Jump to content

Abonos


fikus

Recommended Posts

U danasnjem "Blicu", utorak 30. mart, mozete procitati interesantnu recenziju Abonos albuma.

icon_rockdevil.gif

 

da pohvalim vash album, kupih ga odavno, ali eto... nikad nije kasno za pohvale icon_biggrin.gif

booklet je fenomenlano odradjen, najbolji na domatjoj sceni

 

pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

...Malo kasnim ali samo sam hteo da kazem da ste odlicni.Disk sam naravno kupio i booklet je stvarno jedan od najboljih na domacoj sceni...Gledao sam vas i na Exitu prosle godine i vi ste bili jedan od razloga sto sam tog dana bio na Exitu...i SLAYER...moracu malo da kritikujem spot za "U krosnjama Abonosa"...mogli ste bar da se potrudite da se ne vide one zgrade u pozadini...vise srece sledeci put...!

 

 

musik19.gif

 

 

...Kada gresnici spoznaju strah

Zidovi bola postace prah

Razapet na sopstvene lazi

Zaslepljena uz prazna obecanja

Gresna dusa izlaz uvek trazi

Kratkom molitvom pomilovanja

Kruna trnja sada me probada...

 

pivopije.gif

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kao sto rekoh, ovo je katastrofalna godina za metal na ovim prostorima... nikad manje izdavackih kuca, nikad manje albuma, nikad manje ljudi na koncertima, nikad manje kvalitetnih bendova, nikad vise odlazaka i raspada...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam saznao juche...Pa dobro, kako god da se okrene, meni su svi iz Abonosa dobri prijatelji i zhelim im sve najbolje i u muzici i u zhivotu...U sluchaju da Abonos prestane sa radom, makar cje njihovi chlanovi ostati aktivni preko ETC-a i OC-a. Juche ste imali priliku da vidite ETC uzhivo, pa znate o chemu se radi, a siguran sam da kada konachno snimak OC-a postane dosdtupan shiroj javnosti, taj bend cje privucji veliku pahnju ljudi!

 

Znachi sve u svemu - bedak, ali shta cjesh...All the best! pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Marta Vlahovicj je napustila bend no.gif

vise informacija:

http://www.abonosband.com/forum/index.php?showtopic=158&hl=

 

nadam se da ce i ona sama to potvrditi

tj ne nadam se, nadam se da ce demantovati

au zasto bre?! icon_confused.gif

 

A vidim pola foruma za njom ode?! Sta li je tu bilo... ph34r.gif

 

Valjda ce bend nastaviti sa radom, right?

 

EDIT: na drugoj stranici njihovog foruma ima i razlog... ph34r.gif Bedaq, ovo me podseca na velike bendove 80-ih...

Edited by J0N B0N J0\/1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jebote te crkveni mish, koja sapunica. Sve prsti od izjava o zrelosti i ozbiljnosti, o timskom radu isl. a 'vamo se ponasaju k'o srednjoskolci. Ja sam mislio da bar donekle poznajem te ljude...s druge strane, nije moj problem, pa mi se jebe...

Abonos je ogroman deo domace scene, i, kao takav, ne bi trebalo da nestane zbog gluposti...i nadam se da se to nece desiti.

Edited by NorthWind

Share this post


Link to post
Share on other sites

au zasto bre?! icon_confused.gif

 

A vidim pola foruma za njom ode?! Sta li je tu bilo... ph34r.gif

 

Valjda ce bend nastaviti sa radom, right?

 

EDIT: na drugoj stranici njihovog foruma ima i razlog... ph34r.gif Bedaq, ovo me podseca na velike bendove 80-ih...

Tih "pola foruma" su, koliko primetih, uglavnom retardirani klinci koji su izgleda fanovi abonosa samo zato sto su drkali na Martu.

 

I prava je glupost sto je ona (Marta), po onoj slici koju sam napabircio iz njihovih postova, dozvolila da znojava pisma nedojebane tinejdzerke uticu na njen odnos sa bendom u kom je (glavna faca), u krajnoj liniji, njen rodjeni brat!

Ne tvrdim da znam tacno ko je u pravu, ali mi gadno smrdi na ovo, a kako sam ja uvek u pravu, to je apsolutna istina...

Share this post


Link to post
Share on other sites

samo jos fali da se pojavi neko dete i neko nasledstvo... i davno zaboravljeni brat blizanac icon_mrgreen.gif

 

No really. zapravo, valjalo bi chuti i Martinu stranu, jer do sad su se oglasili Jaksha i Marija, i, Vrle (ako je to on?), ali bez konkretnih stavova. Mislim, ako je vec sve otislo "u javnost", 'ajde onda bar nek ispricaju celu pricu, a ne ovako da se sve zasniva na poluinformacijama. Ako vec je's govna jedi ih do kraja i velikom kashikom, sto bi rekli.

 

Mada sve u svemu, ne verujem da je to kraj benda, nije otisla primadona, nego samo jedan od (ravnopravnih) clanova benda. Istina, dosta klinaca se palilo na nju, pa moguce da ce oni da odustanu od podrske bendu, ali bez takvih je bolje (iako je na ovoj nasoj sceni, a Abonos se tu nista ne razlikuje, situacija da je bolje imati bilo kakvu publiku nego nikakvu).

Share this post


Link to post
Share on other sites

ni meni icon_confused.gificon_confused.gif

a obicno skontam svaku spansku seriju iako se ukljucim na pola icon_mrgreen.gif

 

 

sta reci osim NEKA JOJ JE SA SRECOM, vjerujem da je imala vise nego jake razloge da napusti "porodicni" bend

a za bend se nadam da ce nastaviti sa radom u kojem god smjeru

sve u svemu

sve vas volim i podrzavam gdje god da ste i sta god da radite!

 

sezona raspada domacih bendova?

ko je sljedeci ph34r.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...