Jump to content

Linkin Park


Recommended Posts

tj, zajebaja sam se... imaju definitivno elemenata... mozda cak i pripadaju zanru... ali mi se toliko ne uklapaju u pricu... :D

 

 

niking: to je zatso sto su 50 i snoop pravi reperi a ne kao dzej zi :da:

 

 

 

edit: da :wub: i meni se skroz svidja to vreme :redface:

Edited by Natasha!

Share this post


Link to post
Share on other sites

pravi reper je coolio i husa BS ako nekog zanima :) salim se

mada mislim da ni 50 ni snoop ne bi tu dosli dobro, mozda eminem ili neki strani-marcelo-fazon tip,ipak 50ju treba 2x vise vremena da izgovori obicnu recenicu,a mislim da bi se ovde dobro uklopilo neko brzo brbljanje :) .ma mozda bi snoop i bio ok, tj mislim ako bas mora... u svakom slucaju apsolvirali smo da jz sux :bigblue:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
Guest Rob_Zombie

Chinjenica - Mnogi ljudi koji danas slushaju to shto slushaju su pochinjali sa LP-om!

 

Chinjenica - Koliko god neki pljuvali Rapcore / NU metal i u tom pravcu ima dosta dobrix bendova, pogledajte pochetke repcora i sve tje biti jasno... Anthrax, sastavni deo velike trash chetvorke... I Posle ne valja rapcore... Mozhda danashnji, pojedini... Nikako da se dokopam ovog novog albuma da preslusham, ali ortaci rekoshe da e krsh... Hybrid Theory je bio odlichan, Meteora solidna, pa me sada i ne chudi da je ovaj novi sranje. Peace

Share this post


Link to post
Share on other sites

Linkin Park je prva grupa koju sam pocela da slusam i bas sam bila hXc fan. Cim je Encore izasao ja sam prekinula da ih gotivim skroz. Sad ovaj emo album me bas iznervirao, bio je letos koncert i drustvo mi islo i kazu da je super bilo. Ne znam kako, al valjda su puno starih pesama svirali.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 5 months later...
brate gresis. kako korn ima duet "children of the korn" s hip hoperom i ono bruka zvuci :muzicar:

 

s jz-om je ok odradjeno. lepo zvuci kad neko fino uskladi hop i nu, moz da ispadne dobro skroz :da:

Ajoj, 'malo' kasnim, al' ajd. :D

 

- Korn ima saradnju ne sa bilo kim, vec sa Ice Cube-om. Pesme: "Wicked" (Cube-ova stvar koji su oni obradili), i "Children of the Korn" (zajednichka)...

- LP ima saradnju sa jay-z-em, i rezultat je chisto spajanje dve pesme sa osrednjim rezultatom...

Definitivno ne moze da se poredi sa prethodnim stvarima (remix: "Wicked", i saradnja:"Children of the Korn").

 

Jbg. jednostavno, prve dve kidaju, dok je jay-z-eva saradnja bilo chisto ubacivanje stihova u vec dobru pesmu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

rtist: Linkin Park

CD title: Live from SoHo, NY (EP) (iTunes Exclusive)

Released date: February 21, 2008

Genre: Alt. Rock

Quality: 320(CBR) Kbit

Channels: 44Khz, stereo

Total size: 47,8 mb

 

Song title:

 

01. Wake

02. Given up

03. Shadow of the day

04. My December

05. In Pieces

06. Bleed it out

 

 

Linkin Park- Live From Soho Live EP

 

www.mediaportal.ru

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...