Jump to content

Softver - preporuke


imaginos

Recommended Posts

jel moze neko da mi da link da skinem (rapidshare) Converter za mp3.......

sta god ja skinem nema key i tako to.........i dzaba odradi posao samo do pola (pola pesme konvertuje)

pa kao ima neko i key i cenverter.........da mi da da skinem.......

Share this post


Link to post
Share on other sites

xnemanjax , hvala bro.Ja sam ga vec instalirao medjutim pokusao sam da skinem par stvari i protok mi je bio maksimum 10kb.

Jel to ima veze sa programom ili mozda sa fajlovima posto mi je veza 256i koliki bi protok ja trebao da imam na ovoj vezi.Stvarno nemam iskustva u torrent downloadu,ali sa ovim protokom skidanje traje stvarno dugo.

 

ps.Mozda nisam izvrsio neka podesavanja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

xnemanjax , hvala bro.Ja sam ga vec instalirao medjutim pokusao sam da skinem par stvari i protok mi je bio maksimum 10kb.

Jel to ima veze sa programom ili mozda sa fajlovima posto mi je veza 256i koliki bi protok ja trebao da imam na ovoj vezi.Stvarno nemam iskustva u torrent downloadu,ali sa ovim protokom skidanje traje stvarno dugo.

 

ps.Mozda nisam izvrsio neka podesavanja.

sa 256 bi protok trebao da ti bude max 32kBps.

a torrenti zavise od seedera, znaci sto vise seedera veca ce i brzina biti i brze ces skinuti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

evo ja upravo skidam neki fajl u sa utorrentom ,ima 4(4) seeds ,protok mi je oko 5 kbs.Jel to ok ili bi trebalo da ide brze.

Sta znaci ona komanda force start i da li je koristis.

 

sta znaci ova kolona peers

 

Sve zavisi od toga koliki je upload seeder-ima,tj dowload koji ide ka tebi :da:

Dakle i ne mora protok da ti zavisi od broja istih-mozes da imas 10 seedera i dowload 5k i recimo 3 seeder-a i download 25k

Da bi ti torenti(a bogami i p2p i slicni)radili punom snagom moras da forwardujes port i u skladu sa tim podesis firewall a nisi naveo da li imas ADSL ili kabal ili nesto trece?

Imas onu ikonicu dole u uTorrentu-da li stoji uzvicnik ili zelena ikonica?

Edited by Full_Metal_Yakuza

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

napisi jos nesto:koja brzina,odakle...nisam expert,ali imam slicne probleme.kako promeniti ip adresu pa da se moze skidati vise fajlova sa r.sharea?menjao sam je par puta ali su to bile adrese od nekih koji non stop skidaju,pa je izlazila poruka:your adress is downloading at the moment...trt,mrt...jel zna neko?

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Иначе, окончао сам потрагу за (себи) савршеним Tag/Rename програмчићем.

Бесплатан, никакве активације, курци-палци, прегледан и (за гикове) мали (1,62 MB).

[Windows XP | 2003 | Vista | 2008]

 

Mp3tag

Share this post


Link to post
Share on other sites

evo ja upravo skidam neki fajl u sa utorrentom ,ima 4(4) seeds ,protok mi je oko 5 kbs.Jel to ok ili bi trebalo da ide brze.

Sta znaci ona komanda force start i da li je koristis.

 

sta znaci ova kolona peers

 

Seed - ljudi koji dele (shalju, uploaduju) taj torrent.

Peer - ljudi koji skidaju taj torrent

Logichno, shto vishe seed-ova, to bolje, mada mozesh imati i 1.000 seed-ova a da ide sporo...

Uz to, sve zavisi i kakav je seed, tj. kojom brzinom uploaduje taj seed ili vishe njih...

 

Bitna stavka je ogranichavanje lichnog upload-a. Moje podeshavanje je da je globalni upload neogranichen, ali, zato svaki torrent ponaosob ogranichim na svega 1kb upload.

Zashto: jer sam download protok zahteva deo upload protoka (za slanje zahteva itd) tako da, shto vishe protoka podredite fajlovima koje skidate, to ce brze ici...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...