Jump to content

Automobili


Nazzgul

Recommended Posts

Evo jedan zanimljiv link.

50 Najgorih automobila svih Vremena.

 

http://www.time.com/time/specials/2007/0,2...1658545,00.html

 

Ko bi poverovao da se BMW 7-series i Hummer H2 nalaze na listi, rame uz rame sa yugom :)

 

 

Shto se Hummer-a tiche, H1 je definitivno najbolji (i po meni najlepshi), shto dokazuje i njegova cena.

 

HT.jpg

Edited by Hellbilly

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ Routasydan

 

Ipak je filter vazduha 300din, i stelovanje plina 200din.

 

Ali isplatilo se.. Ne verujem kako mi sad bolje vuce automobil, i ono naj bitnije ne gasi se na ler gasu..

 

 

Nego treba nasuti pun rezervoar plina 14og uvece, od 15og poskupljenje..

 

 

@ Vlaja Buraz

 

Extra ga je uradio, ali ne kapiram sta ce nekome malterska kolica, blokovi, armature i ostala zidarska 'sranja' u M5ici..

Edited by Nazzgul

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dragi moji prijatelji, znao sam da je previse lepo da bi trajalo to sto mi se auto nije pokvario za dve godine i evo, dosao je taj dan. Drndalo m kvacilo, culo se, curilo ulje. Oteram kod majstora, kad ono otisla korpa, lamela, set kvacila, a menjac je neko pre mene radio,, vario, lepio i totalno urnisao, moram da kupim nov menjac ili polovan, mada ce lik pokusati da ga osposobi. Steta ce biti jako jako velika, sigurno znacajno preko 500 eur. Cim ga sredi, prodajem ga i neka se tera u p.m. poluuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuudeo sam :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne daj se, uz tebe smo.

I ono, sem ako ti majstor nije baš čovjek od povjerenja, potraži i drugo mišljenje, znaš i sam kako majstori od muve slona prave.

 

Meni je jedan limar za popravak one zajebancije na petim vratima Zafire rekao da je to "posao od tri dana" (skidanje lajsni, peglanje, kitovanje, lakiranje), a ja odem kod drugog čovjeka koji je to napravio za 4 sata.

Share this post


Link to post
Share on other sites

MA znam sve to, vec sam potegao neke veze i nasao nekog lika u Zemunu koji radi samo menjace i nista drugo, a prijatelj sam sa njegovom bivsom devojkom pa se ona tamo zalozila da mi se to oradi sto bolje, brze i povoljnije. Sad cu da vidim sta ce biti. Kada se sve okonca moracu da se saberem, da vidim koliko sam para dao, pa da zajedno sa majstorom vidim da li da posle vega toga zadrzim auto, ili je bolje da ga odmah i sto pre prodam. Kupovina polovnjaka je lutrija u kojoj covek ima male sanse da kupi nesto dobro, jer svi prodaju polovan auto kad nesto rikne, kao i ja sad.....jbg sta da se radi. Ako ga majstor odradi dobro i garantuje da je sve ok i da ce jos dugo ostati ok, onda ga mozda i ne prodam, ali postoji i mogucnost da se dogovorimo da on cisto nesto zakrpi, zamaskira i da ga lepo prodam. Za par dana cu znati vise :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...