ili one pesme od borgira to je moja stvar, kao sto je to sto si fenser i sto slushas cecu tvoja stvar.

 

Ja tebe necu da prozivam za to jer me se ne tiche, a vi ako vec ocete da se prepucavate samnom onda bar procitajte sve moje postove na ovoj temi, a ne samo da povrmeno nesto lupite.

 

Peace

 

P.S.

da se razumemo, ja mrzim izraz tr00, ali ko sto rekoh, treba vishe da obratite paznju na sadrzaj posta, nego na pojedinance detalje ili termine.

Share this post


Link to post
Share on other sites

gojko:

bas me zabole ***** dal je DB tr00, meni se dopada njihova muzika i sve ostalo mi je nebitno.

 

Pazi, oni su meni jedan od omiljenih bendova, ja sam se samo podsmevao tr00 podelama...

 

I DECLARE OFFICIALLY: I AM NOT TR00!!!

 

Ocesh Ghost Reveries? :pivopije:

 

Hoću ako je reizdanje :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma taj termin troo je glupost.koliko se samo ljudi lozi na to.mene corpse pejnt uopste ne privlaci,i te sekire,bodlje.slusam muziku,mislim ako je tim bendovima to ok nek furaju kako hoce a ja da ih sledim oblaceci se tako...hm stavio bi prst na celo i zapitao se

 

Jedan od najpametnijih postova u poslednje vreme. :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

tr00 (chitaj pozeri)

 

Ja lepo pricam, ali ocigledno je trebalo 15 ljudi da kaze to da bi nekima uslo u glavu.

 

 

braco novi dimmu borgir je tako dobar. AAAAAAAAAAAAAAAAAA, znaci juce sam ga dobio slucajno i kako sam se odusevio

zaista je sjajan.

 

to "braco", kao "bratjo", ili kao "brace"? :):confused:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...