Jump to content

Stripovi


Recommended Posts

10463932_10203053614759099_386318136629971940_n.jpg

 

ПОСЛЕ СПОДОБА И ЉУБАЗНИХ ЛЕШЕВА, УНЕЗВЕРЕНИХ ВЕШТИЦА И ВАМПИРА,

ВРЦАВИХ КАРАКОНЏУЛА И ДОБРОДУШНИХ БАБА-РОГА,

ДОЛАЗЕ НАМ У ПОХОДЕ

ИЗГУБЉЕНИ СЛУЧАЈЕВИ

(у продукцијској симбиози ЕЏ АРТ, КОМИКО и ОРФЕЛИН)

Збирка луцидних кратких стрипова, раскошних илустрација, као и наративних цртежа, брижљиво класификованих у дебељушкасту тврдоукоричену књигу од преко стотинак страна – тачније 112. Поред Ивице Стевановића, графичког изгредника који се у овом случају издаје за комплетног аутора/приређивача, у овој књизи можете наћи и три гостујућа аутора:

- Зорана Пеневског – писца, стрип сценаристу, врсног познаваоца графичких романа, књишког мољца који у друштву љубазних лешева често месечари фламанским пределима.

- Дејана Огњановића Гула – писца са докторском титулом у категорији кошмарног и језовитог, филмског аналитичара/форензичара и блог-активисту...

- Марка Шелића Марчела – хип-хоп гуруа домаће сцене, писца и стихотворца бритког језика и параћинске духовите нарави...

ПРЕТПЛАТА:

I категорија – КЊИГА + ЖВРЉ-ПОТПИС (на првој слободној страни издања) = 1100 дин

Неограничен број претплатника!

II категорија – КЊИГА + ЦРТЕЖ (црно-бела комплексна илустрација / аутентични стрип-случај на првој слободној страни издања) = 2100 дин

Ограничено на првих 15 претплатника!

 

III категорија – КЊИГА + ЦРТЕЖ (комплексна илустрација у боји / аутентични стрип-случај на првој слободној страни издања) = 2600 дин

Ограничено на првих 5 претплатника!

Тешка категорија – КЊИГА + ЖВРЉ-ПОТПИС (на првој слободној страни издања) + УРАМЉЕНИ ОРИГИНАЛ = 11600 дин

Ограничено на првих 10 претплатника (сада већ 8 )!

Претплатницима последње категорије сугеришемо директно контактирање аутора/приређивача ([email protected]), ради детаљнијег договора. Каталог оригинала у понуди биће ажуриран у току претплатног периода.

Уплате можете вршити преко специјално дресираних голубова и морки, путем уплатнице, директном уплатом у Raiffeisen банци или лично контактирајући аутора/приређивача, уколико желите да избегнете провизију при уплати.

Уколико одаберете уобичајан начин уплате, преко уплатнице или директно у банци, неопходно је навести примаоца: Ивица Стевановић, Партизанска 34, Ветерник 21203, као и сврху дознаке: Уплата за књигу, и то на рачун примаоца: 265-0000004227089-35 (Raiffeisen банка)

Потребно је да сваки претплатник потврди наруџбину мејлом у ком ће навести његово име и презиме, тачну адресу, као и име персоне којој ће књига бити посвећена. Све недоумице и питања, као и потврде уплате слати на [email protected]

Напомена: Сви претплатници (у складу са категоријом претплате) биће наведени у књизи, а посебно ће бити истакнути они из тешке категорије због врло значајне подршке домаћем ауторском издаваштву!

Претплата траје од 1. јуна до 10. јула, 2014. године!

Технички подаци књиге:

- формат B5

- хартија књижни блок 150gr офсетна

- 112 страна (80 у боји, 32 црно/бело/сиво)

- тврд повез (лепенка 2,5mm)

- капитал трака

- топли биг на корицама

- пластификација корица МАТ + УВ лак

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako može pomoć od Mister No čitalaca, naime stigao sam do epizode "Ananga" i pošto ih čitam hronološki (Dnevnikova skenirana izdanja), zanima me jel ima neko skenirane Libelluse što idu posle Anange a Dnevnik nije objavio? Glupo mi da preskačem kad nisam do sada ništa preskakao.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Нема јер су уклоњена сва Либелусова издања.

Једино да познајеш неког од модова са стрипзоне или тако тих сајтова.

 

Teškom mukom, al sve sam ih našao.Bunario sam po onim sajtovima što indeksiraju stare linkove a sve je bilo uploadovano na Rapidshare, koji gle čudo nije obrisao linkove.Sa druge strane, download traje 100 godina, pa se treba naoružati strpljenjem. Zajebana rabota.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Skinuo sam Libellus 42 ( tu se doduše nalazi samo "Duh Zla" kao zanimljiv, posle Anange), zatim 43,44, i 46 ( svi po tri sveske).Ko što vidiš fali mi samo broj 45, a nadam se da ću do kraja dana i njega naći ( izbiso sam link greškom, a Rapid skida ko po jajima).

Share this post


Link to post
Share on other sites

U ponedeljak mi stize nova tura, izmedju ostaloga sam uzeo ovaj brad barron specijal

 

ja ne znam, mnogi seru po serijalu ali meni je do jaja

 

svih 18 epizoda

 

stoji,ima padova,ali generalno lepo tece

 

samo ne znam koji su kurac ubacili u specijal, kada su navodno sjebali one predatore za siromasne

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ваљда су Италијани избацили 4-5 специјала.

Не знам да ли се радња наставља или попуњава неке рупе у серијалу.

 

Свидело се и мени иако је завршница танко одрађена. Зато и волим ону мучену ФС серију.

Јави какав је специјал.

Share this post


Link to post
Share on other sites

jeste, podseca na falling skies

 

volim i ja tu seriju, iako je postala pateticno ljigavo odvratno americko govno

 

bb je bolji od toga koliko je i vidal bolji od tjaga alkantare

 

slazem se za zavrsnicu, jeste tanjusno,ali valja

 

javljam cim overim

 

nego,specijali ce ici jednom godisnje?

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...