Jump to content

Winamp vs. Foobar


marcoman

Recommended Posts

Probajte i AIMP-odlican je,a tek final ima da bude lom posto je jos uvek aktuelna beta verzija :da:

I o da-distribuira se pod GPL licencom :lol:

A sto se tice image viewera za Win-moj ubedljivi favorit je Irfan View-mali,brz,jednostavan,besplatan,plus ima alate za neke osnove manipulacije+paket pluginva za neke dodatne stvari sto verujem interesuje i vecinu ljudi-kome jos treba onaj AceDce bloat koji nije bas i jeftin...

Edited by Full_Metal_Yakuza

Share this post


Link to post
Share on other sites

daluje simpaticno, ima tabovane plejliste, pun je opcija... brz je i ne jede mnogo memorije..

 

Ovo deluje kao konkurencija foobaru (winamp je naravno ispao iz konkurencije odavno :) )

 

Btw ova tema se pokazala kao korisna : ljudi su saznali za alternativne (to jest, bolje) image viewere i media playere u odnosu na djubre koje inace koriste (winamp, wmp, acdsee...) :mrgreen:

 

Sa cu da vidim dal lastfm ima podrsku za isti... Bah, nema :(

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Лепо, убацили су ауто - таг опцију. Додуше, на серверу с којег скидају податке Песме са Севера немају, скроз неки други наслови песама су стављени.

Share this post


Link to post
Share on other sites

kako si skinovao windouz? jel to windows blinds?

 

Nije Windows Blinds. Njega sam koristio u vreme Windows 9x kada nije bilo ovako fancy maski u OS-u bez modovanja shell-a. :) U pitanju je patchovani uxtheme.dll (da bi 3rd party maske mogle da se instaliraju), i ChaNinja RC3 maska. Na deviant art-u postoji galerija od tog umetnika, a temu možeš da downloaduješ i na još par mesta koja se bave modovanjem Windozeta. Btw, ovo mi je omiljena tema za XP, veoma kratko mi nije bila na kompu od 2002 kada sam je otkrio (čini mi se).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije Windows Blinds. Njega sam koristio u vreme Windows 9x kada nije bilo ovako fancy maski u OS-u bez modovanja shell-a. :) U pitanju je patchovani uxtheme.dll (da bi 3rd party maske mogle da se instaliraju), i ChaNinja RC3 maska. Na deviant art-u postoji galerija od tog umetnika, a temu možeš da downloaduješ i na još par mesta koja se bave modovanjem Windozeta. Btw, ovo mi je omiljena tema za XP, veoma kratko mi nije bila na kompu od 2002 kada sam je otkrio (čini mi se).

 

Jes dobar skin. Mada, ja već duže vreme koristim Milk2 skin koji mi baš godi jer taksbar držim gore (ima u temu screenshotovi desktopa ;) ).

Share this post


Link to post
Share on other sites

jok - nisu kompatibilni ni mrvu.

 

Pih neka hvala-onda cu da koristim Aimp-preko njega radi Enhacer bez problema kao i jos Winamp pluginova-hihihi

Inace ne znam da li ste primetili-ali je Aimp prilicno lagan sto se resursa tice za razliku od novog Winamp-a koji je pravi tiranosaurus :)

A Aimp ima(skoro)sve sto i treba da ima jedan muzicki player :pivopije:

Edited by Full_Metal_Yakuza

Share this post


Link to post
Share on other sites

aimp jeste lagan, i poprilicno ima funkcionalnost foobara... jedino sto ga last.fm (jos) ne podrzava.

Svakako je bolji od winampa...

Ja sam licno protivnik tih kojekakvih DSP plaginova. Ako je zvuk skrsh, tesko da ce ga softversko procesiranje uciniti manjim skrshom. Najdalji vid procesiranja koji koristim je bass i treble na kartici ili pojacalu :)

Uostalom, svaki SB od live pa nadalje ima neke svoje dsp efekte koji su barem hardverski.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

aimp jeste lagan, i poprilicno ima funkcionalnost foobara... jedino sto ga last.fm (jos) ne podrzava.

Svakako je bolji od winampa...

Ja sam licno protivnik tih kojekakvih DSP plaginova. Ako je zvuk skrsh, tesko da ce ga softversko procesiranje uciniti manjim skrshom. Najdalji vid procesiranja koji koristim je bass i treble na kartici ili pojacalu :)

Uostalom, svaki SB od live pa nadalje ima neke svoje dsp efekte koji su barem hardverski.

 

Ubacice,ubacice-jos uvek je beta verzija :da:

Tja sta znam-zaista je bolji zvuk preko Enhacera-pogotovo preko moje SB Audigy 1+pojacalo kombinacije :)

Treba samo iskljuciti stavku boost(samo izbolicuje zvuk,iako pojacava) i ambience i vozi :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...