Jump to content

Automobili


Nazzgul

Recommended Posts

Stvarno opako jebački izgleda, naročito u ovoj metalize crvenoj boji. Tako da mu ovo sexy.com.au na slikama dobro i stoji.

Ko bi rekao da je dugačak samo 3.69m ?

Perfektno su ga odradili sa boka gledano, ali serijska varijanta verovatno neće biti tako atraktivna.

Share this post


Link to post
Share on other sites

NA TESTU AGRESIVNOSTI OSTVARILI STE 26 

BODOVA

 

ZONA AGRESIVNOG PONAŠANJA 

 

U prometu ste ponekad janje, a ponekad tigar. Nemojte vašu frustraciju rješavati napadanjem nedužnih sudionika u prometu. Budite hrabri i kada niste zaštićeni vašim limenim miljenikom i riješite probleme tamo gdje nastaju, sa suradnicima na poslu ili s obitelji.

 

:)

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

NA TESTU AGRESIVNOSTI OSTVARILI STE

153

BODOVA

 

RATNA ZONA PONAŠANJA

 

Ratničkog ste raspoloženja. Vi mislite da je cesta bojno polje. Nije važno tko preživi, jer vi ćete ionako jednom stradati u prometu. Savjetujem Vam da se prevozite javnim prijevoznim sredstvima: vlakom, autobusom ili tramvajem i to po mogućnosti na zadnjim sjedalima, jer vi ste opasni i kao suvozač. Ne promijenite li brzo svoje ponašanje i shvatite da se upravo vi pogrešno ponašate u prometu mogli biste završiti na groblju s natpisom na spomeniku «Ovdje počiva vozač koji je mislio da je uvijek u pravu».

 

- Мало сам тестирао веродостојност теста. Мада, нисам толико далеко од резултата. :mrgreen:

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

ford-verve-sedan-concept-3-big.jpg

 

Ovo prejebeno izgleda. Jel ima nekih zanimljivosti u vezi performansi ili su se samo bacili na dizajn?

 

Stvarno opako jebački izgleda, naročito u ovoj metalize crvenoj boji. Tako da mu ovo sexy.com.au na slikama dobro i stoji.

Ko bi rekao da je dugačak samo 3.69m ?

Perfektno su ga odradili sa boka gledano, ali serijska varijanta verovatno neće biti tako atraktivna.

 

Molim te malo optimizma. Mora da bude ovakav. :bigblue::twisted: :twisted: :twisted:

 

-----------------------------------

 

Spreman sam pucati u drugog vozača...Hahahahaha...Do jaja.

 

 

NA TESTU AGRESIVNOSTI OSTVARILI STE

11

BODOVA

 

ZONA PRIHVATLJIVO AGRESIVNOG PONAŠANJA

 

Imate taman toliko agresivnosti u vožnji koliko je potrebno za normalno uklapanje u prometne tokove. Nastojte se i dalje tako ponašati i ne dozvolite da vam neki oblici ponašanja koji su do sad bili rijetki postanu navika.

 

Tako je to kad si pocetnik. :twisted: Mada da je bilo vise pitanja o pesacima, najebala bih.:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ Josif

 

Do jaja je touareg novi , to vec lici na nesto (nesto je falilo onom prethodnom a ovaj je tu skalu ne samo zabio do kraja nego i pokvario - u pozitivnom smislu). Sto se tice slicnosti sa najruznijom limuzinom na trzistu (407) - nigde je ne vidim , i to je dobro !!!

 

Sto se tice Stanga, I`m breathless... PROBIJA 7 Rihterovih skala sa ovim redizajnom, samo neka nastave u tom pravcu, ali pazljivo !!!

Ima vise testosterona nego Schwarzzenegger i John Holmes svojevremeno , i to zajedno !!! Svaka mu cast pastuvska :) :) :)

 

:pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ Josif

 

Do jaja je touareg novi , to vec lici na nesto (nesto je falilo onom prethodnom a ovaj je tu skalu ne samo zabio do kraja nego i pokvario - u pozitivnom smislu). Sto se tice slicnosti sa najruznijom limuzinom na trzistu (407) - nigde je ne vidim , i to je dobro !!!

2008_peugeot_407_facelift.jpg

 

ford-verve-sedan-concept-3-big.jpg

 

Ako posmatramo bočnu siluetu, u dizajnu ima sličnosti. 407 jeste preteča, ali Verve je svakako još lepši.

 

 

Sto se tice Stanga, I`m breathless... PROBIJA 7 Rihterovih skala sa ovim redizajnom, samo neka nastave u tom pravcu, ali pazljivo !!!

Ima vise testosterona nego Schwarzzenegger i John Holmes svojevremeno , i to zajedno !!! Svaka mu cast pastuvska :) :)

 

Gde se seti legende John Holmes-a? :)

 

JohnHolmes.jpg

Edited by Вуду Соло Неле

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ Vudu Solo Nele

 

Zato sto nisam hteo da spominjem Jerremy-ja, jer je Jesha... (Najgotivniji Jesha, but still...)

 

@ Nazzgul

 

Bravo matori, cist zivot ovo-ono ;):):):)

 

I da kupis Be My Whore u najskorije vreme :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma to je nestvarno.. jbt unistio bi felne odma.. Inace uopste ne kapiram kakvom silom bi se namestio u ovakvu poziciju...

 

Evo i mog omiljenog vozila, kad smo vec kod toga:

 

Edit: (manja slika, jbg) :

 

hartge-bmw-5-series.jpg

Edited by Nazzgul

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne razumem, kako mozes tako da ga nakrenes?! Jedino da nekom velikom brzinom uletis u krivinu od 180 stepeni :P~ Ali opet i tu mi nije jasno kako bi iskontrolisao da se ne prevrnes..

 

Kako god. Recimo da si se nakrenuo ovako, ne kapiram uopste kako mozes da vozis u tom polozaju... jbg.. mozda samo par sekundi.. Mislim da tockovi ne mogu ovo da podnesu..

Edited by Nazzgul

Share this post


Link to post
Share on other sites

vw%20golf%20VI%20variant.jpg

 

Meni se nikad kombi verzije Golf-a nisu svidjale. Za ovaj ne znam sta da kazem...ekstremno ruzan

 

Evo Touareg 2010

2011_volkswagen_touareg_rendering_001-0114-950x673.jpg

 

Nije lose, mada sam ocekivao da ce jos malo da napreduju sa dizajnom ali je i ovo skroz OK.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovaj Audi je bruka. Sad da imam kintu..

 

http://www.polovniautomobili.com/auto_ogla...di/A3_1.6/83333

 

Jbt, nisu puno skuplji od Golf-ova 4. Mogu i njih da gledam..

 

 

Brate na ovo i ja gadjam, kad prodam cetvorku. Samo iskren da budem cetvorka je u mnogim stvarima bolja od ovog Audija, ali Audi ima kvalitet koji je bolji od VW. E sad, pogledaj malo restajling ovog modela, jako je lep, doteran, ispod 10.000 eur a jako kvalitetan automobil. Ali onda opet ide cuveno pitanje, zasto da dam 10.000 eur za ovaj model, kad mogu A4 par godina mladji da kupim za 2000 eur vise.

 

Meni se jako svidja A3 1.8T sa 150KS, samo tesko je naci takav automobil a da nije izakan.

 

Ja obozavam Audi

 

Ali brate pro kupis cetvorku za 6000 pa vozis par godina i onda dodas kintu i predjes na Audi, to je i moj plan :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...