Jump to content

Stripovi


Recommended Posts

Мени су последња два броја (авантура из два дела) солидна, мада се и то надовезује на неку претходну причу.

У целини, приче су испод просека. Мислио сам да ће путешествије по Азији да буде до јаја и ок је кренуло, али канал просечности.

 

Прочитао сам и последњих 10-15 епизода тј. провозао серијал до краја. Исто танко, није ни чудо што је завршено.

 

Но, Лаловићеви и моји извештаји се очито не слажу.

Лаловић каже бело, а ја црно.

Да ли то ја хоћу црним да те обесхрабрим, а Лаловић белим би да те охрабри?

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ако ниси колекционар и из те приче, удри скенове, јбг.

Да ти кажем да купујеш ове нове, а нису квалитет на какав си навикао, не иде.

Не иде ни да те саветујем да јуриш колекционарско издање кад су први бројеви отишли, а темпо је кљакав.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Мени су последња два броја (авантура из два дела) солидна, мада се и то надовезује на неку претходну причу.

У целини, приче су испод просека. Мислио сам да ће путешествије по Азији да буде до јаја и ок је кренуло, али канал просечности.

 

Прочитао сам и последњих 10-15 епизода тј. провозао серијал до краја. Исто танко, није ни чудо што је завршено.

 

Но, Лаловићеви и моји извештаји се очито не слажу.

Лаловић каже бело, а ја црно.

Да ли то ја хоћу црним да те обесхрабрим, а Лаловић белим би да те охрабри?

 

Мени је путешествије по Азији можда и најгора Мистер Но прича икада, баш каналчина. Немам последња два броја, кренуо сам да купујем књиге јер су много боље приче у њима.

 

А то путешествије по Азији је тек било бесмислено јер је прича излазила типа 2 године.

Share this post


Link to post
Share on other sites

UT je novi Bonellijev mini serijal koji se sastoji od šest epizoda. Idejni tvorac i crtač je Corrado Roi, a Paola Barbato je scenaristkinja. Roi kaže da sve potječe od jedne ideje koja mu je sinula dok je bio šesnaestogodišnjak i koja, tek sada, četrdeset godina poslije, dobiva svoju finalnu verziju.

 

Nakon nestanka čovječanstva, na onome što je od planete ostalo, žive jedinke koje su slične čovjeku, ali su vođene samo osnovnim, primordijalnim, instinktima. Ipak, još netko se nazire u tami...

 

33w13zo.jpg

 

UT je poseban i po tome što je prvi Bonellijev serijal koji će imati istovremenu premijeru na kioscima i u knjižarama/striparnicama. Izdanje za kioske će biti klasično, dok će ono za knjižare imati dodatnih šesnaest stranica viška sa alternativnom naslovnicom Nicole Marija.

 

2qis9k4.jpg

 

27ypyc7.jpg

 

xfdrpd.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Нови ДД од Веселог је таквог срање да могу да кажем да је у топ 3 срања која сам прочитао у последњих 5 год.

Паола Барбато и та нека ложана. Капа доле, али не волим да ми продају нека срања.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovaj Urušavanje? Daj malo opširnije utiske! :haha:

 

Ja ga dugo više i ne kupujem. Jedna dobra na svakih 10. Možda.

 

Odličio sam da moja DD kolekcija bude prvih 25 knjiga biblioteke, taman da obuhvati Dugački pozdrav (a poslije tih prvih 80-100 epizoda sve uglavnom i ide downhill) i kompletna Superbook edicija (najvećim dijelom odlična).

Iz redovne edicije osim toga još samo maksimalno 10-15 odabranih epizoda i dosta.

 

Koji će mi hrpa prosjeka/govana iz koje onda moram da tražim šta valja? Do skoro sam kao i većina stripaša imao tu boljku prema brojevima i redoslijedu, ali to je besmisleno u hiperprodukciji i čini mi se da sam se izliječio. :haha:

 

I tako ću da trimujem sve kolekcije. Ostavljam samo kvalitet.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...