Jump to content

Automobili


Nazzgul

Recommended Posts

Jebo te, pola godine razmisljam sta i kako kupiti.

 

I sad za 2 dana video samo jednu Fiat Pandu i samo jednu Golf cetvorku, i kupio ovu drugu varijantu ;)

 

Bas sam crazy ;) ;) Ali rodjaci prelapa je. Uopste mi nije zao sto nisam uzeo bembaru 320D. Gofl je pravi auto za mene.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa dao mi je za 5800 EUR. Mislim toliko mi je rekao i sinoc u Banovcima, i nisam ni pomisljao da mu vise spustam cenu.

Stvarno koreknto. 400 EUR dole. I to je sam spustio. Moja keva samo pitala koja je zadnja. Kaze lik da je video po oglasima da iste cene 7 i 8 soma, ali njemu je bitno da brzo proda auto, zaradi i uveze drugi auto.

 

Bas je jeftino!! ;) Jbt malo je doteram i mogu da je utopim za vece pare ;)

Edited by Nazzgul

Share this post


Link to post
Share on other sites

Brate, videli mi bembaru trojku u servisu. I moja keva mu rekla kako sam ja skupljao pare za taj auto i on me odma pitao: "Hoces li Golf ili BMW?" Znaci on moze da uveze sta god zelis. Nadjes na netu i kazes mu..

 

Videcemo kroz par meseci kakva je cetvorka, kad dodje zima, zima, bela i hladna ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kada smo 2002. god, kupili golf-a dvojku. Nisam izlazio iz njega i tako sam prvu noc prespavao u istom.. Samo sam ujutru video da me neko pokrio cebetom.. ;)

 

Kakva li ce se hemija roditi veceras? :D

Edited by Nazzgul

Share this post


Link to post
Share on other sites

To brate..

 

E koliko ste me istripovali, isao sam veceras bez tablica da sipam naftu i da probam tu sestu brzinu, koju nema.. Hehehe! Nije toliko ni bitna..

 

Jebo te, kako je ocuvan. Ne verujem! Kao da sam kupio NOVI AUTO! APOTEKA! CASA!!

 

Prezadovoljan sam cetvorkom. Prelepa je unutra, spolja, gepek, sve, ceo fazon. Kao avion majke mi (posle dvicine).

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

To brate..

 

E koliko ste me istripovali, isao sam veceras bez tablica da sipam naftu i da probam tu sestu brzinu, koju nema.. Hehehe! Nije toliko ni bitna..

 

Jebo te, kako je ocuvan. Ne verujem! Kao da sam kupio NOVI AUTO! APOTEKA! CASA!!

 

Prezadovoljan sam cetvorkom. Prelepa je unutra, spolja, gepek, sve, ceo fazon. Kao avion majke mi (posle dvicine).

 

srecno bate,da ga dugo,srecno i normalno vozis,ljepsi promjenis,samo na svadbe,kumstva i talme koncerte s'nime ides,i ovo normalno,po carsiji.

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

To brate..

 

E koliko ste me istripovali, isao sam veceras bez tablica da sipam naftu i da probam tu sestu brzinu, koju nema.. Hehehe! Nije toliko ni bitna..

 

Jebo te, kako je ocuvan. Ne verujem! Kao da sam kupio NOVI AUTO! APOTEKA! CASA!!

 

Prezadovoljan sam cetvorkom. Prelepa je unutra, spolja, gepek, sve, ceo fazon. Kao avion majke mi (posle dvicine).

 

Ja se ne secam da sam video neki raskantanu cetvorku. Moja je 1998. godiste pa je utegnuta kao casa, nema nigde ni jedne packe, pravi auto :pivopije:

 

I nemoj da vozis po gradu sa otvorenim rezervoarom :lol:

Edited by Routasydän

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nabacene BG TABLE, KASKO OSIGURANJE I NOVE 4 GUME .. Jos samo veliki servis, ali to ne moram da zurim.. Kad stigne plata..

 

Jebo te ko god vidi auto, odusevi se. Jedan preprodavac kod vulkanizera mi rekao da sam odlicno prosao. Da je on takve cetvorke uvaljivao za 7.5 soma.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam koliko je dobar, ali ugradio sam ZEDER SISTEM. Barem cu one pocetnike odmaknuti od auta. A vala ako ga dignu sa zederom, naplaticu kasko ;) ;)

 

Nije skupo! 19 soma i zavrse za 45 min.

Edited by Nazzgul

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma samo vadi plocicu od CD uredjaja. Mom oratku su nedavno na parkingu instituta "majka i dete" ukrali CD iz automobila. Jebes CD, ostetili su plastiku kidajuci ga. A lik mu je otkljucao auto, usao, odradio posao, izasao i opet zakljucao kola. Jebeni lopovi.

 

I kakvi su utisci posle 2 dana? Jesi li spavao u njemu? :D I kako pici, garant si ga bar jednom raspalio na auto putu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hehehehehe!!!

 

Pa odlican je. Jebo te, ja ovoliki covek, 2 metra, ne udaram nogama u volan ;) ;) I iznad moje glave ima jedno 15cm do krova, sa podignutim sedistem, na pola ;) ;) ;)

 

Udoban, ekonomican, rasladjen, brz,.. sta reci?!

 

Probao sam ga sinoc 160 na auto putu. Bila neka kisa, pa nisam SMEO vise. Odlicno se ponasa. Ne oseca.

Masina se ne-cuje kad se lagano vozi, kao da nije dizel.

 

E ne znam do koliko obrtaja smem da ga cepim, posto je dizel. Nemam iskustva. Na 160km/h kazaljka je bila negde na 3500 obrtaja.. Plovio je ko ladja.. Mislim da moze da se natera na 200km/h.

 

Ne radi mi ono elektricno podesavanje retrovizora, imas li iskustva sa time?! Kazu, mozda je osigurac ili upaljac..

Edited by Nazzgul

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa i ja sam skoro dva metra, a bez problema sedim u Golfu, sto ti kazes skoro 15 cm imam od glave do plafona :D

 

Ja ga vozim na otvorenom putu na 2000-2500 rpm, ali mozes bez problema malo da ga nagazis i do 3500, ja toliko uvek nabijam kad se penjem na neko brdo ili planincugu. Samo ga nemoj nabijati u crveno, to je smrt za dizelashe.

 

Taj TDI sa 110KS moze da izvuce i 200km/h dobar je to automobil

 

reci mi samo, jesu li telefoni od tog lika:

 

062 360 630

064 121 71 34

 

Hteo bih da ga iscimam da vidim sta ima na lageru, sta moze da doveze i tako to. Inace vidim da je cetvorka jeftinija od Bore nekih 500-1.000 eur .... mozda je zaista bolje da ovaj put opet uzmem cetvorku, samo naravno TDI sa solicnom konjazom, klimom, mladju od ove postojece ..... zaista odlican automobil za nase uslove. Mali potrosac, ne kvari se, nije skup servis....trpi rupe i neravnine .... ZAKON!

 

Nemam iskustva sa tim, ja imam ono klasicno podesavanje retrovizora .... ali pogledaj semu u knjizi i pogledaj osigurace u automobilu (leva strana, kad otvoris vozaceva vrata, izvadis ona vratanca i tu su) pa vidi koji je osigurac za to pa proveri da se nije sjebao

Edited by Routasydän

Share this post


Link to post
Share on other sites

hahahahaha, jeb'o mater ako ova Mazda nekad nije bila moja :lol: Moja je imala oko 260.000km kad sam je prodao naivnom klincu, moguce da je to ova ista, a isto je imala ogreban branik napred.... isto crvena, samo tad je boja bila malo sjajnija.... :) I isto je imala elektronski siber, podizace .... :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naravno da nema, to je lik lupio i ostao ziv :D

 

E sad malo ozbiljnosti: moj predlog ti je - bezi od tog govna sto dalje! Meni je dushu izvadila, za 10 meseci mi je izbila iz dzepa oko 1.300 eur i to nije bio kraj. Kada sam je prodao, naivnom klincu, napio sam se kao stoka i slavio celu noc.

 

Mazda2.jpg

 

Mazda3.jpg

Edited by Routasydän

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...