Jump to content

Triumfall


Recommended Posts

Evo jedne recenzije koja je izasla za tuniski webzine Metal waves. Nazalost recenzija je na francuskom, tako da ne znam tacno sta su napisali, ali dali su nam ocenu 18/20. Ako neko zna francuski neka pogleda pa neka nam prevede ako ga ne mrzi. Ja sam ucio u srednjoj skoli, ali sam zaboravio, a ni onda kad sam ucio nisam imao pojma :)

 

http://www.metal-waves.com/index.php?optio...25&Itemid=1

Edited by Adversary

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa to je lepo cuti :) Hvala na prevodu. Sto se tice izdavackih kuca, ja se nadam da su oni u pravu. Do sada je po tom pitanju bilo malo razocarenja, ali jos uvek cekamo odgovore mnogih tako da se nadam da cemo uskoro imati dobre vesti... Samo su pogresili za postavu, sad nas ima 6.

Edited by Adversary

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Momci... Nemam reci... Imao sam jedan stari account ovde, medjutim ne mogu da se setim sifre... :)

Ocekivao sam da cu naci temu na forumu... Dakle, odlican demo, jedno od najkvalitetnijih dela koje sam u zadnje

vreme imao prilike da cujem i stvarno sam odusevljen... Samo tako nastavite pa cemo se gledati na nekom Legacy ili Castle festy... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa hvala na pozitivnim komentarima :pivopije: I ja se nadam da cemo se videti na Castle festu, ako nas pozovu tamo. Na Legacy festu sigurno necemo svirati jer smo vec pitali organizatora da li moze i nismo dobili pozitivan odgovor. Prvo je bila aktuelna vest da na Legacy festu nece svirati ni jedan Srpski bend. Ubrzo smo saznali da ce ipak svirati jedan Srpski bend. Jbg, sta da se radi, reko pa poreko. U svakom slucaju bicemo tamo da gledamo Dark Funeral!

Edited by Adversary

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hehe, bilo bi stvaro lepo, ovi momci to stvarno zasluzuju... Mada kolke su sise obicno organizatori takvih festivala, ne bi me zacudilo da ga svi iole mladji bendovi ispuse za sviranje... Mislim ipak su demo bend... Koliko god stvarno dobri bili, to je neko ogranicenje...

Mada, ne sumnjam da ce i neki album skoro da padne... Ne videh na temi, ali da'l nadjoste izdavaca??

 

P.S. Molim te mi reci da to nije May Result il The Stone..?

Edited by Lord Howe

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, u pitanju je The Stone. Sto se tice izdavaca, kao sto vec rekoh, jos uvek cekamo odgovore. A sto se tice albuma, sigurno ce biti snimljen u toku ove godine. Ove tri pesme sa Promoa 2007 ce biti ponovo snimljene plus jos tri nove plus intro i outro. Album ce biti daleko boljeg kvaliteta od demoa, mnogo ce se vise raditi na produkciji da to bude bas ono kako treba.

Edited by Adversary

Share this post


Link to post
Share on other sites

Brate, ako demo nije kako treba, sta tek da ocekujem od albuma????? :) :) :)

 

Cuh za svirku u bgu al stvarno nisam mogao da dodjem iako sam hteo, imao sam nekih vecih privatnih problema...

 

To za Stone... Jesu oni matori, Jesu oni od prvih ovde (Introitus je PRVIJI!:) ) al jebote vise...

Popese mi se na kurac sa tim ''elitnim'' stavom i proseravanjima... Jebote, umesto da se svi bendovi drze zajedno i da prave nesto od

ove, do sada, nikakve scene, uvek ce se naci neka drtina koja samo svoju guzicu gleda... Takvi i traze bendove koji bi svirali sa njima, da bi satro dokazali da su bolji i ludji, ali ne bendove kao sto ste npr Vi, Zaklan, PL i jos prilicno mnogo mladjih bendova a za vas

tvrdim da ste ih nadjebali... Obavestite me kada bude bio neki nastup da obavezno dodjem jer nisam bas u toku sa desavanjima ispod festivala i vecih koncerata stranih grupa... 666

 

P.S. Sta se desava sa Posmrtnom i Zaklanom??? Jel sviraju oni jos? Poslednji put sam ih gledao na USS-u..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sve informacije u vezi eventualnih koncerata ce biti ovde blagovremeno, mada nemamo nista u planu trenutno. Sa Zaklanom stvarno ne znam sta se desava, a sto se tice Posmrtne liturgije, kako sam cuo od Dragana i od Nikole, kod njih stvari idu odlicno, pitaj na njihovoj temi za vise informacija.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...