Jump to content

Fallout 3


Axeanosilas

Recommended Posts

Ja cu ipak da sacekam igricu pa da sudim. Meni je ovo skroz pristojno, i mislim da je ovo konzolna grafika iz trailera, a ne PC. Sto znaci da ce skoro pa sigurno moci mnogo vise da se nabudzi. Druga stvar, dobili smo samo parcice price, glavnog plota, sta se desava, ko zna u koliko pravaca igra moze da se razvija i zavrsava. Obrni okreni, kakva god da je igrica, igracu je.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni se bas igra, mislim da cu biti zadovoljan jer sve novije sta sam probao smorilo me posle 20 min.

Sto se tice screenshotova, mislim da je to sve za konzole, a ovde pise sta engine nudi, mozda i nije toliko dobra grafika za 2015, ali ima dosta vise detalja nego predhodni Fallout.

 

http://www.pcgamer.c...-graphics-tech/

Edited by MiroslavXO

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zanimljivo, ima par ljudi koji u nasem stilu raspinju neke stvari u igrici, ali ukupno gledano raduje sto svi izrazito hvale glavnu pricu, oko koje sam se najvise brinuo. Izgleda da je fora da poslednjih par sati u igrici skroz zavisi od odluka pre toga i ima najmanje 3-4 skroz drugacija end-game-a.. navodno. Treba to sve videti i uveriti se, ali cini se iz ovih review-ova koje sam citao da je prica mnogo manje super-glupa nego sto deluje iz trejlera. Jbg, jos samo da nadjem vremena da je opicim i milina.

Edited by Salvation

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo ja cu. Sinoc igrao do pola 3, jedva ustao za posao, malo falilo da javim da sam bolestan :haha: Elem, grafika, djene djene zapravo, malo mi je washed out sve, igram na high, prilicno je belo, malo nabudzenija verzija vegasa, ali kontam da ce to da se opegla patchevima ili modovima (cak sam video da je izasao neki sweet mod koji opegla to belilo svuda). Prica, so far so good, zahuktava se. Kretanje i combat, upeglaniji Vegas, prilicno je smooth. Power armor ... Zajebancija samo takva :D Bas mi se dja taj sistem da totalno preuzmes kontrolu tog mech-a i da imas drugaciji HUD i ostalo, a ne kao u prethodnoj verziji da ti je to obican armor. Like it. Danas da nastavim pa da svedem utiske malo bolje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja do pola 4 :( jedva sam ustao...

 

bolja je igra nego što sam očekivao, mada i nije bilo teško, pošto su očekivanja bila na nuli.

 

ima dovoljno svežine u gameplayu, napucavanje je zilion puta bolje nego u prethodnicima, thank you id soft. i grafika je dosta bolja od prethodnika, ko se ne seća, neka upali :)

 

samo da nisu usrali ostatak sadržaja tipičnim bethesdismom...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobar je gameplay ali tacno sam znao da ce animacija biti onako, lose za 2015, grafika mi je ok.

 

Kakvog lika ste kreirala tj. zensku?

Evo moj build:

 

Strength - 3

Perception - 4

Endurance - 3

Charisma - 4

Intelligence - 6

Agility - 5

Luck - 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja sam 1, 5, 1, 7, 6, 4, 5 ili tako nešto...

 

ne mogu da editujem post...

 

ima na početku u jednoj od onih gajbi da se nađe knjižica koja podiže jedan atribut poen, i grognak u svojoj staroj gajbi, podiže crit dmg, ako se ne varam...

 

btw, ovde sam ostavio neke prve utiske :P

http://www.emuglx.org/nextgen-igre/fallout-4-prvi-utisci/

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...