Jump to content

Automobili


Nazzgul

Recommended Posts

Alfa_147_71.jpg

 

Alfa_147_67.jpg

 

Uklapa ti se u budžet, prelep dizajn ( neuporedivo atraktivniji od Golfa ) ... razlog drastičnog pada cene nije kvalitet ovog modela.

Već imidž koji godinama prati Alfu Romeo. Vredi svakako pogledati. :da:

 

 

Vlajo Boro: Koliko Zagrepčanin traži za Red Astru ? Nisam kupac, čisto me informativno interesuje. Prelepa je, btw.

Ovo kosta samo 8000? Dao bi na keca da imam te pare

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koliko Zagrepčanin traži za Red Astru ? Nisam kupac, čisto me informativno interesuje. Prelepa je, btw.

Nije auto na prodaju, a evo ti podaci pa ako ti se da računaj:

1.9 cdti 150 ks cosmo + sport, spušten 5 cm einbach-ove opruge, distance naprijed 10mm iza 15mm, finichi rimini 18" felge, k&n filter, riegerovi spojleri, muzika 500rms, pioneer mp3

 

cijena...uf..prednji i zadnji branik, ukrasna lajsna prednjeg branika, krovni spojler, pragovi, obrve prednje i zadnje, opruge, filter zraka i distanceri... oko 16.000 kn.

1 euro ~ 7.19 kuna

A provjeri koliko bi koštala u Srbiji Astra 1.9 CDTI sa Cosmo paketom opreme.

 

***

 

Što se Alfe tiče, ova crvena sa oglasa je odlična, i taman troje vrata.

Ja moram da priznam da me užasno nerviraju "sakrivene" kvake na zadnjim vratima na 146 i ovom modelu.

Sva sreća pa je to ispravljeno na 159.

(Moram priznati da sam virio na Alfa Romeo sajt ovih dana da vidim kako se kreću cijene za 159.)

:redface:

Edited by Vlaja Buraz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja nijednog dilera nisam video da vozi murano , a vidis de zivim (jedino stereotipno s cim se slazem je da ima gudre kod mene)...

 

Sta voze dileri koje si ti video?

Inace moj komentar je bio u duhu Jeremy Clarksona.

 

 

 

Alfa 147... bombona. Samo ovi sto su na prodaju su matori i mnogo su prosli.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa dobro, mozda je covek tako iskomentarisao, ali to vise za Englesku vazi..

 

Pa uglavnom BMW i Audi, mada ima tu i klinaca sa skutercicima... Ma uzas...

 

E sjajna ova alfa.

 

Moj drugar ima 146 iz `97 i mogu vam reci da je sjajan auto samo mu je lamelu morao da menja a ostalo je sve OK.

 

Cak ga i vozi malo zustrije ponekad..

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

0137007.4.jpg

 

0138007.4.jpg

 

Novi detalji vezani za Seat Exeo.

http://www.tportal.hr/automobili/autovijes...5006.html?pos=5

 

Nedavno sam ga ugledao u galeriji sa Pariškog sajma, i bila je tu samo jedna sličica, ali mi se baš svidio. Sprijeda. Sad vidim da nije loše ni straga.

Liči mi na Omegu B, piše ovdje da je izgrađeno na bazi prošle varijante A4, pa kontam da bi mogao biti pun pogodak, s obzirom da već imamo (unutar VW koncerna) A4 i Passata, a ovaj bi imao sve što imaju ta dva, ali bi morao biti cjenovno negdje ispod navedenih. U tekstu se obećava solidna serijska oprema, živi bili pa vidjeli.

 

Pored toga:

112_0810_13z%20ACDC_brian_johnson%202007_Rolls-Royce_phantom.jpg

 

http://www.motortrend.com/features/consume...rive/index.html

 

Brian Johnson, AC/DC pjevač, priča o ljubavi prema vozilima sa motorima sa unutrašnjim sagorijevanjem.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nadjoh polovan menjac na jednom mestu, lik trazi 600 eur, a na druga dva mesta kazu da mogu da nabave,ali ne bi bilo ispod 600 eur. Zvao majstor ai rekao da, ako je ikako moguce, zavare to i srede i da mi ne pada na pamet da dajem toliko para jer vec sam pukao 250 eur na korpu i lamelu, a treba i neki semerinzi i dihtunzi da se rade. Ali kaze majstor, ako uspeju da dobro zavare menjac da ce mi raditi jos dosta vremena i to sasvim ok. E u tom slucaju cu voziti automobil jos godinu dana, a onda ide na prodaju, taman cu imati jaci budzet, a cena novih automobila ce pasti zbog smanjenja carina.

 

Kakav horor!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nadjoh polovan menjac na jednom mestu, lik trazi 600 eur, a na druga dva mesta kazu da mogu da nabave,ali ne bi bilo ispod 600 eur. Zvao majstor ai rekao da, ako je ikako moguce, zavare to i srede i da mi ne pada na pamet da dajem toliko para jer vec sam pukao 250 eur na korpu i lamelu, a treba i neki semerinzi i dihtunzi da se rade. Ali kaze majstor, ako uspeju da dobro zavare menjac da ce mi raditi jos dosta vremena i to sasvim ok. E u tom slucaju cu voziti automobil jos godinu dana, a onda ide na prodaju, taman cu imati jaci budzet, a cena novih automobila ce pasti zbog smanjenja carina.

 

Kakav horor!!!!

Covece, sanjao sam te sinoc. :D

Nesto si timario Golfa, samo je bio neke cudne zelene metalik boje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A joj Drobac, ti si mene sanjao?!?! Kakav horor :D Pa u ravnome Sremu ima toliko mnogo lepsih stvari za sanjati od mene kako timarim svog Bukefala, i to jos ogavne zelene boje :lol:

 

A inace zelena boja mi je najruzija sto postoji, nema sanse da bih ikada kupio bilo sta sto je te boje :D

Edited by Routasydän

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znam ali to su vise klasicne boje za njega. Nesumljivo da mu doro stoje, ali treba ipak imati malo vise stila. Ova je OK, a i neka safir plava ili trula visnja bi mu legle savrseno, priznaj :) :) :)

 

Mada i crvena tu dolazi kao dobra... ali to je vise za sesticu po mom misljenju ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naravno da bi safir plava i trula visnja dobro legle (burgundac ti je u stvari trula visnja), ali zelena NIKAKO!

 

Svidja mi se i ona boja celika, to jest boja koja se preliva iz sive u plavu .... ako me razumes na koju mislim

 

Ma samo da mi je dokopati se nekog BMW pa neka bude ofarban i kao leopard bas me briga

Share this post


Link to post
Share on other sites

Heh :redface:

 

To što je malčice bio čuknut nije do mene, već do mog trapavog burazera. :mhihi:

 

A kupljen je svojevremeno sa namontiranim felnama. Valja se katkad i ispolirati.

Ako me sređivanje sobe mrzi, poliranje makine vala ne ;)

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ Routasydan

 

Brate, ako tebi navare opet taj menjac, prodaji ti tu cetvorku sto pre.. Nemoj da cekas sledece varenje. Odma u oglas!! Ako ga ipak, zamenis, onda je to druga prica..

 

 

@ Вуду Соло Неле

 

2.5 turbo dizel su odlicne masine, ako nemas problema sa istim!! Moj ocuh vozi takvu u Fiatu Cromi. Ja se odusevljavam kako to ide, radi..

 

Inace ne balim kad vidim alfu.. Meni su u srcu Nemci, tj BMW!!!

 

Vidi avatar :) :)

 

<-------------

Edited by Nazzgul

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...