Jump to content

System Of A Down


Recommended Posts

system je dobar jer ga slusaju metalci a i hoperi....gotivim par pesmica

e to mu je najbitnija osobina, ja to govorim vec duze vreme ali... icon_smile.gificon_smile.gif

zasto si ovo napisala? icon_confused.gificon_confused.gificon_confused.gificon_confused.gificon_confused.gif

 

ovaj iskaz je logicki ekvivalent iskazu: "Sarma je dobra jer je vole i zemljoradnici i programeri"

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa, ja pitam coveka sta za njega znaci potpisane palice, fabricki potpis ili potpisane neke palice koje je neka osoba donela na npr promociju albuma i umesto da se Dolmayan potpise markerom na omot albuma, on se potpisao na palice.... to bi bilo ok, ali covek jos nije odgovorio na sta misli, a ja mu postavljam pitanje, a ne stavljam mu reci u usta ili bilo sta drugo....

 

icon_spava.gif

ne koristi ni jedan profi bubnjar paiste alfa seriju.....to je mid-cost serija (prva iznad 502, tj. novije PST5) koja moze da posluzi za snimanje, ali neko kao john ili silveira to jednostavno ne koristi...iz vise jednostavnih i jos vise logicnih razloga icon_mrgreen.gif

 

koriste paiste signature seriju icon_biggrin.gif

 

sto se tice johnovih palica, znam koja su serija, znam da su signature, znam da vic firth (kao i zildjian i pro-mark itd.) stampa potpise bubnjara na njihovim signature modelima, i znam gde mogu da se kupe, ali mislim da ipak nije isto kad neko uhvati te iste palice na njihovom koncertu i kad neko za x eura kupi iste u radnji....uostalom jedna takva vic firth signature palica mi bleji iznad radnog stola jos od proleca kao uspomena na divnih dva dana u budimpesti icon_smile.gif

 

sve jedno, ne nameravam da sviram njima jer mi model ne odgovara, ali sto nas narod kaze, sto je od johna i bogu je milo icon_mrgreen.gif

 

a to dal je samo stampan potpis ili su pride i potpisane ne znam, ana mi je rekla da su potpisane, ali kapiram da se ona ne razume bas u palice icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

 

sve jedno...

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne koristi ni jedan profi bubnjar paiste alfa seriju.....to je mid-cost serija (prva iznad 502, tj. novije PST5) koja moze da posluzi za snimanje, ali neko kao john ili silveira to jednostavno ne koristi...iz vise jednostavnih i jos vise logicnih razloga icon_mrgreen.gif

 

koriste paiste signature seriju icon_biggrin.gif

 

Hm, ok, mislim da si u pravu, bas sam se prosuo... Moja nesmotrenost. Nesto slabije poznajem PAISTE, interesuje me iskljucivo Zildjian. Alpha serija ima veoma slicnu povrsinsku obradu, pa sam permutovao stvari, ali za utehu je da su Alpha serije pravljene od iste legure, kao i PAISTE 2002 serija, koja spada u profi cinele. Ja imam PAISTE 2002 China-u od 20", radi ko zmaj....

 

ok, pozz za sve

 

pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hm, ok, mislim da si u pravu, bas sam se prosuo... Moja nesmotrenost. Nesto slabije poznajem PAISTE, interesuje me iskljucivo Zildjian. Alpha serija ima veoma slicnu povrsinsku obradu, pa sam permutovao stvari, ali za utehu je da su Alpha serije pravljene od iste legure, kao i PAISTE 2002 serija, koja spada u profi cinele. Ja imam PAISTE 2002 China-u od 20", radi ko zmaj....

 

ok, pozz za sve

 

pivopije.gif

ne seri?! classic china ili novo china? ja od 2002 imam ride 20" (calassic)

 

paiste je dosta skuplji od zildjiana......sto je i logicno posto su sve profi serije cist rucni rad, izuzev inventions koje su kombinovane sa nesto mashina......

 

ali zildjian je bas fino nabavljati ovde (uporediti mitrosove cene paiste-a i sky musicove zildjianki), kao i sabian.....relativno primamljive cene, a kvalitet skoro isti kao i paiste......

 

mada.......kad bih im'o pareeeeeeeeeeeeeee.............paaaaisteeeeeeeeeeeee.........

 

lol

 

 

a to da alpha i signature imaju slicnu povrsinsku obradu - imaju icon_mrgreen.gif

 

 

poz.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Classic China, znaci ona sa cepom...

 

Pa, slicna je cena npr PAISTE 2002 i Zildjian Oriental China 20"... obe su oko 300 EUR...

 

Ne, ne... Stagg je totalni sjit... to se ne racuna u cinele i bolje je malo sacekati i skupiti pare, pa kupiti normalne cinele, kojima ces da pomeras bulju ljudima u kilometar oko sebe... i koje ti naravno nece pucati posle svake trece probe.

 

Imam i SABIAN, ali ih bas ne volim nesto preterano.

 

Zildjian Z Custom RULES !!!!

 

icon_smile.gif

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Classic China, znaci ona sa cepom...

 

Pa, slicna je cena npr PAISTE 2002 i Zildjian Oriental China 20"... obe su oko 300 EUR...

 

Ne, ne... Stagg je totalni sjit... to se ne racuna u cinele i bolje je malo sacekati i skupiti pare, pa kupiti normalne cinele, kojima ces da pomeras bulju ljudima u kilometar oko sebe... i koje ti naravno nece pucati posle svake trece probe.

 

Imam i SABIAN, ali ih bas ne volim nesto preterano.

 

Zildjian Z Custom RULES !!!!

 

icon_smile.gif

looooooooooool

 

pa zato sam i rekao da cu da skupljam pare godinu dana da bih to kupio....vec sam se zajebao pre dve godine kupivsi staggov crash koji je zavrsio tako sto je na zavrsnom udarcu na kraju judith (a perfect circle) kad sam svirao gajbi propao kroz samog sebe....tojest, zvono je ostalo zashrafljeno, a ostatak te diiiiivne chinele je pao kroz stalak icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

 

 

z custom je hard core!!! icon_mrgreen.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa, ako si me slusao i na jednom od 3 koncerta na demo mastersu sa O-Pozition kao tribute to SOAD u SKC, onda si mogao lepo cuti efekat Z Custom Zildjian 18". Znaci, cinele mi uopste nisu bile ozvucene, a na video snimku snimanom iz publike preko svog onog razglasa i pojacala, one su u prvom planu!!! icon_smile.gif

 

Inace, moja postavka je:

 

SPLASH:

12" A Custom Zildjian (savrseno)

10" Avedis Zildjian (savrseno)

10" Sabian B8Pro (sranje)

 

CRASH:

Avedis Zildjian 18" (odlicno)

Z Custom Medium Zildjian 18" (savrseno)

 

RIDE:

Sabian B8Pro 20" (katastrofa)

 

CHINA:

PAISTE 2002 20" (savrseno)

 

HiHAT:

SABIAN B8Pro 14" (solidno)

 

 

Nadam se da cu sto pre skupiti pare i zameniti ove Sabian cinele, koje sam dobio uz bubanj kad sam ga kupovao...

 

pivopije.gif

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

union cvalue

{

int integer;

float _float;

char *string;

};

//a characteristic

typedef struct bot_characteristic_s

{

char type; //characteristic type

union cvalue value; //characteristic value

} bot_characteristic_t;

 

//a bot character

typedef struct bot_character_s

{

char filename[MAX_QPATH];

float skill;

bot_characteristic_t c[1]; //variable sized

} bot_character_t;

 

bot_character_t *botcharacters[MAX_CLIENTS + 1];

 

 

... Kad vec pricamo o stvarima koje razume dvoje ljudi icon_smile.gif

 

Inace slazem se da je hypnotize bezveze...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne, ne... Stagg je totalni sjit... to se ne racuna u cinele i bolje je malo sacekati i skupiti pare, pa kupiti normalne cinele, kojima ces da pomeras bulju ljudima u kilometar oko sebe...

iako nisam bubnjar mislim da mogu da kazem da se bulje bolje pomeraju kvalitetom sviranja nego kvalitetom cinela... icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

cekaj cekaj hypnotize=shit? violent.gifviolent.gif

sta shit je sto nije toliko heavy sta????

pesma je sjajna,refren odlican,serjov glas melodican,solaza perfektna a lyrics je jasan ( why dont you ask the kids at teniament square the fashion reason why they were there......sjajno....koliko sam ja skapirao...) cak ima i jacu gitaru u sebi lep prelaz na kraju i mikseve sa snaznim bubnjevima,pesma me je oraspolozila 1 put kad sam je preslusao musik20.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

iako nisam bubnjar mislim da mogu da kazem da se bulje bolje pomeraju kvalitetom sviranja nego kvalitetom cinela... icon_da.gif

Pricali smo o kvalitetu cinela, a ne o kvalitetu sviranja. Mogao je tako bilo ko da se nadoveze i kaze da iako nije bubnjar, misli da moze da kaze da se bulje bolje pomeraju kvalitetom punjene zaprske sa protivavioncem 12,7mm, domace proizvodnje i cetkicom za zube sa titanijumskom drskom i uranijumskim gelom za kosu, nego kvalitetom cinela...

 

Skroz glup komentar...

blah

 

I da, pricali smo o cinelama koje koristi Dolmayan, dakle, ima veze sa System-om, a to sto smo malo detaljnije usli u analizu jer sam ja dao pogresne komentare, to bi valjda trebalo da nam bude jedan PLUS...

 

ok, zavrsili smo sa cinelama, mozete svi da odahnete...

 

Mogli bi da otvorimo sledeci topic, na temu zasto je Malakian promenio Hamera i uzeo SG gitaru, sa Duncan-ovim magnetima....

 

 

pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...