Jump to content

Automobili


Nazzgul

Recommended Posts

Ja stvarno pocinjem da sumnjam u strucnos tih likova iz auto bilda. Jesu Nemci ali ga preteruju i neko opasno lobira za takve uporedne testove.

Prvo i prvo :

:uhoh:

Prvo i prvo - nemoj više pijan dolaziti na forum.

Pročitaj koja je ideja članka prije nego što kreneš komentarisati.

:cool:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam pijan bio. Svejedno mislim da su ga malo preterali. Lepo uzmem top speed kad mi se cita dobra stampa i kraj. Puno beskorisnih informacija na koje mogu da ga drvim jer svejedno necu imati te dzipove bar dok ne budu imali 20 godina ;)

 

Salu na stranu, i dalje mislim da im je poredjenje ko ku*ac...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam pijan bio. Svejedno mislim da su ga malo preterali. Lepo uzmem top speed kad mi se cita dobra stampa i kraj. Puno beskorisnih informacija na koje mogu da ga drvim jer svejedno necu imati te dzipove bar dok ne budu imali 20 godina ;)

 

Salu na stranu, i dalje mislim da im je poredjenje ko ku*ac...

Šalu na stranu, i dalje mislim da ti nisi zapravo pročitao o čemu se radi. :)

Da ti pomognem:

Čuj, članak k'o članak, koliko u nekim momentima nema smisla, toliko ima smisla.

Suština je da pogledaš šta se nudi u klasi ispod - cirka 5000 (ili 40000, u slučaju M5 vs S4) eura jeftinije i 20-30 cm kraće.

Znači, ista meta a različito odstojanje.

A GLK je protiv X5 jer bi bilo malo čudno da je GLK protiv ML a X5 protiv X3, a i BMW i Mercedes ih ne plaćaju za to. :)

 

A sad, možeš ti čitati NASA Illustrated ili nešto slično, samo malo okači i nama ako ima šta zanimljivo. :)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://www.b92.net/automobili/aktuelno.php...p;nav_id=352159

 

Ne svidja mi se nesto, ipak je sestica mnogo bolje uradjena. Instrument tabla je uzas, pogotovo levi deo koji je skroz odsecen, ne znam iz kog razloga. Motor 1.5 koji ide 100km/h i to na 3000rpm pri kojima ljudi u kabini moraju da slusaju buku?! To je katasrofa. Jako lose od Mazde :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Inace ono je ludnica. Radili smo Lexusov stand (neka ludacka Aztec style fontana), i mogu vam reci da im najveci model iz game ni po izgledu ni po bombasticnosti ne pada ispod BMW sedmice (a ja obozavam sedmicu). A i hibrid je uz to ! Auto je full fullova (LS serija).

 

e kazes radio si na lexusovom standu...jesi upoznao mozda Dejana Stojakovica.. :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da li se ti zezas?! I prethodna trojika mi je bila odlicna! Ova je tek fenomenalna! Mazge su mnogo dobre a omiljena mi je trojika i to sport verzija! :da:

 

 

Ma jeste odlicna prethodna, meni se jako svidja (iako je previse skupa kao polovnjak) ali ovu novu su poruzneli, pogledaj kokpit, ono je uzas, a nadao sam se da ce da izbace taj 1.5 motor koji ne ide uz tu karoseriju, koji je jako spor. Ne znam da li ima na nasem trzistu motor, cini mi se 2.3 benzinac, e to jebe keve. Ovaj 2.0 je odlican, ali samo ako moze da se kupi sa manuelnim menjacem.

 

Inace po meni, Mazda 2 je sad best buy za onoga ko zeli novi automobil, a ne moze da skupi vise od 10 soma

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za Mazdu 2 se slazem super autic ali ova nova trojchica je odlicna bolje izgleda nego prethodna. Razliciti ukusi sta ces...

 

Da, ali sam ockivao vise :(

 

A iskreno zaista mi je lepsa stara Mazda 3, ova mi je nekako previse ..... sa sljokicama i nekako zaista prednji kraj deluje iskezeno (valjda su to tako uradili jer se ti japanci stalno nesto keze kao budale) a ona starija mi je ipak bila opakija. A ocekivao sam i bolje motore

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sljokice?! :huh:

Kez je bas simpa... :D

 

Inace Mazda 3 je jedini automobili koji bi vozio u plavoj boji, super mu stoji. :da:

 

Ovde ima dosta fotki:

http://www.netcarshow.com/mazda/2010-3/

 

I nisam znao da ce nova trojika biti u prodaji tek sledece godine... pih... kao kupio bi' je. :)

Edited by Sinstrel

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, ali sam ockivao vise :(

 

A iskreno zaista mi je lepsa stara Mazda 3, ova mi je nekako previse ..... sa sljokicama i nekako zaista prednji kraj deluje iskezeno (valjda su to tako uradili jer se ti japanci stalno nesto keze kao budale) a ona starija mi je ipak bila opakija. A ocekivao sam i bolje motore

 

:pivopije:

 

Slazem se i ja oko nove Mazda 3. Stara je mnogo lepsa, nekako ova nova deluje kao da su je sklepali za 3 dana...Meni cak nova 3 deluje kao los redizajn stare. Bukvalno je sve isto ostalo, samo su prednje farovi i maska slicni kao kod 6ice. Zadnja svetlo su skoro ista....

 

Evo G-Power X5 sa 525 KS:

 

64028587_b5699e0fca.jpg

64028597_21eb4b1488.jpg

 

 

Ovo je i previse brutalno, lepsi mi je serijski X5 sa najjacim motorom i paketom opreme

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam na koga konkretno mislis, bio sam zaduzen za odrzavanje fontane i slicne stvari, a video sam lika u odelu koji se zove Peca i jako je bio ljubazan.

Moguce da mislis na lika izbrijane glave koji je drzao konferenciju za stampu, posto je danas (uuuu vec juce) bio novinarski dan...

 

Moje slike su u telefonu jos uvek , ima tu i Lexusa ove nove ls 600 serije koja jebe mamare i kosta 120 000 evrica... Mislim da je to ako ne najbolji, a onda

bar najkvalitetniji auto na sajmu... Cak mi deluje finije od nove sedmice (prim aut :)) koja doduse nije bila 760li vec 730d i nije bila duga varijanta, u nju sam seo i nemam reci kakav je to auto...

 

Pored svega bih opet da imam neki veci kesh (pusti snovi) uzeo pre svega sedmicu. Ko gospodin :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam na koga konkretno mislis, bio sam zaduzen za odrzavanje fontane i slicne stvari, a video sam lika u odelu koji se zove Peca i jako je bio ljubazan.

Moguce da mislis na lika izbrijane glave koji je drzao konferenciju za stampu, posto je danas (uuuu vec juce) bio novinarski dan...

 

Moje slike su u telefonu jos uvek , ima tu i Lexusa ove nove ls 600 serije koja jebe mamare i kosta 120 000 evrica... Mislim da je to ako ne najbolji, a onda

bar najkvalitetniji auto na sajmu... Cak mi deluje finije od nove sedmice (prim aut :) ) koja doduse nije bila 760li vec 730d i nije bila duga varijanta, u nju sam seo i nemam reci kakav je to auto...

 

Pored svega bih opet da imam neki veci kesh (pusti snovi) uzeo pre svega sedmicu. Ko gospodin :)

 

 

ne znam tacno ali on bi trebalo da je glavni za lexus u srbiji...

osedeo je eli nije stariji preterano... :zeleni:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vozio sam:

730i,dakle benzinac.ide nezdravo isto tako i trosi,oko 18 litara sto je i realno.Unutra je kao ladja,ne oseca rupe,karakteristican bmw zvuk je prisutan,kad se malo nagazi pretvori se u urlanje,zadnja vuca te baca samo tako.Sve u svemu odlican auto,ali za prosecnog gradjanina je preskupa muzika sto se tice potrosnja/registracija/odrzavanje.

 

Image298.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nova Astra ..... na prvi pogled veliko razocarenje za mene, mada ko zna, mozda mi se svidi vremeno

 

Ne verujem da ce tako izgledati nova Astra! To su zapravo crtezi od likova iz auto casopisa i njihovo vidjenje kako bi trebala da izgleda nova Astra! To ovi slepci iz Auto Bilda cesto rade i nervira me kad vidim takve fotke. Na kraju ti automobili uopste ne izgledaju tako kako su ih oni zamisljali.

Edited by triad1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cika kuretov, samo crveni :) Do jaja je :)

 

Ja juce sednem u sedmicu i ova riba sto je radila tamo me uslikala. Sunce ti jebem koliki auto...

Jednom ciganski auto. Petica te generacija je mnogo lepša ... a i praktičnija.

Nego, jebeš novu sedmicu i slike sa mobilnog. Je l' ti hostesica dala broj(mobilnog)? :)

 

To ovi slepci iz Auto Bilda cesto rade i nervira me kad vidim takve fotke. Na kraju ti automobili uopste ne izgledaju tako kako su ih oni zamisljali.

:mhihi:

 

Ujedno, moja jedina zamerka AutoBild-u.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...