Jump to content

Automobili


Nazzgul

Recommended Posts

Gazda teretane u koju idem ima hondu cruiser za americko trziste, table na visconsin... Lici na harleya, ima 1300ccm i 120 ks..

 

Kaze da godisnju registraciju placa 50 usd, a da bi ovde morao 500 e kad bi ga preregistrovao.. Smeh koji su lopovi kod nas...

 

Kad imas auto, gore nego kad imas troje dece (u finansijskom smislu)...

 

Takodje kaze da tamo registruju i kola za tolke pare, samo dobijes nalepnicu, nalepis na tablicu pozadi i napred i miran si godinu dana...

 

Boli ih uvo dal ti se auto raspada, dal imas kocnice, soferku... samo ti izmere emisiju ugljen dioksida i ako je ok, U free to go...

 

Cak te ni policija tolko ne cima... samo vide nalepnicu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je Passat fantastican auto, pogotovo B5 i B6, mnogo su jaki, veliki, udobni, a ne trose mnogo (tu mislism na TDI varijante) i nije skupo odrzavanje, a sad ako hoces da ga gazis i nije ti bitna potrosnja imas onaj 1.8T koji ima oko 150ks, mada i dizelasi su brzi, imaju jako dobar obrtni moment. Jedina konkurencija ovom Passatu je Audi A4 koji mi se takodjer jako mnogo svidja.

 

Jeste, ima za 7500-8000 da se nadje dobar, ucivan Passat. Evo jedan moj prijatelj je nedavno kupio, doduse 1997 godiste, porva serija B5 (ima zeleno svetlo u instrument tabli umesto smekerskog plavo-crvenog) znaci TDI od 90ks (najslabiji TDI motor, ali zato najdugotrajniji i najizdrzljiviji jer je manje opterecen) platio ga je 7200 i nema sta da ulaze u njega, samo sedi i vozi. A registracija nije mnogo, mene Golf 4 izadje 15.000 znaci za taj Passat nema teorije da je vise od nekih 18.000-19.000 dinara. I sto je najbolje od svega kupis ga, uzivas u njemu par godina, nema nekih tu ulaganja,a posle ga prodas za skoro iste pare koliko si ga platio.

 

Inace Mustang brate, ako je iko u istoriji bio dvolican i zabadao nam noz u ledja to su bili "braca rusi" samo sto mi to olako zaboravljamo...... da je neko mom matorom '68 dok je sedeo u rovu i cekao da li ce ruse da izvrse invaziju na SFRJ mislim da bi ga odmah .... sorry za offtopic ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imas Cherokee od 4000 i 5200.I onaj Hemi od 5700

 

96grandcherokee.jpg

jeep_cherokee_blue_bull_bars.JPG

Jeep_Grand_cherokee_ext_5.jpg

 

Kazu da su najprohodniji terenci,ali s obzirom na to koliko kostaju,koliko trose i sta sve povlace za sobom za 3 puta manje pare mozes da kupis terenca koji je za nijansu losiji na terenu...Ameri su debili,ne razmisljaju o tome.

Edited by Josif Visarionovič

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da Amere nesto i ne bole brige za gorivo iz razloga sto jos uvek imaju toliko goriva da ne moraju da brinu o tome...

 

@Roty znam da jesu, jbg, sta da se radi, ipak su oslobodili Beograd, uz kolateralnu stetu naravno.. Kamata uvek :)

 

Nego, znas li da taj pasat trosi najdalje 8 litara u gradu, mada ni toliko kaze ovaj car sto me vozio...

 

kaze da na auto putu kad ga spici 200 kmh ne izadje iznad 7 litara...

 

lud auto, jako ekonomican i snazan za ekonomicnost kao i kubikazu...sve u svemu, strasan auto....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa evo moj Golf SDI i kada ga vozim agresivno po gradu, koliko on moze da se vozi agresivno, nikad mi nije presao preko 6 litara, a na otvorenom putu na ibarskoj trosio je ispod 5 litara, doduse penzionerske voznje - 90km/h 2000 rpm u 5 brzini vecina puta

 

p.s. Rusi koji god da su grad i zemlju tad "oslobodili" ubrzo su i okupirali i samo zahvaljujuci Titu koji je '48 pokazao hruscovu i Staljinu kurcinu, a doticni se uzentali, mi nisno imali Beograd pod ruskom okupacijom. Na zalost nasi svi istocni susedi su osetili sta znaci kada te prijateljska i bratska rusija "Oslobodi od okupatora" :(

 

Inace skoro sam testirao komshinog Pezoa 307 2.0 HDi i ni malo mi se ne svidja, znaci kombinovana voznja, malo picili po gradu, malo auto put a komjuter pokazuje prosecnu potrosnju 6.5 sto je za mene previse, pogotovo sto ga nismo kidali. Ipak su SDi i TDI mnogo stedljiviji. A inace taj VW faznom "pumpa - brzgaljka" nije skup za odrzavanje, za razliku od common rail dizelasa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imas Cherokee od 4000 i 5200.I onaj Hemi od 5700

 

Kazu da su najprohodniji terenci,ali s obzirom na to koliko kostaju,koliko trose i sta sve povlace za sobom za 3 puta manje pare mozes da kupis terenca koji je za nijansu losiji na terenu...Ameri su debili,ne razmisljaju o tome.

 

 

Realno, za coveka koji ne vozi off road, kupovina Cheerokee-ja je bacanje para..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam šta me nanese na њњњ.србованје.цом, ali, kad se već tamo nađoh, par bisera prikladnih za ovu temu:

 

Tuning #1:

http://www.srbovanje.com/modules/myalbum/p...1751#xo-content

 

11751.jpg

 

Tuning #2:

http://www.srbovanje.com/modules/myalbum/p...1719#xo-content

 

11719.jpg

 

Auto oglas #1:

http://www.srbovanje.com/modules/myalbum/p...1651#xo-content

 

11651.jpg

 

Auto oglas #2 (Josife, ovaj je za tebe):

http://www.srbovanje.com/modules/myalbum/p...1637#xo-content

 

11637.jpg

 

Muzika:

http://www.srbovanje.com/modules/myalbum/p...1505#xo-content

 

11505.jpg

 

Ima još dosta dobrih zajebancija, ali da ne silim.

 

Srbovanje > Galerije > Vozni park:

http://www.srbovanje.com/modules/myalbum/v...m=10&cid=11

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najjaci je onaj jugic sa ovim svetlima, ja sam se pre dve godine vodio mislju da treba uzeti jugica i srediti ga (ne znajuci kolko mu je losa sasija). Imao sam IDENTICNU ideju za svetla nazad, bas sam mislio da je moguce tako ih poredjati. Drago mi je da je neko tu ideju sproveo u delo, jer super izgleda...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne kapiram te pojmove, pa poznato je da se ljadzeri loze na vw vise nego ista...

 

Mislim, nemojte da me shvatite pogresno, ne zelim nikoga da uvredim, i ne generalizujem stvari, ali znatan je broj takvih ljudi i nimalo zanemariv...

 

Pazi , i ja ih gotivim, ne balavim sad za njima, ali su dobra to kola i kvalitetna nadasve. Priznajem ih jednostavno.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Loze se na VW ljadze, to je tacno, ali iz pogresnih razloga, jer misle da je to vrh automobilske industrije, da je trkac, a da malo trosi, hoce da se trkaju sa dizel mashinama i misle da je to auto za trku, sto rece jednom Hatebreeder, a to auto je sve samo nije pravljeno za trku (izuzev R32) tako da masa tih ljadza koji imaju pare i VW brukaju ostale nas koji ne razmisljamo tako. Ima i lepsih i boljih od VW i to mnogo, mnogo, ali u zemlji Srbiji onaj ko zeli da se relativno udobno vozi, da ima pouzdan auto, ne zuri, ne juri, ne trka se, zeli da kad posle par godina pozeli da proda auto dobije pristojan novac za njega - on kupi VW, Audi ili ako nema za njih onda Opel.

A ovaj lik sto je stavio ove stopaljke je ljadza i to ljadza na kvadrat!!!

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovde se uglavnom trkaju sa bmw-ima i mercedesima.onda se cesto desi loze se likovi na nekim krsevima i uleti ludak sa bmw-om 745 i najebe im se keve.letos neki likovi se palili i mafioza sa 645 ih razdere u 3 metra.kakav to zvuk ima ga mu pritines gas,pisti kao macka kad joj stanes na rep

Share this post


Link to post
Share on other sites

E sto sam danas video Porche Carrera na Cukarickoj Padini.. Lol.. Kakav automobil.. Bruka!!

 

Izvinjavam se bilo mi je nesto muka da ga slikam, posto mi je telefon bio u torbici, zakacenoj na bajs..

Edited by Nazzgul

Share this post


Link to post
Share on other sites

Carrera je genijalan auto. Svidja mi se mnogo ovaj poslednji koji je izasao, posebno Carrera 4S. Vidjam stalno jedan u sumarsko zelenoj boji. Perverzija!

 

Carrera Turbo:

2007-Porsche-911-Turbo-Blue-Side-1280x960.jpg

 

Savrsenstvo. Svidja mi se vise od bilo kog Ferrari-ja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hehe,juce odem ja kod ortaka u garazu kad ono tamo nova Toyota Yaris.ja ga pitam sta ce mu to kaze on 'eto tako'

To je onaj se troumi izmedju onih automobila,ipak je odlucio da kupi audi a5

 

A ortak iz beograda je prodao vectru i kupio ovo

2007-Ford-Mondeo-Sedan-TOP.jpg

 

Jebote sve neke ortake imam koji menjaju kola kao carape :D

Ja jedini vozim socijalnog ladilaka 100 god :)

Salim se naravno,s obzirom da sam zaludjen terenskom voznjom sta ce mi bolje od lade...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cekaj, pa nema veze, ako to tebi predstavlja zadovoljstvo, sto ga nebi vozio, bez obzira sta ti pricali ili pokusavali da ti pricaju..

 

A5 je do jaja auto, salji neke fotke kad bude uzo, obavezno..

 

Fordic je ekstra, lep dizajn, kvalitet na nivou, dobar auto sve u svemu.

 

Nego, sta ce mu jaris ako ce a5 da uzme, kao drugi auto jel?

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Carrera je genijalan auto. Svidja mi se mnogo ovaj poslednji koji je izasao, posebno Carrera 4S. Vidjam stalno jedan u sumarsko zelenoj boji. Perverzija!

 

Savrsenstvo. Svidja mi se vise od bilo kog Ferrari-ja.

 

 

Prelep automobil. Slazem se. Jednino sto mi se ne svidja je to sto nema mesta na zadnjoj klupi..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...