Jump to content

Triumfall


Recommended Posts

jesus fucking christ, neki od ovih komentara zvuce kao da je covjek popljuvao,a ne nahvalio Triumfall..

 

a ako su ti prijatelji,kao sto kazes,valjda znas da njima znaci nesto to ih je pomenuo..al posto ja ne znam ni Stefana ni Nikolu,vjerovatno se varam,jel..

 

 

 

da nisu potpisali za FOSR,vjerovatno ne bi ni cuo njihov novi album (gle cuda..posto jos nije izasao) jel..tako da ga ne bi mogao ni hvaliti.ne idu bas svi okolo i hvale i promovisu svoj bend na sav glas gdje stignu.

 

 

al u sustini,ja sam idiot sto uopste raspravljam na ovom forumu o tim stvarima..izvinite,necu vise..

Edited by +Abigail+

Share this post


Link to post
Share on other sites

A sto neces vishe? :'( Meni ovo bash interesantno citati. Sve u svemu da je Infernus ili bilo ko od izvikanih imena pomenuo moj album pre nego sto je izasao moje lice bi bilo ovakvo :redface: . Nepokushava Abigejl da kaze nekom da zato sto je on pohvalio da instant valja ali svejedno sigurno ima kvalitete posto je zapao za oko Infernusu, ipak nece Infernus za losh bend da kaze da je dojaja, cak i ako izdaje za njegovu kucu, pa kasnije mora da negira svoje rechi.

 

Ajde Speed_Dead ko da ne bi voleo da onaj Medjed iz CCa pohvali tvoju grupu u nekom intervju, ko da je to neka losha stvar. A nisi ni ovca da zbog toga sto je neko pohvalio da znachi da ce se tebi svideti album, ili josh da kupish oreginal zbog toga.

Edited by Lunar

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, preporucio je bend zato sto ga je i izdao, promocija je neophodna za izdavastvo, al ine bi nikad ni izdao taj album da mu se nije svideo vise nego ostali. pretpostavljam...

 

i bane, nemoj mi molim te prosipati te fazone "nemam vremena da se raspravljam s takvima poput tebe", jer si odvalio glupost da bi ispao pametan i sad ti je mrsko da povuces rec.

kvalitet izvodjenja muzike je mozda objektivan, ali kvalitet same muzike je vrlo subjektivan i to je logicno.. moram napomenuti takodje, da ja, samim tim sto muziku vidim kao subjektivnu stvar, ne govorim drugima da to sto ja slusam valja (sto je takodje logicno..) stoga si odvalio jos jednu glupost

 

kad ce izaci ovaj album uopste?

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

i bane, nemoj mi molim te prosipati te fazone "nemam vremena da se raspravljam s takvima poput tebe", jer si odvalio glupost da bi ispao pametan i sad ti je mrsko da povuces rec.

kvalitet izvodjenja muzike je mozda objektivan, ali kvalitet same muzike je vrlo subjektivan i to je logicno.. moram napomenuti takodje, da ja, samim tim sto muziku vidim kao subjektivnu stvar, ne govorim drugima da to sto ja slusam valja (sto je takodje logicno..) stoga si odvalio jos jednu glupost

 

kad ce izaci ovaj album uopste?

 

Nikad, niti je sada povlacim.

 

Ne mozda, nego jeste.

 

Kvalitet muzike NIJE subjektivna stvar, nikako. Sve sto sam imao sam i rekao u prvom postu, a ti misli kako hoces, imas pravo i niko ti ne brani. Dakle, OPET ponavljam - ako se tebi nesto LICNO SVIDJA - to je ok, ali to je subjektivno. OBJEKTIVNO se gleda i cuje kvalitet muzike (znaci od tehnickog aspekta, do aranzmanskih, pa na kraju i produkcijskih).

 

 

P.S. Sad se ispostavilo da Daca i ja pljujemo Triumfall. Molio bih samo ljude da pazljivije citaju od reci do reci nase post-ove, i nece doci do bespotrebne rasprave.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Valjda sam razlog sto je bend potpisao za Infernusovu izdavacku kucu govori o njegovom kvalitetu. Meni je npr. onaj demo/ep bio bezveze, totalna truba sklopljena sa konca i konopca. Al ova zadnja stvar je vec nesto drugo, daleko ozbiljnija, fino koncipirana i odsvirana. Jebi ga, neki ovdje imaju ocekivanja kao da je novi Marduk u pitanju, a ova tema chami i dalje na DEMO FORUMU. Intervju je ok stvar za promociju, ne znam sto ste se isprimali kao mladi majmuni oko toga sto ih je Infernus pohvalio. Pa koji kurac im je onda ponudio ugovor, da bi VAS zajebao. Idem od foruma do foruma i citam brdo gluposti, ko da je neko takmicenje u toku. 'Il pun mjesec pa retardi izlaze van', sto bi rekao nas mudri brat Gojko..

Dajte se kontorlirati malo, bogmumaterjebo :)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jebi ga, neki ovdje imaju ocekivanja kao da je novi Marduk u pitanju, a ova tema chami i dalje na DEMO FORUMU.

 

po mom sadasnjem misljenju, kvalitet ovog benda je vrlo blizu kvalitetu Marduka

bane, drago mi je da smo se otprilike slozili, bilo je zabavno raspravljati se sa tobom

Share this post


Link to post
Share on other sites

A sto neces vishe? :'( Meni ovo bash interesantno citati. Sve u svemu da je Infernus ili bilo ko od izvikanih imena pomenuo moj album pre nego sto je izasao moje lice bi bilo ovakvo :redface: . Nepokushava Abigejl da kaze nekom da zato sto je on pohvalio da instant valja ali svejedno sigurno ima kvalitete posto je zapao za oko Infernusu, ipak nece Infernus za losh bend da kaze da je dojaja, cak i ako izdaje za njegovu kucu, pa kasnije mora da negira svoje rechi.

 

Ajde Speed_Dead ko da ne bi voleo da onaj Medjed iz CCa pohvali tvoju grupu u nekom intervju, ko da je to neka losha stvar. A nisi ni ovca da zbog toga sto je neko pohvalio da znachi da ce se tebi svideti album, ili josh da kupish oreginal zbog toga.

 

sa ovim se potpuno slazem. :pivopije:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...