Jump to content

Automobili


Nazzgul

Recommended Posts

@Kazim: imam ceo spisak u excelu, negde sam ga sacuvao .... valjda .... ma motor i nije toliki problem, sve ostalo jeste :lol:

 

@nazgul: morao sam da se foliram malkice, ipak je on lepo izgledao spolja onako kad se opere, ispolira :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa i ja sam skoro dva metra, a bez problema sedim u Golfu, sto ti kazes skoro 15 cm imam od glave do plafona :D

 

Ja ga vozim na otvorenom putu na 2000-2500 rpm, ali mozes bez problema malo da ga nagazis i do 3500, ja toliko uvek nabijam kad se penjem na neko brdo ili planincugu. Samo ga nemoj nabijati u crveno, to je smrt za dizelashe.

 

Taj TDI sa 110KS moze da izvuce i 200km/h dobar je to automobil

 

reci mi samo, jesu li telefoni od tog lika:

 

062 360 630

064 121 71 34

 

Hteo bih da ga iscimam da vidim sta ima na lageru, sta moze da doveze i tako to. Inace vidim da je cetvorka jeftinija od Bore nekih 500-1.000 eur .... mozda je zaista bolje da ovaj put opet uzmem cetvorku, samo naravno TDI sa solicnom konjazom, klimom, mladju od ove postojece ..... zaista odlican automobil za nase uslove. Mali potrosac, ne kvari se, nije skup servis....trpi rupe i neravnine .... ZAKON!

 

Nemam iskustva sa tim, ja imam ono klasicno podesavanje retrovizora .... ali pogledaj semu u knjizi i pogledaj osigurace u automobilu (leva strana, kad otvoris vozaceva vrata, izvadis ona vratanca i tu su) pa vidi koji je osigurac za to pa proveri da se nije sjebao

 

E ne znam!! Meni je GOLF 4 do jaja, jer ga nisam imao do sad!! Bas je jebacki.. Jebo te, izgleda mi bolje od bembare e46 sa cetvoro vrata ;)

Ali naravno, moj je bas smekerski sredjen ;):)

 

Lik iz banovca je na ovom broju:

064/682-4942

Mislim da se zove Srki, ali nisam siguran.

 

 

Inace ja ni benzince nikad nisam naterao u crveno!!! Nisam lik koji razjebava masinu i auto, iako volim brzu voznju. Ovoj cetvorci je crveno negde na 5000. Znaci mogao bih da je nateram na 4000 ;)

 

EDIT:

A i ja sam glup. Hajde da vidimo youtube ;)

 

E da, ne zelim bas da forsiram auto, dok ne uradim veliki servis.. .

 

@Kazim: imam ceo spisak u excelu, negde sam ga sacuvao .... valjda .... ma motor i nije toliki problem, sve ostalo jeste :lol:

 

@nazgul: morao sam da se foliram malkice, ipak je on lepo izgledao spolja onako kad se opere, ispolira :D

 

E kupi sad neku drugu farbu ;) ;) ..smorio si sa crvenim :P :P :P

 

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

EDIT:

 

Evo ga klip:

 

 

Jebi ga. Nabio ga je skoro u crveno. Ne znam da li bih ja to radio.. Ona sa 6 brzina moze opusteno 200km.

 

I ovo je neki stariji golf, ja imam mnogo lepsu instrument tablu ;)

Edited by Nazzgul

Share this post


Link to post
Share on other sites

180 KM/H , ko iz PICKE. Na auto-putu za Obrenovac.. Ispod 4000 obrtaja. Xaxaxa! ;) Moze ovaj golf i 220KM/H, samo ko sme da ga nagazi..

Jbt nije svejedno!! Treba mimoici automobile sa desne i ogradu sa leve strane u toj brzini.. a volan lagan.. Uh.. Nisam smeo vise!!

Edited by Nazzgul

Share this post


Link to post
Share on other sites

Brate jedan los pokret i odes u tri lepe materine.. Smeo bih da nema automobila pa da vozim u 2 trake (na sredini)

 

e picko.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

salim se,a i proci ce ga posle 5 dana kad ne bude imao vise da toci zato sto je poceo da ga otplacuje,ili nadam se u najgorem slucaju kad ga pukne kazna za brzinu po usima.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Часне сестре возе "брже од Мишка"

 

Саобраћајна полиција казнила три часне сестре које су јуриле 190 километара на сат како би што пре стигле у кућу у којој се, после пада и повреде, одмара папа Бенедикт XVI.

 

 

Италијанска саобраћајна полиција зауставила је и казнила три часне сестре које су јуриле 190 километара на сат како би што пре стигле у кућу у којој се, после пада и повреде, одмара папа Бенедикт XVI.

 

Сестра Таволета (56) била је за воланом "форд фијесте", а са њом у колима су биле још две монахиње од 65 и 78 година, када их је полиција зауставила док су тутњиле 190 километара на сат.

 

Полицајци су се запањили када им је сестра Таволета објаснила да је возила брзо зато што су чуле да је папа пао и повредио се, па су журиле да виде да ли је с њим све у реду.

 

Часне сестре су заустављене на сат вожње од папиног летњиковца Ле Комб, у италијанској покрајини Вале д'Аоста.

 

"Надајмо се да ће се сестра Таволета исповедати због пребрзе вожње када следећи пут оде на исповест. У међувремену, мораће да плати казну од 375 евра", рекао је портпарол полиције у Торину.

 

Сестра Таволета, којој је овом приликом одузета возачка дозвола на месец дана, најавила је да ће поднети жалбу на суду.

 

eto ti nazgule,tebi frka novog golfa da vozis 180,a mlad momak.isto,jebi ga,papa je to.

 

 

Edited by stivbedezz

Share this post


Link to post
Share on other sites

POLOZIO JE!! 200KM/H!!! HAHHAHAHAHA!! :) :) :) :) ;) ;) ;) ;)

 

Vozio sam ga danas, po danu, 200KM/H, na auto-putu kroz HRVATSKU, i to sa bakom, dekom i kevom unutra.. Ne oseca jebo te. Kao da ides 120KM/H.

Ceo put do Bosne sam gario 160-180KM na auto putu i bio najbrzi dasa na istom.. Jebo te ne treba mi uopste BMW!! 200KM/H sam nabio samo jednom i to na 10ak sekundi.. do 180, puni lagano, a za 200 mu vec treba malo vremena i prostora, ali jebi ga, bilo nas je cetvoro unutra. Da sam bio sam verovatno bi lakse odradio posao, ali ga je ipak uradio..

 

Golf je, nemam reci.. Jednostavno: B R U K A!!!

 

:pivopije:

 

Jebo te, kad ga gledam sad na parkingu, ne mogu da verujem da to MALO cudo moze 200KM/H. Lol**

 

P.S. Neka dodje sad neki baja da mi kenja o dizelasima ;)

Edited by Nazzgul

Share this post


Link to post
Share on other sites

hahaha, pre dve godine ja sam se svadjao sa tobom i Hatebreederom zbog dizelasa, vas dvojica ste govotili da je dizel za traktoriste :lol: ALi drago mi je sto ti se svidja, 200km/h nije mala stvar, a jak je to automobil jako dobro lezi na putu, upravljiv je ... jebo BMW, Golf je keva :pivopije:

 

Zamisli kako tek Golf VI ide :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Siegal: ne ne ne, gresis. Ja nikad nisam poredio turbo dizele i benzince u smislu karakteristika, trkanja .... samo sam gotivio dizele jer sasim lepo idu (i uvek naglasavao da nisu pravljeni za trke) a malo trose, dok su svi "trkaci" bili u fazonu "na dizel se greje, na plin kuva a na benzin vozi" :D

 

Ali nebitno, nekome je bitno da malo trosi, nekome nije i to je sasvim ok. Neko zaista ne podnosi dizelase zbog zvuka motora, a nekome to ne smeta. I to je sasvim ok. Ja sam vozio i na benzin, plin i dizel i mislim da sam sebe konacno pronasao u dizelasima, jebi ga, godine su me stigle, vise ne cepam kao manijak :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znas kakav je auto put kroz Hrvartsku?! Ne moze da se poredi sa nasim.. Nov prevucen "rapav" asvalt, nigde rupe, bore, ispupcenja.. Lol**

Razvijati 200KM/H kroz Srbiju i nije bas pametno..

 

Ma da li dizel ili benzin, nije toliko bitno.. Svako kupuje sta voli i sta mu odgovara. Meni ne treba bolje ubrzanje i veca potrosnja goriva, od ovoga sto imam..

 

Bitna je samo jedna stvar: NEMCI SU KEVA ZA AUTOMOBILE!! Svaba sto napravi, JEBE KEVE!! ;) ;)

 

Vise uopste nisam misljenja, da je VW ondosno Golf, prenaduvan. Zasluzuje svaku hvalu!!

 

 

P.S. Mogu samo da zamislim, kako plovi BEMBARA 320 D sa 150KS.. (neostvareni san) ;)

Edited by Nazzgul

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znas kakav je auto put kroz Hrvartsku?! Ne moze da se poredi sa nasim.. Nov prevucen "rapav" asvalt, nigde rupe, bore, ispupcenja.. Lol**

skoro sam vozio njihovim autoputem... išao u b. gradišku... perfekcija...

Share this post


Link to post
Share on other sites

evo i ja da sednem prvi put u moj auto i da ga provozam :) :)

keva mi objasnjavala kako se vozi i sve i recimo da sam shvatio samo mi je problem kod menjanja brzina i startovanja(ono pustanje kvacila i dodavanje gasa)

mada vozio sam oko bloka bez problema i lepo je isao mada sam se ja uplasio na pocetku zbog buseva i ostalih vozaca mada nije nesto bilo ljudi

pitanje za one koje znaju je mogu ja sad sa 17 godina da upisem i da izvozam sve casove(pre nego sto krene ovaj novi zakon)pa onda sa 18 samo polozim?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...