Jump to content

Saxon


Blackmore

Recommended Posts

То под број 1. Ваљда сад мисле: "Шта 'оћете, је л' вам био Удо прошле године."

Хоћу Twisted Tower Dire да гледам, хоћу Wolf, Metal Inquisitor...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Iskreno ni ja.

A ne znam zasto ih ne dovlace bar na festivale... Ajd Legacy je malo vise brutal, ali Castle - mesavina..

 

 

A Saxon bi tako lepo legao sa Judasima da to nije normalno.

nego sta, pa pogledajte na band your head festival u balingen-u ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Koji vam je omiljeni album? Ako vas ne mrzi objasnite zasto.

Oni su mi isto kao Iron Maiden, ne mogu da se odlucim... sve ploce su extra. Realno gledano po kvalitetu nisu u istom rangu sa majdenima ali ipak Saxonci su umetnici :da:

Edited by Shix

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objasniću. Noviji albumi mi mnogo više leže nego stariji. Stariji albumi vuku na hard rock, a noviji su žestoki heavy/speed metal. Vidi se da je od izlaska Judas Priest-ovog Painkiller-a, Saxon bio pod velikim uticajem ovog albuma. Najbolji album mi je Lionheart, zbog inovacija koje su se sasvim dobro uklopile u Saxon-ov stil. Tu pre svega mislim na epske momente. Sve pesme su zaista fenomenalne - imaju moćne melodije i rifove. Najbolja je Beyond the Grave, a ne zaostaju ni Witchfinder General, Searching for Atlantis, Lionheart, Flying on the Edge... Album The Inner Sanctum nastavlja u tom maniru, ali ipak ne nadmašuje svog prethodnika.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Нису, али чињеница је да су се уљуљкали на ловорикама. А, некако није ни занимљиво видети да се сваки њихов нови албум дочека са салвама похвала, које, релано гледано, не заслужују, бар не у толикој мери.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Нису, али чињеница је да су се уљуљкали на ловорикама. А, некако није ни занимљиво видети да се сваки њихов нови албум дочека са салвама похвала, које, релано гледано, не заслужују, бар не у толикој мери.

 

To samo dodatno ističe kvalitet poslednja dva Saxon-ova albuma, koji su definitivno bolji od poslednja dva Maiden albuma. Meni je prosto neverovatno kako Saxon i dalje ima snage da pravi tako dobre pesme.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Razlika izmedju Saxona i Mejdena, sto Mejdeni nisu toliko bili u bajkerskom smeku kao Saxon... No meni Saxon mnogo vise znaci no Maideni, iako su oba benda dobra.

Poslednji albumi Saxona su meni mnogo bolji i kvalitetniji nego Maidenovi... Al to je samo moje misljenje.

Kad sam cula State Of Grace sa poslednjeg Inner Sanctuma - odusevila sam se, to je vec drugaciji smek Saxona nego kakav su imali.

 

Ali Prince rece Saxon speed... :no::udri: Ti onda ne znas sta je speed metal...

 

Saxon je poceo kao bajkerski bend hard rock heavy, i posle kako su bas bas stariji ubacili su dosta melodicnog shmeka i to je to...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo ovako...posle duzeg razmishljanja odluchih da je Saxonov najbolji album Lionheart... pravi jebeni heavy metal! Nema nijedne loshe pesme, sve redom kidaju, jednostavno da odvrnesh zvuchnike do kraja i uzivash... a josh jedan od razloga shto sam izbrao bash njega je taj shto ga uzeh na moru, pa ono kao neke uspomene i to heheh. Al inache zadnji The Inner Sanctum je takodje fantastichan chak mi je to bio album godine kolko se secam... ali ipak za nijansu slabiji od Lionhearta...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo ovako...posle duzeg razmishljanja odluchih da je Saxonov najbolji album Lionheart... pravi jebeni heavy metal! Nema nijedne loshe pesme, sve redom kidaju, jednostavno da odvrnesh zvuchnike do kraja i uzivash... a josh jedan od razloga shto sam izbrao bash njega je taj shto ga uzeh na moru, pa ono kao neke uspomene i to heheh. Al inache zadnji The Inner Sanctum je takodje fantastichan chak mi je to bio album godine kolko se secam... ali ipak za nijansu slabiji od Lionhearta...
Da, Inner je definitivno najbolji album u prošloj godini. Dobre albume su izbacili i Helloween, W.A.S.P. Gamma Ray, King Diamond, Scorpions... ali Saxon ipak izbija na prvo mesto :rockdevil:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...