Jump to content

Automobili


Nazzgul

Recommended Posts

@@@@ KADILAK

 

E da zvao sam ja odma coveka!

On ga je platio 3.5 soma u Svajcarskoj, ovde mu traze oko 3 soma za carinu.. Tako da kaze da ga ne bi dao ispod 7.5 - 8 soma.

 

 

@@@ ROUTASYDAN

 

Veceras sam gledao jednu cetvorku. Tamno plava, metalik 1.9 TDI(crveno), 110KS, 2002 godiste, uzov iz Italije. Ima servisnu knjigu, ima 150 000km na satu. Kupe je. Alu felne. Jao, odlicna je! ;) ;)

Dobijam je jako povoljno za 5.8 soma.

Probao sam je. Jede asvalt, koci ko luda. Dizao sam poklopac od ulja, ne baca nista gore.. ozim vazduh.. Nazad ne dimi. Limarija deluje odlicna koliko sam video.

Sutra je vozim u servis, na dijagnostiku i merenje kompresije. Ako prodje sve ok. Uzimam!!!

 

Jedino me brine malo ta cena, nekako mi deluje dosta jeftino.. Ali covek se ne buni da je vozim u servis, tako da je valjda sve u redu.

 

Ae uzdravlje!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako je auto iz Italije onda je cena na mestu jer su tamo malo jeftiniji automobili. A jako dobra stvar je to sto ima knjigu i sto ne baca dim. Pogledaj, testiraj pa ako uzmes da zalijemo to lepo :D

 

Pa cetvorka ima odlicne kocnice, napred samoventilirajuci diskovi a nazad diskovi, onaj ko nije navikao na tako jake kocnice treba mu vremena da dobije osecaj. Kada sam prvi put seo u taj auto pri svakom skretanju kada bih pritisnuo kocnicu ukopao bih auto :D Do jaja koci :D

 

A taj dizel od 110ks je najbolji i videces, prosecna potrosnja je nekih 5.3l a ide kao mecava :D

 

 

SRECNO :pivopije::pivopije::pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ Mustang

 

AZDAJA!!

 

Ali ovo kupis kad zivis u USA. Kod nas se stvarno ne isplati, osim ako nisi bas bas punisic! ;)

 

 

 

P.S. Loze li se cice na cetvorku? :P

neznam koliko zelis da imas posla sa onim koje se loze.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ Nazzgul

 

Neka je sa srecom kupovina te cetvorka. Zvuci odlicno iz tvog opisa. :pivopije:

 

Ma jebes takve fukse, kome to treba. Ja volim da iamam dobar automobil da bih ja uzivao u njemu, boli me djoka da li se neko drugi lozi na njega, vazno da je meni lepo

 

Upravo tako :pivopije:

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma jebes takve fukse, kome to treba. Ja volim da iamam dobar automobil da bih ja uzivao u njemu, boli me djoka da li se neko drugi lozi na njega, vazno da je meni lepo

 

i ja kazem,evo npr ovaj kadilak,rolas 30 na sat kakvom neosvetljenom cestom,ted nudzent u kastofonu,namontirana plavusa sa silikonama na suvozacevom mjestu,les u gepeku.

 

 

 

 

 

to je uzivanje.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moz' da imas i Ferrari ako nemas neku harizmu dzaba ti auto i sve :)

Uzimaj to i uzivaj,to je stvarno dobar auto,i po meni poslednji kvalitetan Golf

 

 

kakva harizma. Ako imas ferari dobijas gratis paket harizme uz njega.

Share this post


Link to post
Share on other sites

KUPLJENO!!!

 

EVO GA JOS UVEK OGLAS:

 

http://www.polovniautomobili.com/auto_ogla...fortline/174457

 

Ajde da ga registrujem sutra, da nabacim nove gume i uradim veliki servis, pa vas zovem sve, za ovaj ili sledeci vikend na pice.

 

Taman mozemo da napravimo malo okupljanje, nas, sa teme Automobili :D

 

Edited by Nazzgul

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ ROUTASYDAN

 

Ne znam, ti ga mozda i ne bi uzeo. Malo je iskrzan volan. Ne radi centralna brava i gume su celave, moram odma sve 4 nove da uzmem. Ostalo je sve ok. A sto je najvaznije limarija je zdrava i motor je odlican!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znaci bio si u Banovcima .... ima 6 brzina, to je odlicno..... ma jebes gume, to je najmanji problem, za 300 jura imas 4 nove gume. Centralna je takodjer najmanji problem, imas dobrog kljucara/bravara u Zemunu, covek ti to namesto ocas posla. vazno da je motor dobar i da je limarijski u dobrom stanju.

 

Lepe felne :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Nazzgul

 

CESTITAM NA NOVOJ MASINI :pivopije: :pivopije: :pivopije: :pivopije: :pivopije: :pivopije:

Neka te dobro sluzi. Javi utiske nakon prvog ozbiljnijeg testiranja :pivopije:

 

Edit: Sad tek videh slike golfa. Odlicno izgleda, deluje do jaja ocuvano na fotkama.

Edited by triad1

Share this post


Link to post
Share on other sites

@@@@ HVALA SVIMA! @@@@@

 

 

@ ROUTASYDAN

 

E ok. Kontaktiracu te za tog majstora. Samo da nabacim table ;)

 

Nema 6 brzina. To imaju oni sa 115 KS.

 

LOL**

 

COvece pise da ima 6 brzina, na sajtu?! Ahahahaa! Nisam to ni video lol. Vozio sam ga dans petom 120km. Nabije ko iz picke.

 

 

EDIT:

 

Da ima 6. ZNam kad sam hteo u rikverc, krenuo sam da ubacujem u sestu. Navika iz Fiat-a.

 

A pa on bi trebao da izvuce 200km/h ;)

Edited by Nazzgul

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...