Jump to content

Abonos


fikus

Recommended Posts

Uf ... tesko mi je zamisliti Abonos bez Marte, Marije, Vlade ili Jakshe icon_sad.gif Bilo ko od njih da napusti bend, to ce tesko da se zakrpi.

Gore je North Wind rekao sta je Abonos za nasu scenu i samo mogu reci da mi je stvarno iskreno krivo sto se takve stvari desavaju.

 

Pridruzujem se ljudima koji veruju da se neke stvari mogu izgladiti i dovesti u red. Ako to nije moguce, sta da se radi .... svako svojim putem .... icon_uhoh.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
ma i forum su zatvorili

bilo bi lepo da nam jave sta se dogadja u kratkim crtama

jesu l' zivi ili ne?

Sto volim ovakve izjave. Ne, NISU zivi. Marija went frenzy i pobila ih je sve tupom kasikom...

A sad ozbiljno: nadam se da ste se bar rastali u miru...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nadam se da su svi problemi samo trenutne prirode i da ce nas ovaj bend obradovati novim pesmama, novim koncertima poput onog u SKC-u i novim probojima na svetsko trziste...Ja im od sveg srca to zelim, jer ipak su obelezili jedan period na nasoj sceni i zadali zadatak mnogima drugima koji pokusavaju da se dokazu u slicnim zanrovima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Abonos forum privremeno ne radi, neki tehnicki problemi kod Verat servera. Uskoro ce biti sredjeno.

hm... "server error .//..."... a pise "[ Script Execution time: 0.1136 ] [ 6 queries used ] [ GZIP Enabled ]" sto znaci da je sve ok sa SQL bazom biggrin.gif

 

Koliko vidim, forum je ispravan... e sad, moja pretpostavka je da je zatvoren da bi:

 

1 - bio obrisan spam

2 - clanovi benda mogli da pricaju u miru

 

Ali nebitno zaista... samo mi je glupo da pricate kako ne radi zbog tehnickih stvari kad svi znamo da je (temporary?) zatvoren vasom odlukom...

 

 

 

Na temu o razlazu nemam sta da komentarisem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ABONOS je jedan od retkih bendova koji je dobio priliku da ucestvuje na velikom takmicenju u Americi za najbolji novi metal bend, u organizaciji sajta www.sickmetal.com i magazina Revolver. Nagrada je ogromna: snimanje albuma, ugovor za izdanje, snimanje spota, nastup u Mineapolisu (SAD), promocija u svetskim medijima...takoreci svetski uspeh i proboj srpskog benda u svet, a samim tim i i prilika da bend promovise svoju zemlju u svetu i da siri uticaj svog kulturoloskog nasledja kroz svoju muziku. Svakih mesec dana su nekoliko novih bendova u igri i onaj sa najvecim brojem glasova prolazi u finale. Mi smo trenutno, u maju, kao jedan od bendova za koji moze da se glasa. Moze se glasati jednom dnevno.

Nasa stranica na sajtu konkursa se nalazi ovde:

 

http://sickmetal.com/module-htmlpages-disp...andid-250.phtml

 

Hvala unapred svima koji ce nas podrzati!

 

Jaksa & Abonos

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Glasao !!!

 

Trenutno stanje na listi je :

 

 

Sacrum (111 Votes)

Seven Year Existence (96 Votes)

Unfeigned (61 Votes)

Unmaker (29 Votes)

Abonos (14 Votes)

Azure (SWE) (13 Votes)

Naumachia (3 Votes)

Warborn (2 Votes)

Leprosy (2 Votes)

EXIT 11 (2 Votes)

SONIC DOOM (1 Votes)

Wrong Brothers (1 Votes)

nevolution (1 Votes)

DEVASTATION (1 Votes)

LoveBone (1 Votes)

Traumabox (1 Votes)

Growing Old Disgracefully (0 Votes)

sickeversince (0 Votes)

 

Ajmo ljudi da pomognemo kvalitetnom bendu iz Srbije !!!

To je tri sekunde posla !!! Jedan klik i gotovo !!!

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

ABONOS je jedan od retkih bendova koji je dobio priliku da ucestvuje na velikom takmicenju u Americi za najbolji novi metal bend, u organizaciji sajta www.sickmetal.com i magazina Revolver. Nagrada je ogromna: snimanje albuma, ugovor za izdanje, snimanje spota, nastup u Mineapolisu (SAD), promocija u svetskim medijima...takoreci svetski uspeh i proboj srpskog benda u svet, a samim tim i i prilika da bend promovise svoju zemlju u svetu i da siri uticaj svog kulturoloskog nasledja kroz svoju muziku. Svakih mesec dana su nekoliko novih bendova u igri i onaj sa najvecim brojem glasova prolazi u finale. Mi smo trenutno, u maju, kao jedan od bendova za koji moze da se glasa. Moze se glasati jednom dnevno.

Nasa stranica na sajtu konkursa se nalazi ovde:

 

http://sickmetal.com/module-htmlpages-disp...andid-250.phtml

 

Hvala unapred svima koji ce nas podrzati!

 

Jaksa & Abonos

ovo bi trebalo okaciti na serbian metal

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...