Jump to content

Stripovi


Recommended Posts

Узимам све сем албума.

Од колекционараца имам ЗГ 1, 3, 4, 5, 6 и ДД 1. Јбг, касно сам кренуо да купујем, а и нема се лове.

Због стрипова сам баталио да купујем дневну штампу...а смањио сам и потрошњу пива. :bigblue:

Share this post


Link to post
Share on other sites

ili jedini koji redovno prati stripovi.com biggrin.gif btw. ima li nekog da kupuje sva izdanja VČ-a? deluje mi malo preterano kupovati sve, mnogo keša treba za to, ja uzimam MN, DD i MM biggrin.gif a to su mi i omiljeni junaci pivopije.gif

 

Ja kupujem apsolutno sve!

Nemam trenutno sve izdato kupljeno,ali sve shto preskochim ili ne stignem iz ovog ili onog razloga da kupim imam uredno rezervisano tako da ... dodje mu na isto :)

I JOSH NISAM KUPIO JEBENOG BILALA AAAAAAAAAAAAAA!!! CAPS!!!!

 

:D

 

Idem u subotu u imba kupovinu,ima da spichkam najmanje 200e ^^

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sjajno odradjena prva dva broja Karavana! Od tehnickih stvari (dizajn korica, rikna, otisak, kvalitet papira....) do prevoda i uvodnih tekstova, sve je odradjeno na najvisem mogucem nivou.

Uz sve to, nakon dva procitana broja strip mi se cini izuzietno zanimljivim pa kad dodate sve nabrojano, ovo izdanje stvarno vredi imati.

Edited by hate squad

Share this post


Link to post
Share on other sites

Мислиш на Луденс?

Ово је последње изашло.

 

http://stripovi.com/index.asp?page=comic-view&ComicID=28624&ComicType=0

 

Ако мислиш на ДД Супербук, треба да изађе у четвртак.

Edited by Србија Србима
  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislis na Odabrane price? Ima u redovnoj seriji trenutno epizoda sa mutantom

 

Da, da, mislim na onu iz Odabranih prica.

Vidio sam da i u redovnoj seriji ima epizoda sa mutantom, ali je nisam kupio, jer kontam mozda se tu avantura ne zavrsava, a mrsko mi da ganjam nastavke. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...