Jump to content

Pravilna ishrana / zdravlje / gojaznost


Face Of Melinda

Recommended Posts

Bilo sta sa pirincem. Skuvas njega, dok se on kuva u jednoj, u drugu serpicu luk, povrce i u tvom slucaju neko meso iseckano izdinstas j cao. Rucak za dvajs minuta, nije tecan da se prosipa, a ima sve sto ti treba. Plus salata ako te ne mrzi da nosis.

 

Jel to odgovor? :haha:

 

Za nosenje klope na posao od presudnog znacaja su dovre plasticne posude koje ne cure. Imas curver i tatay u merkatoru povoljno, mogu u mikrotalasnu.

 

I kupi ovu abominaciju, imas u intersportu opet u merkatoru za tipa 250 dindzi

Sta cu kad zivim u kkmsiluku pa me mrzi da idem drugde haha

 

naslovna.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mrzim spork, nit seče niti moš nabosti nesto na nj nit je kasika neke zapremine da mos jesti njom a pritom je kratka drska i nezgodna za drzanje.

 

Eto ishejtovala sam spork. :haha:

 

Ovo je bilo u starom merlatoru u jednoj radnji. Ali realno, najbolje je ostaviti jedan pribor na poslu i ćao.

 

browning-camping-knife-fork-spoon-camping.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

salate su zakon.

 

Bogami ja kad nosim klopu na posao

i voce i klopa i salata

imam onih plasticnih posuda ko na piknik da idem :haha:

al nije tesko to vukljati kad znas da je druga opcija (popodne kad ne radi menza) pekara i pizza *zdravzivot*

Share this post


Link to post
Share on other sites

da, ima u jysku povremeno da se kupi posuda, koja sadrži pregradu napunjenu vodom (može da se stavi na led, pa da održava hranu hladnom), kao i 2 manje posude odnos zapremina tri posude je cca 6:2:1. malecna je idealna za dresing za salatu. cool device.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...