Jump to content

Triumfall


Recommended Posts

preslusao sam jutros album i nije lose.meni se licno svideo vise promo (pesme sa istog na albumu sada zvuce drugacije i nije mi to to) ali dobro album je ok.preslusavacu ga malo vise ovih dana pa mi se mozda mnogo vise svidi.

Edited by dimmu1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako zanemarim prilicno predimenzionirani intro, Triumfall su napravili veoma dobar black metal album, preslusao sam ga 3 puta do sada

uz maksimalno uzivanje, bilo bi jako neodgovorno sa strane benda da ne obezbede bar odredjeni kontigent originala za ovdasnje fanove / kolekcionare

black metala, sto se mene tice 8,5/10, respect & maksimalna podrska.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lepo. Moram da priznam da mi stvari sa demo albuma zvuce maaaaalo bolje nego ove sa cda, ali to je stvar ukusa. 9/10, i respect. :da:

Uzecu i original, ako se budu predomislili. Apsolutna podrska. Bilo bi dobro kad bi njih doveli na USS.

Edited by Mare^^

Share this post


Link to post
Share on other sites

VESTI:

 

Evo videli smo i mi da se album pojavio na netu. To je verovatno uradio neko ko ga je kupio preko Forces of Satan mp3 prodavnice. Pa eto, koga zanima, sada moze da preslusa.

 

Sto se tice originalnih diskova, oni na zalost jos nisu stigli. Infernus radi sve sto je u njegovoj moci da se to desi sto pre, ali Regain records ne radi posao na vreme. Ista je situacija i sa reizdanjem Ophiolatry. Regain records je odavno odradio diskove, ali ih jos nije pustio u prodaju. Trebalo bi ovih dana da nam se javi Jorg Brauns iz Regain-a. Nadamo se da cemo sto pre imati dobre vesti.

 

I jos jedna vazna stvar. U privatnoj poruci koju sam poslao onom liku nisam se izrazio na pravi nacin, pa je to pogresno protumaceno. Kada sam rekao da necemo prodavati diskove u Srbiji, mislio sam da nece biti zvanicne distribucije. Ono sto nama stigne mi hocemo da prodamo i moci ce da se naruci, ali nece biti umnozavanja diskova. To sto u Srbiji nece biti distributera nije nasa krivica.

 

Dakle, cim stignu originali, stavicemo ovde obavestenje, i ko god zeli moci ce da naruci.

Edited by Triumfall

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

jedno je distribucija, ovo nema veze sa tim,

 

ni daggerspawn-ov ni nadimacev lejbel nije radio disto na ovim prostorima pa su bendovi dobilo 150 odnosno 200 cdova..

 

evo sad kad su se i onioglasili ..ispade da sam bio u pravu,

ipak ce biti cdova :)

Edited by Speed_Dead

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Update:

 

Danas nam se javio vlasnik Regain records-a Per Gyllenback. Situacija je ovakva: Na nas CD greskom je stavljen bar code Dark funerala. Ta greska mora da se ispravi tako da cemo morati da cekamo jos malo. U svakom slucaju, on je obecao da ce diskovi stici pocetkom ili sredinom januara. Toliko za sada...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...

na metal arhive su postavljeni tekstovi sa Antithesisa,pa koga interesuje,moze procitati:

 

http://www.metal-archives.com/release.php?id=234195

 

konacno bend s ovih prostora koji pored dobre muzike (zna infernus ciju pjesmu podjoniti za novi gorgoroth album..) ima i kvalitetne tekstove dosljedne ideologiji benda

Edited by +Abigail+

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

I kneel before, oh silhouette of all divinity of Black!

With Thy horns I shall raise all misanthropic visions,

Buried deep in inverted star.

 

l_e8be48f0d1c44221b2d424cb9090fa08.jpg

 

Through the gates of Death I shall fly into nihilistic realms,

Involved in wounds of cosmos… and there begotten.

 

http://www.myspace.com/triumfall

Edited by Apeiron
  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...