Jump to content

Stripovi


Recommended Posts

Нисам га ни ја узео. Увек излети нешто друго, па одложим куповину.

Какав сам коњ, јуче ми сестра узме редовни број Загора који сам већ раније купио. И то ме зове да провери и ја јој потврдим да купи. Срећом, па ће ми заменити у понедељак кад стигне нова тура.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja ga uopste nisam planirao ni kupiti,posto nemam ni standardne brojeve,samo skenove.Ali moracu ocigledno,uzimam to u sledecoj turi.

Desava se Dovla.Moras i ti pogubljen biti ponekada...Beli Orlovi,Bajern/Menhengladbah,podrska srbinu za siromasne...sve to uzima danak jebiga. :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Baš me zanima kakav je ovaj Saguaro, vidio sam do sad samo par tabli, ali predložak mi se čini zanimljiv, mogao bi to biti sasvim dobar, možda i iznadprosječan "kraći" (36 epizoda) serijal.

I drago mi je da ga Phoenix objavljuje, sve čega se dohvate rade sjajno, odličan odnos cijena-kvalitet.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pih, mene je postavka baš zainteresovala i činilo mi se da ima puuuno potencijala za jedan dobar, ozbiljan serijal u rukama dobrog scenariste. Ali valjda Bonelli ne bi bio Bonelli kad ne bi sve sveo na neki njihov najmanji zajednički imenilac...

 

Ali možda mu treba vremena da se razvije, teško je suditi o serijalu po prvim brojevima...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...