Jump to content

Triumfall


Recommended Posts

  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

za sve vas koji i dalje sumnjate u kvalitet ovog benda, cisto da citiram dio jednog novijeg intervjua s Infernusom na koji sam naisla neki dan:

 

How do you view the current state of Black and Death Metal? Which bands do you find worthy today? Which albums did have a great impression on you recently?

 

I do not really follow the rest of the scene and what it is up to. i do not even read all reviews about my own releases and concerts. And what's up in terms of new bands or new releases these days, to deliberately use a gross overstatement here, i simply do not know too much about that. Some things I do of course pick up. i started my own label in order to promote some of these few bands out there which still have the ability to catch my attention.

 

Speaking of that, right now I have one, and only one recommendation. There is a Serbian band called Triumfall, which we signed last year, which is nothing less than great! They still manage to capture some magic through what they do. And they just recorded their debut album for us, and we just got it back from the mastering studio recently. "Antithesis of all flesh" is the title btw. Anyway, a word of warning: if you are not into satanism and early nineties dissection style metal, stay away. Go get yourself something else to listen to.

 

 

http://kronosmortus.hu/node/15728

Share this post


Link to post
Share on other sites

za sve vas koji i dalje sumnjate u kvalitet ovog benda, cisto da citiram dio jednog novijeg intervjua s Infernusom na koji sam naisla neki dan:

 

http://kronosmortus.hu/node/15728

 

Triumfall jeste kvalitetan bend naravno, mislim da retko ko misli drugacije. Ali sad, to sto Infernus kaze u svom interview-u, to je sasvim normalno jer je coveku prvenstveno cilj da promovise svoj bend (istovremeno svoju izdavacku kucu).

 

Hocu samo da kazem da ne bitno ko je sta rekao, to ne znaci da je kvalitetno, pa makar to i neznam ko rekao. Muzika nije misljenje drugih vec objektivna stvar.

 

Jeste malo off-topic, jbg sada.

Share this post


Link to post
Share on other sites

muzika je objektivna stvar? haha

 

Ohoho izvini gospodine, samo ti nastavi da slusas te tvoje "bendove" i "muziku" i pricaj svima kako je to dobro zato sto se to TEBI svidja.

 

Dalje u raspravu ne ulazim sa tobom - em sto necu ljudima da spamujem temu, a em sto nemam vremena da pricam sa ljudima kao sto si ti.

 

Samo cu reci - zna se zasto su Triumfall, Daggerspawn, Draconic, Disdained, Tales Of Dark (da ne nabrajam dalje) izdali za pristojne/dobre izdavacke kuce, a zasto se neki bendovi raduju kad nadju online Label ili im se stampaju kasete do 10 primeraka.

 

Kvalitet muzike je objektivna stvar, samo je pitanje kome se sta SVIDJA.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Triumfall jeste kvalitetan bend naravno, mislim da retko ko misli drugacije. Ali sad, to sto Infernus kaze u svom interview-u, to je sasvim normalno jer je coveku prvenstveno cilj da promovise svoj bend (istovremeno svoju izdavacku kucu).

 

 

pa mogao je komotno pomenuti i neke druge ( (ne)afirmisane) bendove koji su potpisali za njegovu kucu,ali nije.u tom dijelu intervjua Infernus, osoba koja je 'stvorila' Under the Sign of Hell, nije promovisao svoju kucu, vec mladi black metal bend iz vase drzave koji smatra izuzetno kvalitetnim.osobi koja je iole upucena u bm, to bi valjda nesto i znacilo.

 

a na kraju krajeva, bio to 'marketinski trik da privuce ljude bendovima koji su potpisali za FOSR' ili ne, mislim da je velika stvar sam cin pominjanja (iskljucivo) njih u onom kontekstu.

 

fuck infernus&Co

 

hail Stefi,Nikola&Co

 

 

kakve to sad veze ima i sa cim?zar ne mislis da je malo kontradiktorno to dvoje sto si naveo?

Edited by +Abigail+

Share this post


Link to post
Share on other sites

Triumfall jeste kvalitetan bend naravno, mislim da retko ko misli drugacije. Ali sad, to sto Infernus kaze u svom interview-u, to je sasvim normalno jer je coveku prvenstveno cilj da promovise svoj bend (istovremeno svoju izdavacku kucu).

 

Hocu samo da kazem da ne bitno ko je sta rekao, to ne znaci da je kvalitetno, pa makar to i neznam ko rekao. Muzika nije misljenje drugih vec objektivna stvar.

 

Jeste malo off-topic, jbg sada.

Dobro, bre, sta je ovo? Ovo nema veze sa vezom. Muzika nikako ne moze da se posmatra objektivno. Ko god i kako god slusao nesto, to utice na njegovu svest; pozitivno ili negatovno. Muzika se razvijala, kao i svi njeni pravci slobodnim izrazavanjem individualne licnosti i zahvaljujuci misljenjima i dozivljajima raznih ljudi. Ne lupajmo gluposti, daj... Uostalom, jedan Infernus kada te nahvali nije mala stvar, nikako. Taj isti Infernus je mogao da ishvali bilo koji bend. Triumfall ne zasluzuje nista manje od ovih pohvala.

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa mogao je komotno pomenuti i neke druge ( (ne)afirmisane) bendove koji su potpisali za njegovu kucu,ali nije.u tom dijelu intervjua Infernus, osoba koja je 'stvorila' Under the Sign of Hell, nije promovisao svoju kucu, vec mladi black metal bend iz vase drzave koji smatra izuzetno kvalitetnim.osobi koja je iole upucena u bm, to bi valjda nesto i znacilo.

 

a na kraju krajeva, bio to 'marketinski trik da privuce ljude bendovima koji su potpisali za FOSR' ili ne, mislim da je velika stvar sam cin pominjanja (iskljucivo) njih u onom kontekstu.

 

 

 

 

kakve to sad veze ima i sa cim?zar ne mislis da je malo kontradiktorno to dvoje sto si naveo?

 

ne , ne mislim da je kontradiktorno,jel si ti njihov P.R. pa da branis infernusa? sta, on je antimaterijalista i ne radi to sto radi -za pare?

daj da se ne zajebavamo.

 

rec infernusa mi nista ne znaci zaista (sto se kaze gore ,on je izdavac i oce da proda cd i to je ok da se ne lazemo),

i vise gotivim trijumfal zato sto znam stefija i nikolu jer su ortaci i jer znam koliko vole svoju muziju.

negozbog cinjenice da ih on hvali.

jbg voleo bi da vidim sta bi bilo da su potpisali za drugi label...dal bi ih hvalio i tad.

a ako hvali samo bendove koje izdaje...onda jbg sta reci.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...