Jump to content

Automobili


Nazzgul

Recommended Posts

I meso, cumur i resetku :D i pivo naravno :pivopije:

 

 

To je vec izlet a ne offroad. na iste stvari mozes da izgubis pola dana, a i posle istih se dobro spava, takodje nije bas tako neozbiljno za pijancenje.. Samo jos da si rekao i neke cice da povedu.. i propala zurka :P

Edited by Nazzgul

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zavisi kakav offroad :)

Ako je muski onda idemo na teren,sta ce nam ribe,nije to za njih

 

Samo ponesite sajle za izvlacenje i to je to! Have Fun!

 

Bez sajli nigde,inace odosmo u kurac.Danas sam bas pitao ortaka da se nadvlacimo,on sa freelanderom a ja sa nivom i nije hteo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

nije do kobasice, nego do auta, sunce vam sponzorsko.. :)

 

 

 

 

sta je razlika izmedju gl i gsl oznake..? u sljedecih par nedjelja trazim bolj(ij)e auto, pa na nekim passatima i audijima citam te glupe znakove sto ne znam ni sta znace..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tip s kojim sam se ranije druzio juce je kupio Alfu 156,full oprema 2000 god za 7000 evra.U Bubanj Potoku.E a pre neki dan,stojim sa ortakom na raskrsnici na bregu i kako je trotoar malo visi od puta tacno se vidi kad auto krene da se spusta nizu ulicu unutrasnjost.I sad neki tip sa 745i ide mozda 30 km/h,kad je izasao na pravac tako mu je nabio gas da se tacno videlo kako mu je skocila kazaljka obrtomera u crveno.Motor se nije drao,vec je samo cudno zapistao kao da ima unutrasnje sagorevanje :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

lepshi je malo ali nije bio brzi :D

alfa od jednog dechka sa zvezdare ;)

 

aVqoWtS.jpg

aVqpcWS.jpg

 

Nice... Lepsa bi bila crvena... Ali u svakom slucaju odlican primerak!!!!

 

Tip s kojim sam se ranije druzio juce je kupio Alfu 156,full oprema 2000 god za 7000 evra.U Bubanj Potoku.E a pre neki dan,stojim sa ortakom na raskrsnici na bregu i kako je trotoar malo visi od puta tacno se vidi kad auto krene da se spusta nizu ulicu unutrasnjost.I sad neki tip sa 745i ide mozda 30 km/h,kad je izasao na pravac tako mu je nabio gas da se tacno videlo kako mu je skocila kazaljka obrtomera u crveno.Motor se nije drao,vec je samo cudno zapistao kao da ima unutrasnje sagorevanje :)

 

JEbi ga Nemci su se dosta potrudili da im automobili ne zvuce uopste sem M modela... Pisti pisti i treba da pisti ali ide kao vihor ili mozda gresim?

 

 

Nice pet... iliti sto bi mi rekli lepi ljubimac, lepi tockovi mnogo lepo stoje 17ice Stilu...

 

Nesto se premisljam.Poceo je jako da mi se svidja Fiat Coupe.Najjaca verzija 2.0,217 ks,max brzina 250 km/h,a prodaje ovde jedan lik za 3000 evra...

Imate na wikipediji fabricke brojke za sva 4 modela

 

Ko bre prodaje Coupea za 3000 eura? Stranac ili domaci? Samo moras da pazis jer ako je 20v turbo, turbo je toliko lose odradjen u ovom modelu da je to za pricu... Pogledaj kako ubrzava preko 2500 obrtaja, ako te preko ne lepi za sediste verovatno je turbina otisla... A to je samo takav trosak...

 

Jel' to mislite na onu nakaznu Fiat Barchettu ili šta?

 

Ne posti Fiat Coupe a ne nakazna Barchetta...

 

bdesignfiat_big.jpg

 

Samo ovo je Virtual tuning

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije stranac,domaci.Ne poznajem lika ali mi je rekao ortak koliko trazi,vozio se on u tome kaze da ti stane disanje kad mu nabije gas.A i vidjam cesto ga przi po gradu,jedno vece smo sedeli na parkingu u kolima i vidi se cela glavna ulica.Naisao taj sa fiatom i krene da obilazi,jebote kad je roknuo gas a ovaj je poleteo kao raketa.

 

26891807in3.jpg

19uf1.jpg

12qq8.jpg

67670802kn7.jpg

31095410vw5.jpg

14ih9.jpg

 

Sto bi rekli u reklami za Holsten-RESPECT

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Steven Seagal: Znam za ovu Ladu Rivu video sam ja na mnogim tuner sajtovima... Ali sto nosi Nissan-ov Skyline motor 2500 cm3 biturbo... DNO... Vrata mi se licno ne svidjaju ali izvedba ovog auta je vrh... Sta covek moze sve kada ima love...

 

Inace kazi mi jel ces kupiti Fiat-a? Imas neke slike tog auta? Jel je 16v turbo ili 20v turbo?

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Tuboboy

lepo izgledaju 17ice,ali sam morao da ih skinem kad je bio onaj sneg...

auto je josh nizi pa sam stavio malo vece opruge zbog snega....

prvo shto sam chistio ulicu ko buldozer,drugo gume su mnogo shiroke,i imaju letnju sharu,pa nisam mogao da izadjem iz snega sa parkinga....

sad su na njemu 16ice OZ superturismo sa nekim gumama balonjarama (205/60/16)

 

@StivenSigal

nemoj Coupea jer je mator...osim toga to ti je auto bugrarskih repera(ima ga u svakom njihovom spotu)...

lepo izgleda (od napred),lepo ide,al ono...

da valja ne bi bio 3 soma evra...

ovde se ljudi loze na njih jel liche na ferrari,pa lepe ferarri nalepnice,a auto sa 15icama,ima zvuk ko reno 4,i koshta 2,3 soma evra...

Edited by Hatebreeder

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je auto tako prokleto nizak da kacim skoro svaku bankinu, ne mogu da ga popnem ni na jedan trotoar, juce sam bas zestoko ogrebao branik penjuci ga u Yu business center, popizdecu, a auto nije budzen da bude nizak nego je tako fabricki glupo uradjen :( U pitanju je inace Golf 4

 

jel neko probao restilizovanu verziju Pezoa 406 sa 1.8 motorom? Mislim da ima oko 135ks

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...