Jump to content

Liege Lord


RNA

Recommended Posts

Бенд који је у почетку свирао неки power/heavy на типичан амерички начин, нарочито на албумима "Freedom's Rise" и "Burn To My Touch". Е, онда је на трећем албуму "Master Control" микрофон од Андија Мишоа преузео Џозеф Комо и све прешло у power/speed. Значи, тај албум је један од врхунаца достигнућа америчког powerа.

Иначе, на турнеју за трећи албум по Америци су ишли са неким Швеђанима што се зову Candlemass. Гласине кажу да је на једном концерту Месаји прсо глас, па је Џо отпевао цео Candlemass сет, док се Месаја стандардно лудирао на бини. То ја покушавам да нађем као бутлег, али ми не полази за руком. Не знам ни да ли постоји, али ако постоји требало би чути.

Share this post


Link to post
Share on other sites

На то и мислим... Питање је да ли се баш потрефило да је неко баш на том концерту понео диктафон или се прикачио за микс пулт.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Syrant
На то и мислим... Питање је да ли се баш потрефило да је неко баш на том концерту понео диктафон или се прикачио за микс пулт.

 

 

To se u većoj meri i dešava, jer 99% koncerata se snimi, video il' audio, nebitno, ali da li će to da neko pusti u etar ili ne, jebaga...

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Syrant
Е, туки... А зашто не би?

 

A zašto staća recimo ne da se pusti onaj žnj butleg od bloodbatha, gde su, ako ne grešim, iste večeri svirali sa hellerom.

 

Na jednom forumu sam čak uz 5 drugih budala, bukvalno molio lika da trejduje samnom bootleg destruction-a, snimljen na koncertu u nunbergu,gde je bio snimljen i kultni slayer-ov bootleg homicidal maniac,, master verziju, nudeći mu za isti, 7 bootlega, medju kojima su bili i prvi najraniji bootleg helloweena i destrucitiona, koji su ranarak za nalaženje, ali samo sam dobijao poruke kako je to lični bootleg -uspomena, i da ga ne bi kopirao, niti trejdovao, niti ič, al' čisto da se zna da postoji...ima ludaka...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Мени су пре неких недељу две стигли други и трећи из Америке, па сам их онако интензивно слушао, поготово "Master Control". Какав албум! Можда је само обрада сувишна.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Зашто ми говориш такве ствари? Ево, јуче ме ортак из Берлина подсетио да данас иде на КИТ... Барабе једне!

 

Него, ко име је певао тад на Вакену?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Баш сам се питао какву ћеш мудрост сад да напишеш, пошто видим да све време из прикрајка пратиш наше писаније на теми.

 

Не, не фали слово, само ме мрзело да мењам у латиницу. Ради се о фестивалу Keep It True, који се одржава двапут годишње у Кенигсхофену. Овогодишње пролећње издање је данас и сутра.

 

Gitarista Overkila...

Ko ti je taj ortak da nije Kruki?

Круки, него шта. Рајнер Крукенберг, главом и стомаком!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Наравно, он је газда www.metaleros.de сајта, одатле га понајпре и знам, по томе је и најпознатији. Иначе, Ерол ми је дао његову мејл адресу, јер сам требнао од њега да узмем снимак Exiled са Headbangers Open Air из 2004. ваљда, али он само размењује, а нисам имао шта да му понудим у размену.

 

Ко игра?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Кога?

Не пиратише, ја мислим да он то снима све са дозволом организатора, ионако их све зна. Свим бендовима које сними пошаље бесплатно, осталима кога занима снима за неку ситну цену, или у размену. Питај га је л' има тај Liege Lord, да не буде да спамујемо без граница.

Edited by RNA

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...