Jump to content

Stripovi


Recommended Posts

Guest Razbijač-NAAĆI

105113137029020030916087.jpg

 

Sećam se ovakih naslovnica ko klinjac kad sam bijo.bili oni jogurti u trouglastom tetrapaku,jeo se masniji burek,sir kiso,odem na kisok,kupim zagora,marka,onog pedera mikija,velikog bleka,kitu telera i stripoteku....otvorim stripoteku,na sredini aksteriks, ja skaćem po sobi.kupovo se i biser strip...pa ako te onaj što prodaje novine zna, da ti i neke brojeve sex cluba uz strip.

 

a danas,ćita se marijana mateus kako se jebe u štali...pa bolje da gledam kako se zagor penje po kamenjaru,nego da ćitam kako nju neki preduzetnik sadi na karu.deco prsli ste...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest HEFEST

SICK FUCK!!!

 

 

 

tO JE CRTO NEKI musliman,bilo u seks stripu.i nije na zidu.nego ga šilji u buretu.a crtež je govno prva klasa....

 

E to je to matori. Tada i to bilo dobro.

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

tO JE CRTO NEKI musliman,bilo u seks stripu.i nije na zidu.nego ga šilji u buretu.a crtež je govno prva klasa....

 

To je bracni par Muminovic iz Sarajeva (barem su potpisivani kao muz i zena), strip crtaci. Odnekud mi je poznato da su crtali i za ovaj Seks strip, a takodje su crtali onog Nikolina, klinca koji prolazi kroz avanture po tropskim krajevima, koji se pojavljivao u vidu strip dodatka kod LMS / ZS.

 

kupih Cvjećarnicu u kući cveća

sjajna knjiga, preporučujem

stavlja Alana u kulturno-politički kontekst, pa na toj osnovi gradi analizu neverovatne prijemčivosti stripa na ovim prostorima, uz dodatak navođenja sličnih kreacija u umetnosti

 

nije ni skupa, nešto više od 1000 dinara

 

Na ovu sam knjigu totalno zaboravio, i ne kupih je na kraju, a ranije mi se cesto vrzmala po glavi kao plan za kupovinu. Mogla se ranije naci i za manje od 1000 din.

Share this post


Link to post
Share on other sites

E da,procitao sam ga.Dobar je,vredi uzeti.Ni traga onim Morbovima,dakle ne pojavljuju se uopste,vec je jebada sa njihovom "zaostavstinom" i ljudima koji to zele kontrolisati i iskoristiti.Dobar specijal,definitivno vredi uzimati.Novi izlazi na jesen.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na ovu sam knjigu totalno zaboravio, i ne kupih je na kraju, a ranije mi se cesto vrzmala po glavi kao plan za kupovinu. Mogla se ranije naci i za manje od 1000 din.

 

Kupi ako naiđeš. Odlična je, mnogo ozbiljnija nego što sam očekivao.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fotografija0593.jpg

 

Bas fina izdanja radi ova Besna Kobila. Duplo Dno jos nisam zavrsio, ali mi se svidja crtez. Korporativni Pandemonijum, za prvi domaci strip, odlicno! Nadam se da ce taj crtac jos nesto objaviti u skorije vreme.

 

Fotografija0594.jpg

 

Konacno nabavih i ovog debeljka. Lepo je to odradjeno, ali ono sto mene brine je da li se odavde ponavljaju neki stripovi u ovim predjasnjim izdanjima, tipa muke sa zenama (jer iz ove knjige je uzet omot), gosn prirodni, fric, lude godine itd.

Ubija me samo u pojam prevod fora i igre recima na srpski, gubi mi originalni smisao i kontekst. To su uradili i sa Ghost World-om...

Edited by VoivodBG

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...