Jump to content

Body piercing


MissionVao

Recommended Posts

Planiram da busim bradu, tj prostor izmedju donje usne i brade, ofcourse.... Kako se to odrzava? (Obecavam, necu koristiti Venis, ni idrauliko gel :lol: )...

Kako se to uopste busi, pod anestezijom, ili nazivo?

Edited by black donkey

Share this post


Link to post
Share on other sites

to je jedva nesto "gore" od resice na uhu...

spolja peres antibakterijskim sapunom, iznutra mozes malo da ispiras zalfijom/kamiliciom/kantarionom.

ne boli skoro nista, ne verujem da bi iko hteo da ti da anesteziju za to.

restrikcije su iste kao za jezik - nema alkohola, pusenja i sl.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ih kao tesko nekom iskusnom da nadje alternativu :lol:

 

@Lithium: pa ti vidi, razmisli da li bi busila i da ti dozvoljavaju, mene je u medjuvremenu prosla zelja kad razmislim koliki bi mi cim bio da imam nesto u ustima sto moze da se cimne... al mozda sam pristrasna jer sam vadila umnjake skoro pa ne zelim da me ikad ista boli u ustima ponovo.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

родитељи су велика препрека данашњим бунтовницима. можда вам дозволе да налепите комад мјетала на сису, пупак или обрву да се истрипујете да сте кул док сте у тим нежним годинама. а можда су и у праву.

 

осећам се к'о Блонди сада.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne volim pirsing nikako... Em mi se ne svidja kako izgleda (sa izuzetkom onog na zadnjem dijelu vrata), em bi me mrzjelo da odrzhavam.

Posebno su mi odvratni oni na usni, jeziku, ispod usne i na pupku.

 

 

No, to je samo moje mishljenje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

eh pa sta da vam kazem omladino, mozda vam matorci ne daju jer misle da je to samo zbog imidza, prolazna faza, itd. Jos vam ne ide na ruku to sto je piercing sad pomodarstvo zesce pa ga svaka glupa aljkava napumpana fufa ima. No ne budimo ocajni, bice sve ok

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako to stvarno hocete, zavisnosti od toga kakvi su vam roditelji - samo ih ubedjujte, na sve nacine.... pokazite im slike nekih lepih pirsinga itd... da to nije tako grozno i da zaista ako im se toliko ne svidi da cete izvaditi, radite na foru i mozda i bude rezultata.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

kod mene je ipak ovaj princip

mozda vam matorci ne daju jer misle da je to samo zbog imidza, prolazna faza, itd.

 

 

ali opusteno... bice jednog dana... valjda... xD

 

posto mi je keva juce podrzala da se tetoviram! mislim ne sad, nego kad napunim 18... ali ubedicu je jos i za pirs.

 

@ mawa newena

da dozvolu da izadjes, ali u bg? xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Razbijač-NAAĆI

Pirsingovao sam bradavice kod SINDJELA u BG-u, Bolelo je..ali sad mi baš deluju ko razjareni bikovi. Hteo sam i kod mene u NS, ali čuo sam da je U Beogradu sindjel najbolji. Razmisljam se da pirsujem i glavić, ali otom potom.devojka me loži na to.moracu se raspitam ko to zna da radi.i gdi može.i koja je cena.ja bi onako malu alku.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...