Jump to content

Automobili


Nazzgul

Recommended Posts

Do jaja bembara, ali brate boka unutrasnjosti je grozna, boja govna! Kao kad ubijes nekog ogromnog insekta pa iscuri zuta ljiga :(

 

Ja volim kožu u krem boji ili eventualno crvenoj ako je neki opak sportak u pitanju, kao na primer Ferari ili Vajper

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mozda je samo losa slika. :P

 

Ne, ne svidjaju mi se felne!! To bih prvo zamenio! Za drugo ne znam, jer se ni ne vidi..

 

Pazi recimo ove: Staggered MIRO Style #MO1, 19 inch:

 

miro-mo1.JPG

 

Inace, da volim plastiku i ljubitelj sam styling-a! Zato i hocu da kupim e46 da mu se najebem mame! :)

Edited by Nazzgul

Share this post


Link to post
Share on other sites

E da ono sto se jos da primetiti, su farovi.. Srvarno mu ne stoje ovi osnovni..

 

 

Pazi ovog:

 

http://www.autoscout24.de/Details.aspx?id=bzcddkenvvjo

 

2001 godiste 8700 EVRA. Au!!

 

Nema kozu, ali je lepa osnova za ulaganje :)

 

 

Samo bih ja onog od 2000cm3 i 143KS :D

 

 

 

E ovaj je totalna bruka : http://www.autoscout24.de/Details.aspx?id=...x3r&asrc=fa

 

 

KREM KOZA, LOL* http://www.autoscout24.de/Details.aspx?id=vpnmrczq23zm

Edited by Nazzgul

Share this post


Link to post
Share on other sites

E da, cuo sam za ovo..

 

Do eksplozije je doslo, kako sam cuo ili procitao, tako sto je prilikom vadjenja motora doslo do curenja plina koji je stupio u kontakt sa obliznjom grejalicom..

 

@ Vladimir

 

Ponadao sam se nekom boljem fazonu, tipa ismejavanja.. :)

Ovo je ipak samo nesrecni slucaj..

Edited by Nazzgul

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da ismejavam BMW???? - Nikad!

 

Ovo je bedak, ljudi rade neke stavri za koje nisu strucni, tih majstora i kvazi majstora po garazama ima pun kurac i posle kad se desi ovako nesto..... nije bez veze zakonom propisano koji su uslovi da bi radili neki ovakav posao.

 

A ja se inace secam iz veselih devedesetih jako0 mnogo bizarnih slucajeva. Evo veencani kum mog brata je svercovao gorivo i stajalo mu u kanisterima na spratu kuce. Bilo nesto toplo i kanisteri nabubrili, on da otvori jedan, kad ono kako je otvorio cep pljusne po njemu benzin iz kanistera po dzemperu. I on napravi kardinalnu gresku - krene da skida dzemper, i naravno napravi varnicu i zapali se. Mali sin, koji je tad imao mozda 5-6 godina, gledao ga je kako ziv gori. Umro je u mukama. A i mom prvom komdhi je ekspodiralo bure sa benzinom, lik prisao sa pljugom da proviri u bure jel ima benzima i koliko..... jbg :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa da znas da je to ciganluk. Jos samo da mu stavi onaj gelender na krov i natovari razna govna, krzneni volan i eto pravog ciganskog automobila.

 

Kada kupujes BMW, kupujes benzinca napucanog kao zver i uzivas u voznji. Ili jesi aja ili nisi, nema tu ciganisanja sa plinom

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako je neko propustio:

http://www.yumetal.net/forum/index.php?s=&...t&p=1856000

:D

 

Nego, ajde de, još par vijesti, taman prva vezana za BMW:

 

BMW-ov glavni dizajner Chris Bangle napustio kompaniju - LINK

Što se mene tiče, dobro da ode, posljednja generacija BMW-a, iako modernog izgleda, nije mi sjela nikako, a realno, nije to Opel pa da moraju nekakve trendove da prate... BMW je, što se mene tiče, uvijek bio konzervativnog izgleda, ali čim ga voziš, zna se da si jebač.

 

Ciganluk -> Fordov prvi čovjek nazvao kupca koji je odabrao Ford umjesto Toyote - LINK -> Ford generirao 5,9 milijardi dolara gubitka u zadnjem kvartalu - LINK

Djeluje mi kao da su oni još gori glupani od GM, mada, sve je to tu negdje. Mondeo iz generacije u generaciju dobija priznanje za najprijatniji auto za vožnju, a sad su krenuli da štekaju na unutrašnjosti, masa ljudi se žali da su korišteni materijali prejeftini (a što im to treba koji k.), a da ne spominjem američki Ford i one njihove kockaste kante, užas.

 

I još jako prijatna vijest, nadam se da će odraditi dobro zadatak: Citroen u život vraća legendarnu Žabu (Ajkulu) - LINK

Ajkula je avangarda i po današnjim standardima i kad bi uradili potpuno istu karoseriju samo sa današnjom elektronikom i pizdarijama, kontam da bi bio pun pogadak. Podrška ovoj ideji.

 

A što se tiče BMW-a i plina, šta'š, kontam kako je šteta imati peticu benzinca sa onim "ulaznim" motorom od 2000 kubika, a šta onda ostaje... minimalno 13 litara kombinovano (ne znam potrošnje za BMW ali sumnjam da je manje). Muka natjera čovjeka. Doduše, ja lično nikad ne bih ugradio plin, niti kad bih imao potrebu odnosno ekonomsko opravdanje, ali, šta da se radi...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako je neko propustio:

Nego, ajde de, još par vijesti, taman prva vezana za BMW:

 

BMW-ov glavni dizajner Chris Bangle napustio kompaniju - LINK

Što se mene tiče, dobro da ode, posljednja generacija BMW-a, iako modernog izgleda, nije mi sjela nikako, a realno, nije to Opel pa da moraju nekakve trendove da prate... BMW je, što se mene tiče, uvijek bio konzervativnog izgleda, ali čim ga voziš, zna se da si jebač.

 

Lep je dizajn, ali moglo je mnogo bolje!! Meni se jedino ne svidja izgled sedmice, potpuno je unakazena, ali celu ovu novu seriju su radili tako "robusno" da bi se bolje probili na Americko trziste..

Edited by Nazzgul

Share this post


Link to post
Share on other sites

zju, preteran mi je ovaj challenger..

 

 

evo sta sam uslikao neko vece u ns-u.. slikao bi sa svih strana, ali bio sam u zurbi pa jebiga. bas lepo sredjen auto.

 

63vo7s.jpg

 

izdaleka mi se ucinilo da je stari mustang, ali znao sam da je predobro da bi bilo istinito.. :) ford cougar, ne znam koje godiste..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...