Jump to content

Automobili


Nazzgul

Recommended Posts

slazem se za VW svakako, a za skode nisam bas informisan pa ne mogu reci..

sto se tice francuza, meni su pezoi sasvim ok, neki manje neki vise.. dok mi je 407 bruka auto.. a od starijih ni 406 nije los. od citroena su mi dobre obe verzije c4...

не слажем се за голфа, возим 91. год и презадовољан сам

немам пара да купим нека новија кола

али голф је дефинитивно ок

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

не слажем се за голфа, возим 91. год и презадовољан сам

немам пара да купим нека новија кола

али голф је дефинитивно ок

 

 

Pa imao sam i ja Golfa to godiste, benzinca 1600ccm sa plinom, znaci mrcina koja se ne kvari, ide kao blesav, ali brate i pored toga mislim da je ipak precenjen, cak i Golf 2 jer pazi gledam na auto pijaci koliko para traze, pa to je pljacka. Moj drug nedavno kupio dvojku 1991 godiste 1.6 dizel i dao za njega 2900eur ... covece taj auto skoro proslavlja punoletstvo .... strasno... mada meni odgovara sto je VW precenjen jer i ja vozim tu marku. Stvarno su dobri automobili, za godinu i po dana na mojoj 4 ni jedan jedini kvar, ni jedna intervencija, isao sam na more sa njim, svuda i stvarno je bruka, ali brate ne smem da ga ostavim na ulici, krade se nenormalno, ali i ja sam dosao do njega tako sto je prethodnom vlasniku ukraden i kada je platio 2000 eur otkupa odlucio je da ga proda istog casa i eto tako sam ja dosao za relativno pristojne pare dosao do dobrog autica..... sada mogu za njega da dobijem 7000 i 'ladno dodam jos plafon 1000 eur i kupim jedno 4 godine mladjeg Pezoa 406 dizelasa sa solidnom opremom a kojega niko ne krade.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

sada mogu za njega da dobijem 7000 i 'ladno dodam jos plafon 1000 eur i kupim jedno 4 godine mladjeg Pezoa 406 dizelasa sa solidnom opremom a kojega niko ne krade.....

И да се удесиш за Врбицу, што би рек`о наш народ!

Што скакати са коња на магарца! :no:

А што се тиче 307-ице, то се неко гадно проср`о, тај аутић је кева! :da:

 

Јбг, како и не би било прецењено?!

У овој земљи сви тргују којекаквим аутомобилима, својим, туђим, краденим, свако налази за сходно да се уграђује у цену!

Ни мање земље, ни већег сиромаштва, ни скупљег бензина, сви нешто кукају, а исто тако сви нешто возе! :no:

 

Иронија је да `88. када сам се доселио у Миријево, иако се живело далеко боље, није постојао проблем паркирања и било је увек довољно места.

Данас паркира где ко стигне, на улици, бандери, зеленој површини, у дечјем паркићу, јер нема довољно места!

Аутомобила је к`о гована, на све стране!

А кад погледаш више од половине тих аутомобила су или кршеви или крадена возила.

Брука! :da:

Edited by Селектор

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo ti jedan odlican sajt pa pogledaj sta mozes pazariti

http://www.polovniautomobili.com/

A evo ti jedan forum gde mozes pronaci uzasno mnogo korisnih informacija oko polovnih automobila, znaci pisu ljudi o svojim licnim iskustvima, nema mnogo proseravanja, mastanja...

http://www.vrelegume.co.yu/forum/index.php

I nikako ne uzimaj Zastavu, to nije auto, to je zajebancija.....

Da znam za te sajtove.. Ma ne bi uzimao zastavu ni da mi platis. :D

 

Inace kako Vas se cini ovo? I Medicina man bi mogao ovako nesto da pazari ako proda Skodu

http://www.polovniautomobili.com/auto_ogla...ji.php?id=47003

Pff.. 9 godina staro - previse... :surprised:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

 

Kao sto rece Nesha to je stranac kojeg ne mozes da registrujes ovde pa je zato takva cena, a inace pogledaj mu likometrazu, ako pise toliko racunaj da je realn kilometraza dva puta veca.... a jos staro 11 godina, znaci oko 3 godine starije od onog Audija kojeg sam ja simpatisao.

 

A sto se tice Pezoa 307 meni je taj auto prelep, po gabaritima je kao i Golf 4 samo nekako ima sveziji dizajn, ne krade se, mada malo je skuplje odrzavanje, ali jbg gledam malo cene, recimo golf 4 2002 godiste je 10.500 eur ako lici na nesto, a Pezo je 2.000 eur jeftiniji. Moj komsha je kupio skoro 307 pa sam malo testirao, a sad cekam da prodje neko vreme da vidim da li ce imati problema. Opet kazem, vozim VW gotivim ga, ali ipak za mene je ludost dati 10.500 aur za auto star 5 godina za koji ko zna kako je vozen, koliko je presao.... za te pare mogu novu Astru da kupim sa sve celofanom i nulama na brojcaniku ;)

 

A sto se tice krsheva po gradu ja licno mislim da je nov Yugo ili stojadin sto puta gori krsh od najgoreg Sabackog polovnjaka jer taj polovnjak bar ima air bagove i abs i ako se spucas mozda ti se i otvore begovi, a kod Yuga i keca jedino mozes da okacis krstic na retrovizor i da se molis Bogu da ces nekako preziveti ako dodje do sudaa. A inace smatram da se treba boriti protiv polovnjaka tako sto bi se povecanjem godista automobila povecavao i iznos osiguranja za taj automobil, sto je i logicno, a recimo davale povlastice za one koji kupe novo ili sto novije. Hrvatska je sustila carinu na uvoz novih automobila na 1% i tako je prilicno podmladila vozni park i ucinila voznju bezbednijom, a da jos i ne pricam koliko imaju povoljnije kredite.....

 

A kada su polovnjaci u pitanju, takvih stvari sam se nagledao da to nije normalno. Prica mi neki lik, kaze nasli u Nemackoj Golfa 4 starog 6-7 godina presao 380.000km, ali izgleda ok, nije pocepan i udaran i oni vrate kilometrazu na 80.000 i prodaju nekom liku za dobre pare a jadnik odusevljen kako je za pristojne pare kupio auto koji dobro izgleda a malo je presao. Moj drug inace u Rumi kupio polovnog Passata starog dve godine, posle par meseci ode sa nim u Nemacku i svrati na auto pijacu u Minhen cisto da malo pogleda cene i vidi Passata poput njegovog ali cena ista kao sto ga je on platio u Srbiji sve sa carinom i porezom i pia on Nemca kao otkud takva cena i objasni mu da je on njegovog kupio ovde za te pare, a Nemac kad je cuo koja zemlja je u pitanju samo se nasmejao i rekao mu da je u Srbiju prodao masu automobila, ali ni jedan nije bio a da nije udaren i sa astronomskom kilometrazom, sto se posle ispostavilo tacnim jer je prijatelju na Passatu posle riknulo ovo, ono, a kada su mu polirali auto u krilu se pojavio komarac, sto je nemoguce da se desi u lakirnicama VW. Da ne duzim dalje ima jos masa jezivih primera tako da covek definitivno mora da otvori cetvoro ociju i pazi da ne bi bio zajeban :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dodatni komentari:

Stranac Iz Svajcarske.

JA nisam ni video.. jebem li ga.

A pise stranac: NE.

Koja je to fora?

 

Kao sto rece Nesha to je stranac kojeg ne mozes da registrujes ovde pa je zato takva cena, a inace pogledaj mu likometrazu, ako pise toliko racunaj da je realn kilometraza dva puta veca.... a jos staro 11 godina, znaci oko 3 godine starije od onog Audija kojeg sam ja simpatisao.

E da i ja sam se pitao da li mu je skidana kilometraza... :surprised:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...